Skocz do zawartości

czerwony wolnossak


niebieskiultras

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

w tym roku nadszedł czas na zmianę pierwszego wozu od chwili zdania prawka na coś lepszego . Wybór padł na marzenie z dzieciństwa - Imprezę . Auto kupiłem od chrzestnego . Jest to czerwone kombi 97 rocznik 2.0 n/a w automacie i z lpg . Już po pierwszych kilometrach odczuwam mega frajdę z jazdy :D



co zrobiłem

- 3 światło stopu
- wymiana połamanych plastików we wnętrzu
- rejestracja
- wymiana zbiornika lpg


co jest do zrobienia


- rozrząd
- najprawdopodobniej wymiana/regeneracja  skrzyni
-  założenie większych kół (mam 16 w garażu ale na zimówkach )

post-23105-0-23922900-1441119302_thumb.jpg

post-23105-0-33350000-1441119305_thumb.jpg

post-23105-0-29685700-1441119309_thumb.jpg

post-23105-0-94076700-1441119313_thumb.jpg

post-23105-0-35699500-1441119317_thumb.jpg

post-23105-0-12397900-1441119361_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Poszukiwania skrzyni trwały od sierpnia.. W końcu znalazłem :D i jutro zamawiam skrzynie .

filtru do skrzyni nie ma w pl i nie wiadomo czy jest w centrali w Belgii. Ale tak czy siak zamówienie złożone .

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania skrzyni trwały od sierpnia.. W końcu znalazłem :D i jutro zamawiam skrzynie .

filtru do skrzyni nie ma w pl i nie wiadomo czy jest w centrali w Belgii. Ale tak czy siak zamówienie złożone .

Którego filtra do skrzyni nie ma w PL?

Wewnętrzny był na drugi dzień, zewnętrzny tylko w ASO, ale bez problemu można kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poszukiwania skrzyni trwały od sierpnia.. W końcu znalazłem :D i jutro zamawiam skrzynie .

filtru do skrzyni nie ma w pl i nie wiadomo czy jest w centrali w Belgii. Ale tak czy siak zamówienie złożone .

Którego filtra do skrzyni nie ma w PL?

Wewnętrzny był na drugi dzień, zewnętrzny tylko w ASO, ale bez problemu można kupić.

wewnętrznego nie ma w PL. W tej skrzyni jest tylko wewnętrzny (stary typ skrzyni) . Dzwoniłem do mm cars w Katowicach to powiedzieli ,ze filtra w tej skrzyni w ogóle nie ma . Dzwoniłem do Mikołowa do Szczypka to powiedzieli ,ze jest ale zintegrowany z płytka sterująca dopiero telefon i emaile do Carfita wyjaśniły sprawę jaka część i ile czasu oczekiwania : u Carfita 2-3 tygodnie u Szczypka do 10 dni jesli tylko jest w centrali .

@niebieskiultras, w czerwonym Subaru. Bez sensu :P:D

Kolor może nie taki jaki powinno miec Subaru dla mnie sie liczy to ,że jest to Subaru.

 

Ps. Spokojnie o kolor sie nie czepiają :P

Piękne miejsce w którym robiono zdjęcia, tak sobie marzę, że jak wszystko uda się ułożyć, żeby móc od czasu do czasu sobie pomieszkać na wsi.

plusem mieszkania na wsi jest cisza i względny spokoj. A do tego piękne widoki. Z miejsca gdzie robiłem zdjęcie jest widok na zalew Kozłowa Góra , las i kopiec w Piekarach a z drugiej strony jest panorama lotniska i w oddali za lasem widac hutę Miasteczku Śląskim. Miejscówka położona w dobrym miejscu bo blisko do S1 A1. A z racji tego położenia działki z roku na rok idą w górę. Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyszło troche gratów do babci :D

 

Za dwa tygodnie wyplata i kolejne puzzle do układanki kupuje :D

 

 

 

Przycisk HOLD to moja fanaberia :D bo mój juz wytarty był

 

 

post-23105-0-44414100-1450806804_thumb.jpgpost-23105-0-75805000-1450806831_thumb.jpgpost-23105-0-94426300-1450806853_thumb.jpgpost-23105-0-90000600-1450806891_thumb.jpgpost-23105-0-70650300-1450806908_thumb.jpg

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno Cie mijalem, jechalem od strony BP niebieskim gt :P

Saczow to praktycznie rzut beretem z mierzecic, malo tu subarakow u nas niestety, jak Ci sie jezdzi wolnossakiem z AT?

