Skocz do zawartości

Szkoda Imprezki


Bartekfi

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przed chwilą włączyłem na TVN Turbo a tam program Karambol...

No aż mi się smutno przed weekendem zrobiło bo taka śliczna Imprezka i tak mocno pogruchotana.. :cry:

Jeżeli to własność któregoś z Forumowiczów to wyrazy najgłębszego współczucia...

:sad:

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, Imprezka miała fajne hamulce Wilwood, 6 tłoczkowe i bodajże 17" złote superleggery. A prócz tego zdziwiło mnie troche to przyblokowanie napędu, albo został na biegu, albo nadkole od strony pasażera mocno opierało się o opone i stąd ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka miała fajne hamulce Wilwood, 6 tłoczkowe i bodajże 17" złote superleggery.

 

i kierownice OMP, według redaktora nierozważnie zamontowaną, bo bez poduszki. Hehehe, ale i tak redaktor był łagodny, jak ja byłem w Karambolu zmieszali mnie z błotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, może man11 znajdzie artykuł w kodeksie który mówi w który miejscu powinien być umiejscowiony nr rejestracyjny. Bo ja znalazłem miejsce że ma byc na zderzaku w czytelnym miejscu. Natomiast nie znalazłem miesca pod jakim kątem ma być umiejscowiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu 2005 miałem wypadek w centrum wawy, nie z mojej winny. Delikatnie mówiąc byłem troche wkurzony, i wyładowałem swoją złość na kamerzyście TVN. W odwecie w programie Karambol redaktor nazwał evokillera "exkultową kupą złomu" a mnie wyjątkowo agresywnym młodym piratem drogowym, któremu powinno się dożywotnio zabrać prawo jazdy, mimo że jechałem przepisowo a wypadek spowodował idiota zawracający w niedozwolnym miejscu na czerwonym świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu 2005 miałem wypadek w centrum wawy, nie z mojej winny. Delikatnie mówiąc byłem troche wkurzony, i wyładowałem swoją złość na kamerzyście TVN. W odwecie w programie Karambol redaktor nazwał evokillera "exkultową kupą złomu" a mnie wyjątkowo agresywnym młodym piratem drogowym, któremu powinno się dożywotnio zabrać prawo jazdy, mimo że jechałem przepisowo a wypadek spowodował idiota zawracający w niedozwolnym miejscu na czerwonym świetle.

 

Da się to gdzieś zobaczyć ? Masz na dysku może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...