Skocz do zawartości

ALT Tor Poznań - 19 listopada


Agniess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 713
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja po TP jechałem raptem kilka razy i zawsze mniej lub bardziej dupowozem i wrażenie mam takie, że to już nie jest byle upalanie na lotnisku, tylko prędkości są takie, że można popsuć trochę sprzęta. Trza uważać. Ale przynajmniej się jedzie po porządnym torze, na miare naszych polskich możliwości bardzo fajnym.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. jak juz ktos kupuje kask to polecam kupić tez balaklawe. Głowa sie mniej poci i można jedzic w pożyczonym kasku.

 

Ale wielki kondom :shock: :mrgreen: :wink:

 

Ja po TP jechałem raptem kilka razy i zawsze mniej lub bardziej dupowozem i wrażenie mam takie, że to już nie jest byle upalanie na lotnisku, tylko prędkości są takie, że można popsuć trochę sprzęta. Trza uważać. Ale przynajmniej się jedzie po porządnym torze, na miare naszych polskich możliwości bardzo fajnym.

 

Ja się normalnie boję :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Leszek, najwyżej wydzwonisz i zaimponujesz na forum wszystkim, że taki jesteś kozak :mrgreen:

 

Świetne kozaczenie :???: :wink:

 

A właśnie jak to jest, bo ja się na razie zapisałem jako zwiedzający tor ale jak będę się chciał przejechać to już będzie za późno? Może jest gdzieś kasa, polecę powiem, jedną rundkę poproszę i jadę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jak to jest, bo ja się na razie zapisałem jako zwiedzający tor ale jak będę się chciał przejechać to już będzie za późno? Może jest gdzieś kasa, polecę powiem, jedną rundkę poproszę i jadę :lol:

 

organizator raczej sie nie zgodzi, wiedzac ze masz tylko jedno lub dwa okrazenia bedziesz chciał pojechac szybko, jezeli nawet nieswiadomie to jednak cos Cie bedzie popedzało a bez odpowiedniego zapoznania sie z torem jest to najkrotsza droga do nieszcześcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organizator raczej sie nie zgodzi, wiedzac ze masz tylko jedno lub dwa okrazenia bedziesz chciał pojechac szybko, jezeli nawet nieswiadomie to jednak cos Cie bedzie popedzało a bez odpowiedniego zapoznania sie z torem jest to najkrotsza droga do nieszcześcia.

 

kurcze no i jest dylemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor jest naprawde świetny i moim zdaniem jak ktoś ma mozliwosci finansowo-czasowe to warto sie pobawić :) Przeciez nie trzeba bic rekordow toru :)

Radze tylko uważac na ostatni prawy (przed start-meta) i dęby. IMO to dwa najbardziej zdradziecie winkle... chociaz znam i takich co na kukurydzy mieli przygody :D

 

Co jest zdradzieckiego w ostatnim prawym? Według mnie tam można iść bardzo odważnie.

 

Co innego Dęby - tam może być ciężko przy niezbyt dokładnym wejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no i jest dylemat

Nie zastanawiaj sie tylko dawaj na tor. Zobaczysz jaka frajda i sie zakochasz :)

W ostatnim prawym nie ma nic ciekawego dopóki nie wejdziesz w niego z odpowiednią szybkością.

Tak myślę, że tym razem pojadę popatrzeć jak to wygląda, trochę się nauczę, pogada się z ludzmi i następnym razem się zapisze.

 

Może Azrael chciałby wziąć mnie na jedno kółeczko do siebie na prawy fotel, wiele słyszałem o jego umiejętnościach :lol: :roll: plosie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, że tym razem pojadę popatrzeć jak to wygląda, trochę się nauczę, pogada się z ludzmi i następnym razem się zapisze.

Z gadania nic sie nie nauczysz, lepiej przejechac SPOKOJNIE kilkanaście kółek samemu, zobaczyc jak sie jezdzi po torze, a następnym razem przyjechac z oponami do zajechania i jezdzic jezdzic jezdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Azrael chciałby wziąć mnie na jedno kółeczko do siebie na prawy fotel, wiele słyszałem o jego umiejętnościach plosie

 

 

Obawiam sie że wszystkie moje plany są uzależnione od Mana111. Gdybym jechał swoim autem to bym zabierał pasażerkę i musiałbyś z nią negocjować, ale jadę Evcią i co Man111 zdecyduje to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dembol , od jutra bede w Poznaniu, moze jednak zdrutujemy białego potwora i to Ty bedziesz na prawym woził, oczywiście po wcześniejszym zainstalowaniu Pampersa u pasazera... :grin:, bo jak sobie Kisielin przypomne na prawym u Ciebie to... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...