Skocz do zawartości

Chcę Kupić Subaru Outback IV


awatko

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Mam zamiar kupić subaru outback IV  . nastawiłem się na subaru i mam na celowniku model outback IV , jak on wypada? , co się psuje? , czy to jest bezawaryjne auto ? , bo słyszałem że subaru to bezawaryjne auta , proszę o jakieś podpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....nie kupuj, niech Ci Pastuch w Tdi czy inne dziecko VAG-a służy...

 

żartowałem. Tak na serio My2015 to piękny i pięknie jadący samochód.

Polecam 2,5i z CVT

Edytowane przez Kts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale mi chodzi o wersje z 2011 roku przed liftem.

 

Co z tym sprzęgłem w wersji z diesel bo słyszałem że się psuje bardzo często????????????.

  I czy w wersji  benzynowej też pada sprzęgło tak jak w dieslu??????????????????

 

Bardzo proszę o waszą wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego ile i gdzie będziesz jeździł. Diesel po 2010 roku nie powinien sprawiać kłopotów, ze sprzęgłem też nie powinno być problemów (nowy soft, skrzynia sześcio biegowa), jednak ma sens przy większych przebiegach i poza miastem (filtr DPF). Silnik 2.5 jest bezproblemowy, ale ma słabszą dynamikę. Jeśli miałbym kupować auto z tych roczników pomyślałbym o H6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ale mi chodzi o wersje z 2011 roku przed liftem.

 

Co z tym sprzęgłem w wersji z diesel bo słyszałem że się psuje bardzo często????????????.

  I czy w wersji  benzynowej też pada sprzęgło tak jak w dieslu??????????????????

 

Bardzo proszę o waszą wiedzę.

 

mea culpa, zrozumiałem że chcesz nowy MY15, poprzednik był MY09, fajne autko, dużo lepiej wyposażone niż np Forestery, ale też ceny używanych kosmiczne, benzyniaków prawie brak na rynku.

W benzyniakach nie powinno paść sprzęgło, a jeśli coś pada to nie kosztuje tyle by mogło bulwersować.

Z dieslami nie miałem styczności więc się nie wypowiem, bo "słyszałem że się psuje bardzo często" to dalej dosyć subiektywna ocena, a nie rozmowa o faktach. A fakty sugerują bardziej że SBD nie psuje się bardziej jak inne diesle na rynku. Natomiast fakt że są bardziej podatne na kosztowne awarie niż benzyniaki powinno wystarczyć by sprawę przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...