Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Wełniacz, świetne czasy, myślę, że są duże szanse na kolejną grubą porcję punktów :)

 

Ja zatrzymałem się po 8 OS. Czekam na uznanie requesta. Jak mi go dzisiaj nie zaakceptują to nie dokończę rajdu. A na razie jest ok. Czasy słabe ale auto bez uszkodzeń. Przygód większych nie miałem. Tylko 2 razy zrobiło się gorąco jak auto nagle zmieniło kierunek ale wszystko wyratowane. Mam nadzieję, że dam radę dojechać do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na mecie. Po mokrym jechało się fatalnie ale jakoś dałem radę. Potem New Bobs II, którego nie znam zbytnio ale pojechane czysto. Na ostatnich 2 odcinkach masakra. Na Shepherds II coś musiałem uszkodzić bo na ostatnim odcinku auto się nie słuchało. No i dlatego na 3km przed metą otarłem się o kamień i musiałem brać SR. Mimo to jestem aktualnie 4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że musiales brac SR bo cos czuje ze wiekszosc wydzwoni gdyz warunki na trasie sa kosmiczne, ja tym co nie jechali proponuje zalozyc na ostatnia petle full Wety, albo nawet zimowki na dlugim kolcu gdyz moze one dokopia sie do jakiejs przyczepnosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, tak czy siak zakładałem, że założę full wet. Wywaliło mnie tuż przed śliskimi odcinkami i... bardzo dobrze. Przetrenowałem na szybko jazdę po śliskim. Wchodzę do gry, ruszam turniej i okazuje się, że jest bardziej ślisko. Ale trening z przed chwili pozwolił dotoczyć auto do mety. Wziąłem SR ale jak na obecną chwilę i tak jest nieźle. Na rajd Polski mam nadzieję być lepiej przygotowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle te warunki mokre na pluginie to przegięcie. Ja testowałem po mokrym i na maxa zniszczonej nawierzchni zeby bylo ciezej a jak wlaczylem prawdziwy rajd to :shock: Te testy to 1 a rajd to drugie, jak skoczylem na 1 podbicu na Noikerze to sie cieszylem ze jade dalej. Zaraz fotki zgram jakies bo takich akcji podczas tego rajdu bylo duzooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się dojechać. Ostatni raz przy RBR siedziałem podczas agapitu :???: Dzisiaj miałem chwilkę więc zasiadłem niejako z marszu do rajdu. Zgodnie z przewidywaniami do Góralika i Wełniacza traciłem przeokrutnie. Ale udało się bez większych błędów dojechać i jestem na 3 miejscu. Ciekawe czy uda się znowu dwa miejsca na pudle utrzymać :)

 

Aha i mam dwa słowa do Wełniacza... żałuję, że wciągnąłem Cię w tę grę. :mrgreen: Za szybko już dla mnie jeździsz :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukonczylem :)

bez SR, jazda zachowawcza na 100%

co prawda zaczolem strasznie pechowo, bo majac 1:26 zrobilem rolke na srednil prawym tuz przed meta na prologu....

ale potem spokojnie i pewnie. przytrafila mi sie jeszcze 1 rolka i jeden dwon w drzewko (pug wytrzymal! resperct).

 

ale jestem mega zadowolony, prawda jest taka ze japoni nie znam i strasznie nie lubie :)

 

szkoda ze nie zalapalem sie do 8-ki w A5 ale i tak jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukonczylem :)

I to najważniejsze :cool: Popatrz na mnie. Czasy robię do bani ale wynik jest bo jestem na mecie bez przygód. A sporo teoretycznie szybszych driverów ode mnie kończy gdzieś w rowie :cool:

 

Ciekawe czy zaserwują nam w tym sezonie taki rajd jakie były jechane kiedyś... tzn 18 czy nawet 22 odcinki. Na raz :twisted: To była szkoła przetrwania :wink:

 

[ Dodano: Wto Cze 23, 2009 10:37 pm ]

Graf von Burat, podeślij mi na PW swój email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po krzyku. zakończyłem na drzewie. męczą mnie szutry, niestety nie czuje przyjemności tej co w realu...olewam dalszą jazdę w A5 na sypkim.

Przez pierwsze dwie pętke jechałem na 100%, a czasem przeginałem i ciągle 20...18-ty w klasie. :neutral: :roll: bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z ciekawosci zainstawlowalem A5 106 i polecialem Tannera 2 Dry Worn i 3:20 ale przejazd slaby a cruz 3:05 :roll: Ciekawe ile ustawienia daja w tej klasie :roll: Pozniej test offline Sheperd 2 i 3:11 a cruz 3:07 :roll: Dziwna ta klasa bo auto nie skreca nie przyspiesza i chce na dach ciagle sie wylozyc :mrgreen: Ja bym wszystkim początkującym zaproponował s1600 bo to i sie zbiera i skreca i na dach nie idzie a czasy mozna krecic na poziomie Nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...