Jump to content

Outback mk3 2.5 173KM Uszkodzony silnik!

Wojciech2304
 Share

Recommended Posts

Witam, mam pytanie odnośnie silnika do mojego subaru, a dokładniej silnika jakiego mogę użyć do wymiany tak żeby wszystko pasowało w aktualnej postaci. Mój silnik nie nadaje się do remontu, dlatego też szukam jakiegoś podobnego zamiennika w rozsądnych pieniądzach. Co możecie mi doradzić? Pozdrawiam!

Mój silnik nie nadaje się do remontu

Oj nieprawda. Każdy silnik da się wyremontować. Różny jest tylko zakres prac i części.

szukam jakiegoś podobnego zamiennika

Silniki występują jako OEM części, nie ma zamienników tychże.

Poza tym , jak pewnie wiesz bo regulamin zaakceptowałeś,, zadałeś pytanie w dziale technicznym Subaru Import Polska. 

Koszt nowego silnika zapewne będzie bliski wartości Twojego sprawnego auta. Jednak dokładnie określi Ci to dział części najbliższego ASO. 

z uzywanymi silnikami jest jak z loteria. Mozesz kupic uzywke która okaze sie w super stanie i przejedzie jeszcze 300k km a mozesz kupic trupka zalanego motodoktorem który wyzionie ducha zaraz po uruchomieniu, bedzie brał olej itp. Jezeli autem chcesz jeszcze dłuzej posmigac to moze warto zrobic remont. ak czy siak szukaj na portalach aukycjnych , szrotach itp

• 1 month later...

robilem remont tej samej jednostki i jestem bardzo zadowolony przynajmniej wiem co mam a jak kupisz cos na aukcjach to roznie bywa jak chcesz cos wiecej wiedziec na ten temat to pisz na PW

Mój silnik nie nadaje się do remontu,

będzie ciężko ;) ale nie widzę jakiś problemow......  :rolleyes:  jak jest do wyrzucenia to Pan go przysle do mnie w paczce...... :)  ustale cenę.....chociaż to cos warte.....

ps. chyba , ze urwany korbowód ale tez cos znajdę..... :rolleyes: