Skocz do zawartości

blow off, i zegary.


quba_vip

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie/Panie. 22 lipca moje auto zostało poproszone o przewóz ślubny spod kościoła. Sam wydech brzmi nieźle, ale chciał bym dodać coś więcej, a mianowicie "Pss-s-sssssss". Jak już wiozę kumpla do ślubu, to niech ma!!! :) I tu pierwsza prośba. Potrzebuję jakiś budżetowy blow off. Będzie on założony tylko na ten jeden przejazd, potem powrót do serii. Gdzie czegoś takiego szukać? Może komuś zalega i chciał by się pozbyć. Albo, myślałem jeszcze o wyjęciu oryginalnego DV, zaślepieniu powrotu, i założeniu jakiegoś "gwizdka". No nie wiem doradźcie coś.

 

I druga prośba. Szukam zegarów. Tzw. "tradycyjnej trójki": temp. oleju, ciśnienie oleju, i ciśnienie doładowania. Na defi mnie nie stać, myślałem o Auto Gauge. Znalazłem kilka opinii, że są całkiem niezłe. Czytałem kilka postów na ten temat, ale większość była dość stara. I tak się zastanawiam może znalazło by się jakaś konkurencja dla nich?  Budżet: ok 500 ziko ( zegary), blow off im tańszy, tym lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te zegary na dłużej czy też jednorazowo ??

jak na dłużej to looknij na Depo Racing są w miarę w dobrej cenie i działają dobrze w UK sporo ich jest w autach więc penie są dobre w miarę a ceny już od 20 funtów w PL pewnie podobnie. a bov to jakiś chiński kup za 100 zł jest ich na allego sporo ze zintegrowaną flanszą , tu taki jeden u nas miał taki fioletowy z chin za 15 funtów fajnie syczał o dziwo ale rozwalił się po 2 tygodniach :P

 

wskazniki

 

bov

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 tu taki jeden u nas miał taki fioletowy z chin za 15 funtów fajnie syczał o dziwo ale rozwalił się po 2 tygodniach :P

Byle się na weselu nie rozpadł :P

 

Zegary zostaną na dłużej. Planowałem już wcześniej je założyć, ale dopiero ta okazja zmotywowała mnie do tego. Cena podobna, depo wyglądają bardziej estetycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Auto Gauge są dobre od 3 lat się nie psują jedyne co się stało to obwódka jej przeciwsłoneczna (żeby światło nie padało na wyświetlacz) odklejiła się i lata w koło

 

To że wskazówki się ruszają to nie znaczy że pokazywane są poprawne wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo mają fajne obudowy w komplecie z daszkiem, bo chyba że chcesz jedna obudowę na 3 zegary, a bov na ten jeden dzień na pewno podoła

 

-==-

Właśnie Depo wybrałem, w komplecie z obudową na 3 zegary. Wydały mi się bardziej czytelne. Mam możliwość porównania wskazań zegarów ciśnienia doładowania, i oleju, z manometrami technicznymi. Ciekawe czy faktycznie będą przekłamywać. A jeśli chodzi o bov, zdecydowałem się na firmę ProPerfekt. 250ziko, ale może po imprezie uda się sprzedać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...