Skocz do zawartości

Drony


dzioba

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra jasne , że tylko oryginały, ale dalej nie wiemy czym się różnią od siebie oryginalne niebieskie, czarne i białe oprócz ceny.

 

a pozniej moja tworczosc z minionego weekendu (jak na drona niezle wialo):

 

Filmik profi :applause:

Sebastian może napisałem za mało konkretnie - nie zauważyłem nigdy specjalnej różnicy między standardami a wypasami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy sie. Standartowe czarne parrota kosztuja 4x wiecej niz standartowe parrota niebueskie biale, sand. Szukam informacji dlaczego. Cent z oficjalnej stronybparrota. Czy to sa te same smigla tylko w innych kolorach bo wtedy wiadomo kupie tansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas !

 

JA CHCE STANDARTY. NIE CHCE KOMBINOWAĆ ! 

 

 

NIe chce przepłacać i chce kupić standarty najtańsze parrota oryginalne ale nie wiem czy najtańsze śmigła niebieskie (oryginalne) są ok i tyle bo  kosztują 4 x mniej niz czarne.  :facepalm:  :th_dash:

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co co tyle krzyku ?

skoro smigla sa dostepne na stronie producenta to jak moga nie byc oK ?

rozmawiamy o zabawkowym droniku i smiglach ze strony producenta ktore podobno zostaly zaprojektowane na jakies eventy.

zgaduje, ze i tak nie zauwazysz roznicy


dla porownania najzwyklejsze smigla do phantoma na stronie producenta tez kosztuja 6 euro

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zadalem pytanie i spodziewalem sie odpowiedzi w stylu: to jest to samo, kup albo nie kup.

Niestety wszelkie odpowiedzi byly nie na temat jakbym chcial kupic jakies zamienniki z chin czy wykonane z cf i itd

Jezeli na stronie producenta sa smigla do ar drona ( a tylko takie mnie intersuja, oryginalne - przypominam po raz kolejny) w roznych cenach jedne cztery razy tansze od drugich to musi byc jakis powod i o to dokladnie pytalem w pierwsxym poscie.

Jak dotad nie uzyskalem odpowiedzi a stracilem cierpliwosx pytajc w kolko o to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj czarne inne raczej niczym się nie różnią tyle że fajniej wyglądają. Ja latam cały czas na czarnych i pomimo tego że już tyle dostały po du..ie dron lata dalej. Wystarczy dobre wyważenie i tyle. Zamiast drogich smigieł lepiej kupić łożyska i cieszyć się dłuższym lotem.

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Uzyskałeś odpowiedź tylko zachowujesz się jak 5 latek, za którego trzeba podjąć decyzję i wskazać palcem co ma zrobić.
 

 

Pokaż mi post w którym jest napisane czym, jeżeli wcale różnią się te śmigła. No pokaż. Sądziłem , że może ktoś ma, zamawiał lub porównał. 

Skończyło się na tym, że zamówiłem sobie niebieskie i sam sprawdzę bo tu się nie dowiem.

Wiadomo, lepiej kupić drona za nie mniej niż 4 tysiące bo reszta to zabawki. 

 

 

 

Wystarczy dobre wyważenie i tyle. Zamiast drogich smigieł lepiej kupić łożyska i cieszyć się dłuższym lotem.

 

Śmigła mam wyprostowane i wyważone. Od wczoraj latam na łożyskach Poltech 2,3x5x2,3.

Kolejny mod to będzie wzmacniacz wifi tplink.  W planach własny dron na bazie qav250 od chinczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam reszta, ale Ar Drone niestety jest tylko zabawką, ale fajną zabawką, którą też fajnie się modzi. Bawię się pierwszą wersją od dwóch lat i dał mi tyle samo radości co i wołania o pomstę do nieba. Teraz czas na coś lepszego i będzie to Phantom.

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz czas na coś lepszego i będzie to Phantom.

ktorego chcesz kupic ?

3`ki pojawiaja sie masowo na rynku wtornym w mega atrakcyjnych cenach, choc nigdy nie ma pewnosci co do przeszlosci wypadkowej drona.

4`rki zaczna pewnie wyprzedawac pojawia sie jak tylko wejdzie 5`tka 

mega jestem ciekaw pierwszych opini userow mavica, wyglada jak zabaweczka, ale mozliwosci na papierze przeogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten czas w Moim przedziale cenowym jest P3A. Ma wszystko co potrzebuję, dodatkowo z aplikacją Lichi można rozszerzyć jego możliwości. Używki są w fajnych cenach, ale nowy to nowy i na razie nie wiem czy pójść w używkę czy kupić nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś głównego przeznaczenia raczej nie mam. Fajnie po prostu będzie połapać sobie jakieś ciekawe ujęcia z lotu ptaka, a w szczególności fajnie by było ponagrywać zabawy na jeziorach w zimę jeśli uda się kupić do zimy. No i będzie to druga zabawka :P. Do celów zarobkowych raczej nie mam zamiaru go używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega stabilnie :) To nie była zeszła sobota bo wtedy pływałem na wodzie ale drona nie wyłapałem....

smiem twierdzic, ze jednak byla to ostatnia sobota.

stales oswiniaczona wanna na skrajnym miejscu na parkingu przy petli autobusowej ?

Fajne

 

Bez zająknięcia phantom przy takim wietrze?

bez zajakniecia to nie, bo ph3 ma  Vmax chyba 16 m/s, a wiatr wg prognoz podchodzil w porywach pod 20, takze na gps`ie pozycji nie trzymal, trzeba bylo mocno pilnowac.

zreszta tyle tych kitow, desek, do tego wiatr, zabawa na 2 osoby, w pojedynke za duzo do ogarniecia.

wiaterek byl dopychajacy, takze wyzwaniem bylo oddalenie sie ladu.

po tym fruwaniu profilaktycznie kupilem sobie maly wiatromierz .

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lataliście może Phantomem 3 advance w temperaturach poniżej -10 stopni? Rozumiem, że bateria wyczerpie się szybciej, ale ogólnie jak dron zachowuję się przy takich temperaturach? Nie ma żadnych problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebardzo trzeba uwazac na oblodzenie smigiel,

baterie wrzucilbym prosto z jakiegos cieplego miejsca, zeby nie zdazyla sie schlodzic, jak juz zacznie dzialac to samo powinno sie dogrzewac.

ale odpowiadajac na pytanie, nie latalem jeszcze ponizej zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...