Skocz do zawartości

Klub czerwonych pasków


huzar105

Już czas, żeby Przemeq nas opuścił na czas jakiś.  

21 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za słabo, żeby dołączyć do grona

 

A tak BTW Leszek tak patrzę na Twój awatar... Ty ten, teges, trepem jesteś?

 

Was nazwałem buraki, coraz gorzej na tym forum, mamy juz kawiorowców teraz będziemy mieli czerwono paskowców, nie będe miał do kogo należeć a jeszcze jak teraz nie mam Subaru to już wogóle nie wiem co ja tu robię. Stworzyc hasło do tego wątku ?! Chamstwo. Już bym wolał logowanie do jakiegoś tematu dla forumowiczów którzy mają np powyżej 1000 postów bo wiadomo, że już są długo na forum. Klnąć na siłe nie będe żeby się tu dostać, o nie. :grin:

 

Trepem nie zagorzałym malowaczem kulkami z farbą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co podpowiadasz???? :roll:

 

To tylko taka luźna propozycja, nie jestem na tyle technicznie zaawansowany, żeby powiedzieć jak to zrobić, ale przydałoby się coś takiego czego inni by nie mogli zobaczyć. Można by było swoje frustracje wyładować poprzeklinać i by nie było problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, wiem. Widzisz mógłbym startować na polityka bo chciałem pokazać, że nie zależy mi na samym sobie tylko na innych :lol::mrgreen:

Ten wątek miałby być po to aby forumowicze mogli sobie bez cenzury porozmawiać i zwykli przeglądacze internetu nie czytali jakiś dziwnych rzeczy. Ale widzę, że nikt tematu nie podłapał więc i tak temat przejdzie bokiem. A Wy sobie zakładajcie ten klub czerwonych buraków :razz:

:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAJ MU SZANSE DAJ MU SZANSE - :mrgreen: POCZEKAMY ZOBACZYMY.

 

Ludzie czy wy do jasnej ciasnej nie jestem trepem, nie lubie wojska i wojskowych tylko lubię się przebierać w takie ciuszki :razz: :mrgreen: Gram w paintball często i chętnie gramy w lasach i na jakiś opuszczonych budynkach, najlepsze do takiej zabawy jest moro więc jestem ubrany w MORO kapewu :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż np. Przemeq "wpadnie" na pomysł, żeby zrobić zamknięty topc dla osób mających ponad 1000 postów :mrgreen: Coś zapomniałeś o tej polityce, do której się odwołujesz. :wink:

 

 

No to co poniektórzy, za swoje och, ech, ach, oczywiście, emotkiony, niezliczone nie, tak, o qooor.. i inne nabijające merytoryczne inaczej wkręty, musieliby swoje postowe liczniki mooooocno skręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie tak sam do siebie pisać :mrgreen: Lubie też jak ktoś pisze posta i nic w nim nie pisze :twisted:

To tylko potwierdza moją teorię o biciu piany, tzn. liczby postów :mrgreen::mrgreen:

 

Wszyscy chyba śpią :cool: szkoda, że na offtopie posty się nie liczą bo bym sobie ponabijał :mrgreen:

To proponuję założyć wątek techniczno-merytoryczny o wpływie kąta uchylenia osłony przeciwsłonecznej pasażera w powiązaniu z szerokością wpadania światła przez zasłonę szyberdachu na prędkość maxymalną!

Ufffffffffff! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...