Skocz do zawartości

Outback mk3 2.5 173KM Uszkodzony silnik!


Wojciech2304

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie silnika do mojego subaru, a dokładniej silnika jakiego mogę użyć do wymiany tak żeby wszystko pasowało w aktualnej postaci. Mój silnik nie nadaje się do remontu, dlatego też szukam jakiegoś podobnego zamiennika w rozsądnych pieniądzach. Co możecie mi doradzić? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mój silnik nie nadaje się do remontu

 

Oj nieprawda. Każdy silnik da się wyremontować. Różny jest tylko zakres prac i części.

 

 

 

 

szukam jakiegoś podobnego zamiennika

 

Silniki występują jako OEM części, nie ma zamienników tychże.

Poza tym , jak pewnie wiesz bo regulamin zaakceptowałeś,, zadałeś pytanie w dziale technicznym Subaru Import Polska. 

Koszt nowego silnika zapewne będzie bliski wartości Twojego sprawnego auta. Jednak dokładnie określi Ci to dział części najbliższego ASO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uzywanymi silnikami jest jak z loteria. Mozesz kupic uzywke która okaze sie w super stanie i przejedzie jeszcze 300k km a mozesz kupic trupka zalanego motodoktorem który wyzionie ducha zaraz po uruchomieniu, bedzie brał olej itp. Jezeli autem chcesz jeszcze dłuzej posmigac to moze warto zrobic remont. ak czy siak szukaj na portalach aukycjnych , szrotach itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

Mój silnik nie nadaje się do remontu,

 

będzie ciężko ;) ale nie widzę jakiś problemow......  :rolleyes:  jak jest do wyrzucenia to Pan go przysle do mnie w paczce...... :)  ustale cenę.....chociaż to cos warte.....

 

ps. chyba , ze urwany korbowód ale tez cos znajdę..... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...