Skocz do zawartości

Drony


dzioba

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie tak tez slyszalem, imovie bardzo mi podpasowal, a mawiaja, ze FCP to takie rozbudowane imovie takze mam nadzieje, ze jakos pojdzie.

sony vegas i pozniej premiere to dla mnie droga przez meke, ale raczej przed tym i tak nie uciekne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dji phantom 4 pro spadł z 60 metrów na trawę, wizualne obrażenia bez dramatu (gimbal do piachu). Mianowicie problem taki tablet łączy się z dronem bateria pokazuje 0v(wsadzalem 3 pakiety) silniki nie startują, świeci tylko jedna dioda czerwona i jedna żółta miga pstryk pstryk pstryk pstryk przerwa i znów, czyli wygląda że ok (pół drona nie świeci). W środku miga caly czas czerwona dioda jakby nie łączyło z radiem, próba ręcznego łączenia kończy się komunikatem connect i zero reakcji.... Ktos coś na Śląsku Bielsko-Biała, Katowice, Tychy, Zabrze, Wodzisław, Gliwice.
Na pytanie dlaczego spadł, według mnie odpadł śmigło

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na gwarancji to ja bym skontaktowal sie ze sprzedawca, ewentualnie serwisem DJI.
jesli nie to cyber-shop w krakowie.
te smigla nie maja prawa odpasc, o ile byly poprawnie wpiete

Były poprawnie wpiete i nie uszkodzone, wątpię że serwis coś mi pomoże. Jestem załamany normalnie... Będę dzwonił do cybera

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaka jest diagnoza ?
 

Opisałem co nie działa:
gimbal urwany
-śmigło urwane
-podwozie minimalnie pekniete
-nie świeci pół drona
-pokazuje że bateria ma 0v
-temperatura - 273 stopnie
-brak możliwości uruchomienia silników
Przez telefon ze to płyta główna, zaleca wysłanie do Niemiec brak możliwości naprawy w Polsce. Części do gimbala do p4 pro nie ma w sprzedaży tylko wymiana na Nowy, mobo też tylko w serwisie. w piątek jestem umówiony na podpięcie drona do pc i odczytanie kodow z błędami u siebie w mieście.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2017 o 10:07, Ayo napisał:

moja ostatnia produkcja, glownie P3A i stacjonarnie lustrzanka nikona

 

zapraszam do lajkowania https://www.facebook.com/studioepicshot/

Ogólnie spoko.Chociaż wole trochę więcej latać za samochodami i starać się nagrywać je w akcji.

Jak poniżej:

 

 

Czasami trochę chaotycznie i ze śmigłami w kadrze, ale dopracowuje te aspekty :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam masę video i nie wszystkie trzymają mnie przy monitorze do końca. Chodzi mi o budowanie napięcia w video do finalnej sceny. W tym video bez wątpienia miałeś taka scenę i video 1:30 było by  super

A morze kiedyś sobie spotkanie video zrobimy to pogadamy i polatamy lub pomontujemy co nieco. 

@Dorsz914 fajny plener ale przydało by się niżej latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, -=nikon=- napisał:

A morze kiedyś sobie spotkanie video zrobimy to pogadamy i polatamy lub pomontujemy co nieco. 

moze byc nad morzem ;)

jakbys jechal krecic cos ciekawego to sie mozemy zgadac i pozniej jakis wspolny film skrecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz z innej beczki. Czy wiecie może jak to jest z lataniem dronem podczas rajdu Polski? Takie Oesy jak Stare Juchy czy Kruklanki znajdują się w strefie, w której można latać bez problemu, ale czy podczas rajdu Polski są jakieś zakazy? Wiecie coś może na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak obastawiasz ?

Ze względu na helikoptery mogą zamknąć strefe powetrzną, ale nie muszą . Oficjalnie na razie nigdzie nie ma informacji na ten temat, a przynajmniej nie mogę znaleść. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...