Właśnie widziałem niebieską imprezę i tak myślałem czy to forumowe :P i się nie myliłem :)

 

 

Powiem Ci, ja zauważyłem przyrost i to spory Subaraków w okolicy. W Sączowie sa dwie wanny : zielony blob i moja czerwona. Mijam często XV. Srebny hawk tez jeździ po okolicy a forestery są przynajmniej 3. Ludzie wiedzą co dobre :D mimo wszystko w tej okolicy mamy zalew vagow :(

 

 

 

A co AT to mega wygoda. Cały czas obie ręce na kierownicy, wachlować nie trzeba, a w mieście to juz w ogóle bajka. Jestem zadowolony jak narazie.

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany i macany wczoraj na spocie ;-)

Trochę pracy wymaga...Ale znajac juz troche właściciela, jego podejście do tematu oraz zaplecze..Można być spokojnym, że wyjdzie całkiem zdrowa wanna ;-)

Oby sił i wytrwałości starczyło...ja 3mam kciuki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany i macany wczoraj na spocie ;-)

Trochę pracy wymaga...Ale znajac juz troche właściciela, jego podejście do tematu oraz zaplecze..Można być spokojnym, że wyjdzie całkiem zdrowa wanna ;-)

Oby sił i wytrwałości starczyło...ja 3mam kciuki :-D

O siły i wytrwałość bym się nie martwił :P jak juz to bardziej o budżet :D

Btw. Twoja impreza bardzo mi sie podoba:D żałuję że moja wanna nie jest niebieska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niedawno Cie mijalem, jechalem od strony BP niebieskim gt :P

Saczow to praktycznie rzut beretem z mierzecic, malo tu subarakow u nas niestety, jak Ci sie jezdzi wolnossakiem z AT?

Właśnie widziałem niebieską imprezę i tak myślałem czy to forumowe :P i się nie myliłem :)

 

 

Powiem Ci, ja zauważyłem przyrost i to spory Subaraków w okolicy. W Sączowie sa dwie wanny : zielony blob i moja czerwona. Mijam często XV. Srebny hawk tez jeździ po okolicy a forestery są przynajmniej 3. Ludzie wiedzą co dobre :D mimo wszystko w tej okolicy mamy zalew vagow :(

 

 

 

A co AT to mega wygoda. Cały czas obie ręce na kierownicy, wachlować nie trzeba, a w mieście to juz w ogóle bajka. Jestem zadowolony jak narazie.

 

To ja rzadko coś widuję poza nowszymi forkami, w okolicy nie ma nic poza s-turbo. No parę razy widziałem też tego srebrnego hawka wrx :) W ciągu pół roku widziałem trzy GC... Fajnie, że znajdują się ludzie, którzy kupują takie samochody i doprowadzają je do odpowiedniego stanu :) A z tymi vagami to niestety muszę się zgodzić, strasznie dużo tego, ale tak jest w całej PL, nie tylko u nas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pracy wymaga...

Wojtek rzuciło Ci się coś jeszcze co jest nie tak po za tym co gadaliśmy (zderzak , maska,gaz i porysowane szyby)?

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dopieszczanie...wnetrze czy pod maska...drobiazgi...Ja lubie takie drobiazgi ;-)

Natomiast z minusow...tzn.takich co sie mozna przyczepic :-P

Korek wstydu na zderzaku...musi wyleciec...a wpasc za to musi lotka na klapie...obowiazkowo :-D

W przednim zderzaku nowe halogeny...zderzak jak najbardziej na plus...no i nowa dysza sprysku :-D

Pod maska troche czyszczenia...tak samo we wnętrzu ;-) tak jak mowilem i pisalem...wanny maja swoj urok a Twojej nie wiele trzeba :-D

 

Aha...na olx'ie chyba widzialem nowa pompe wody...nie szukales przypadkiem?? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dopieszczanie...wnetrze czy pod maska...drobiazgi...Ja lubie takie drobiazgi ;-)

Natomiast z minusow...tzn.takich co sie mozna przyczepic :-P

Korek wstydu na zderzaku...musi wyleciec...a wpasc za to musi lotka na klapie...obowiazkowo :-D

W przednim zderzaku nowe halogeny...zderzak jak najbardziej na plus...no i nowa dysza sprysku :-D

Pod maska troche czyszczenia...tak samo we wnętrzu ;-) tak jak mowilem i pisalem...wanny maja swoj urok a Twojej nie wiele trzeba :-D

 

Aha...na olx'ie chyba widzialem nowa pompe wody...nie szukales przypadkiem?? :-D

 

Ta pompa za 180 ?

 

Myślałem o fotelach z wanny ale gt/wrx.

 

Tez lubię takie drobiazgi .. Jak np skrzynia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...