Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRX Prodrive 2003 UK-RHD


Luki_wrx_prodrive

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

trochę czasu minęło od ostatnich zmian ale przyszedł w końcu czas na zmianę oświetlenia, które wykonałem sam czyli soczewki bi-ksenon i zestaw 5000K 3 dni zajęła mi całość prac wliczając ściąganie zderzaka rozklejanie lamp przeróbka uchwytów i złożenie wszystkiego do kupy oczywiście chciałem zachować jak najbardziej oryginalny wygląd co moim zdaniem się udało w 100% :) :

 

7206871234c3.jpg

 

985ab8bc718c.jpg

 

ce5c29b9b243.jpg

 

c66209342364.jpg

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie boisz się kontroli drogowej i przeglądu okresowego?

Pytam z ciekawości bo też o takim rozwiązaniu myślałem! Ale ostatnio na przeglądzie gość sie przyczepił koledze do hid ów i musiał zmieniać lampy na przegląd specjalnie. Musiał kupić inne używki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duży + za estetykę wykonania i ogrom prac włożonych w tą modyfikacje ,w końcu jest dobra widoczność na drodze w nocy :D:respect:

 

dzięki za miłe słowo.dokładnie normalne światła nie świeciły u żony w audi montowałem 3 lata temu i jak z audi do subaru wsiadałem to miałem wrażenie że nie mam świateł sprawnych :)

 

 

 

A nie boisz się kontroli drogowej i przeglądu okresowego? Pytam z ciekawości bo też o takim rozwiązaniu myślałem! Ale ostatnio na przeglądzie gość sie przyczepił koledze do hid ów i musiał zmieniać lampy na przegląd specjalnie. Musiał kupić inne używki...

 

nie boje bo jest to naprawdę dobrze wykonane jak zawsze się przyłożyłem jestem pedantem (niczym w autodetailing-u) a co do przeglądu to przejdzie bez problemu bo przed zmienię żarniki na żarówki H1 bo taką opcję mam i nie muszę zmieniać lamp.

 

 

 

Mogłeś jeszcze zrobić środki czarne, ale i tak robota profi :thumbup:

 

dzięki. myślałem nad tym ale nie zrobiłem z tego względu że rzucało by się to w oczy za bardzo a tego chciałem uniknąć i tak z przodu mam już ksenony i postojowe LED więc kumaty policjant może się domyślić że subaru w takiej opcji nie wychodziło w blob eye :).

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...