Skocz do zawartości

Nastek jest wielki...


Paweł C

Rekomendowane odpowiedzi

zawody Pride :) czyli walka łącząca rózne style i techniki, walczą w niej np. bokserzy, zapaśnicy, judocy, itd. Bardzo popularne w Japonii. Rundy są dość długie, mozna powiedzeć, że to takie współczesne widowisko w którym występują gladiatorzy :)

 

tyle wiem z radia, nigdy nie wgryzałem się w temat... ale jedną walkę Nastuli (ta wygraną) widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórców takich, przeładowanych treścią, klarownych i rzetelnych potrzebnych oraz przydatnych tematy powinno się nagradzać i znakować. tfu. Wyróżniać. Nagradzać i wyróżniać. :evil:

 

:mrgreen:

Jeśli nie załapałeś, to chociaż nie komentuj. Są ludzie na tym forum interesujący się takim tworem jak np. gala PRIDE, gdzie swoją czwartą walkę stoczył Pawełek Nastula. Wydaje mi się również że dział off topic jest po to aby każdy mógł napisać coś na co akurat w danej chwili ma ochotę i nie trzeba go od razu znakować.

ps. chodziło chyba o "twórców ... przydatnych tematów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna walka, szkoda, że sędzia nie pozwolił mu wygrać w pierwszej rundzie, przerywając parter. Pomimo przegranej - wielki szacunek.

Fiodor - bez komentarza - kto oglądał to wie. Misiu nawet się nie spocił...

 

Taaaa...

 

Tylko szkoda że taki Mistrz na olimpiadzie zrobił podstawowy błąd... nie docenił przeciwnika...

 

No ale dzięki temu koło się zamknęło i jest teraz Prawdziwym Mistrzem.... więc powinien młodych uczyć, a nie się w pokazówkach narażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna walka, szkoda, że sędzia nie pozwolił mu wygrać w pierwszej rundzie, przerywając parter. Pomimo przegranej - wielki szacunek.

Fiodor - bez komentarza - kto oglądał to wie. Misiu nawet się nie spocił...

 

Taaaa...

 

Tylko szkoda że taki Mistrz na olimpiadzie zrobił podstawowy błąd... nie docenił przeciwnika...

 

No ale dzięki temu koło się zamknęło i jest teraz Prawdziwym Mistrzem.... więc powinien młodych uczyć, a nie się w pokazówkach narażać.

 

chyba ogladalismy inna walke ;)

pawel solidnie sie przygotowal i mial naprawde niezla taktyke na barnetta. powiedzmy sobie szczerze, nastula przegral wygrana walke.

chyba nie mozemy mowic, ze nie docenil przeciwnika bo wiadomo ze barnett w parterze jest grozny. moim zdaniem pawel ma problemy z koncentracja co pokazal w koncowce 1 rundy i w nieszczesnej koncowce 2 rundy.

pocieszajace sa jedynie postepy w walce w stojce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie załapałeś, to chociaż nie komentuj. Są ludzie na tym forum interesujący się takim tworem jak np. gala PRIDE, gdzie swoją czwartą walkę stoczył Pawełek Nastula. Wydaje mi się również że dział off topic jest po to aby każdy mógł napisać coś na co akurat w danej chwili ma ochotę i nie trzeba go od razu znakować.

ps. chodziło chyba o "twórców ... przydatnych tematów"

 

W dziale OT możesz pisać sobie o czym chcesz. Mnie jednak chodziło o formę. Jak zakładasz nowy temat to nie pisz czegoś co mogło by być krótkim komentarzem pod jakimś topikiem na stronie PRIDE. Tak nie wypada. Powinieneś tak pisać tematy, żeby były zrozumiałe dla wszystkich, a szczególnie tematy nie związane z Subaru.

 

Niektórym za lekko idzie zakładanie nowych wątków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...