Skocz do zawartości

bugeye wrx dziwne bicie podczas hamowania


irektob

Rekomendowane odpowiedzi

pytam bo może sami mieliście taki problem wyraźne bicie podczas hamowania,coś doradzicie

..powiem może pokrótce co zrobione.....nowe tarcze hamulcowe zimmermann+ klocki,zaciski porządnie zregenerowane(chociaż zrobione to na wyrost bo były w dobrej kondycji)wszystko poczyszczone przy zakładaniu i niestety pomiar po montażu na jednej tarczy 4setki czyli w normie ,ale na drugiej nie udało mi się ustawić lepiej niż 8-9setek....i teraz albo jest krzywa tarcza hamulcowa co jeszcze sprawdzę przekładając na tą pewną stronę a może piasta coś nie teges?...już sam nie wiem....a może przewody hamulcowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego akurat jestem pewien wysuwaja się bardzo ładnie,zresztą ten sam problem był z starymi tarczami ale tam winę zwaliłem właśnie na stare i zużyte tarcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ładnie,właśnie wszystkie tematy podstawowe są przerobione.......no może jeszcze to bicie 8-9 setek jest za duże......norma mówi o maksymalnym chyba 7setek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....i to jest kierunek w który pójdę......dam znać co i jak......


....dzisiaj sprawdzałem ,na pewno jest luz na kole tzn. na łożysku....jutro to zdemontuje(ale łożysko cichutko pracuję,nakrętka dobrze dokręcona)...chyba wymienie łożysko i sprawdzę stan piasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat opanowany,dziękuje za podpowiedź....łożysko miało luz chociaż było cichutkie,po wymianie wszystko pięknie hamuje.......nosiłem się z zamiarem sprzedaży samochodu i dzisiaj został niespodziewanie sprzedany.....teraz pozostaje mi szukać sti.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...