Skocz do zawartości

Jaki max boost przy pakiecie PPP WRX 2005


sc00by

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

nie mogę nigdzie znaleźć informacji odnośnie ładowania w specyfikacji PPP (WRX , moc na nalepce 261KM) , w stanardzie jest coś koło 0.8-0.9 BAR z tego co się orientuje, jednak nie pisze nigdzie nawet w broszurce informacyjnej nic odnośnie ładowania. Pytam, ponieważ znajomy kupił tydzień temu właśnie takiego WRXa z oryginalnym pakietem PPP jest nalepka z numereem licencji i informacją że moc jest podciągnięta do 261 KM, założyłem mu wskaźnik i według wskaźnika jak i według adaptera Bluetooth max boost jest na poziomie 1.3-1.4 BAR nie wiem czy to nie oby za dużo... i czy to jest bezpieczne dla tego silnika, bo sam pakiet PPP Stage 3 to tylko wydech, ECU, Y Pipe, i to chyba wszystko więc silnik sam w sobie nie był ruszany, a wyczytałem że przy łądowaniu w okolicach 1.5BAR trzeba już nieco wzmocnić silnik, no ale jak jest naprawdę nie wiem dlatego się pytam.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie na forum w UK odpisali mi że peek boost to 1.3 BAR jutro jeszcze dokładnie wytestujemy może zegar nieco przekłamuje, zobacze może da się zrobić jakiś log w Torque za pomocą adaptera BT i zobaczymy jak będzie max gdzieś na autostradzie.

Piotr, jakim programem możesz sobie podglądać mapy ? potrzebujesz kabla tactrix'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie na forum w UK odpisali mi że peek boost to 1.3 BAR jutro jeszcze dokładnie wytestujemy może zegar nieco przekłamuje, zobacze może da się zrobić jakiś log w Torque za pomocą adaptera BT i zobaczymy jak będzie max gdzieś na autostradzie.

Piotr, jakim programem możesz sobie podglądać mapy ? potrzebujesz kabla tactrix'a ?

 

Torque na wskaźnikach okrągłych wskazuje maksymalne/minimalne wartości osiągnięte od włączenia podglądu za pomocą kreseczek na "tarczy" wskaźnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...