Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam DFP. W profilerze mam ustawione 360 stopni, natomiast w grze (w setupach aut - kąt skrętu kół) w zależności od auta i nawierzchni mam: asfalt 475 (zawsze) i szuter 792 (jeśli to WRC) lub 605 (jeśli to eNka bo więcej wtedy ustawić nie można).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę trenowałem dzisiaj i udało mi sie na Arbuzach wyrobić 2.46.88 :) Ale myślę, że jeszcze coś dam radę uszczknąć :) Szczęśliwego Nowego Roku - do zobaczenia na OS'ach już w 2009 roku :)

 

[ Dodano: Pią Sty 02, 2009 5:52 pm ]

Panowie, nie wiem jak tam z czasem stoicie i paliwem w baku ale ja bym pojechał coś z okazji Nowego Roku. Niebawem zaś na uczelni zacznie się zajob i nie będzie już tyle czasu na rajdowanie. A śnieżek ładnie sypie dzisiaj to może coś po białym pojedziemy ?? :)

 

Pozdrawiam noworocznie, wszystkiego dobrego w nowym roku, szerokiej drogi, tej prawdziwej i tej wirtualnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to kogos zainteresuje bo mnie wkurza defoultowy opis w RBR

 

http://www.kegetys.net/rbr/?p=numnotes

Nie zdziw się jak jeżdżąc z tym opisem będziesz dostawał automatyczne kary czasowe w rajdach jechanych pod czeskim pluginem.

To zabezpieczenie przed cheaterami. Jeśli plugin wykryje jakąkolwiek "niedozwoloną" modyfikację gry to dorzuca 33 sekundy kary do czasu przejazdu danego OS na którym to wykrył. Jak będziesz miał pecha to +33 sekundy dostaniesz np na wszystkich 15 OSach w rajdzie :wink:

 

P.S.

Cholerka nie zdążę dzisiaj tego rajdu przejechać :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to znac odcinki na pamiec i wtedy starcza standardowy angielski opis i strzałki ktorych nadal uzywam. Tez nie zdazylem rajdu pojechac :/ Jutro postawie identyczny.

 

[ Dodano: Nie Sty 04, 2009 2:39 pm ]

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 939272462f Tym razem poslizgamy sie troche. Rajd konczy sie jutro o 23.59, haslo to "slizgawka", bez repeatów, tylko SR i krotkie strefy serwisowe co 2 odcinki, ale za to zniszczenia reduced.

Powodzenia

 

[ Dodano: Pon Sty 05, 2009 4:35 pm ]

I co nikt nie gra :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz cos postawie, a stawiam krotkie bo myslalem ze wszyscy je szybko pojada i kolejny sie postawi, a na raz za duzo nie moze rajdow byc zalozonych, stad te krotkie terminy.

 

[ Dodano: Wto Sty 06, 2009 3:56 pm ]

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 6d0a301041 Szutry, hasło "gt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na raz za duzo nie moze rajdow byc zalozonych, stad te krotkie terminy.

tak tez przypuszczałem :)

 

a może jakieś ograniczenia na samochody czasem wprowadzimy? jakieś ośki? P106 albo tylko fiesty ST?

komentarze po czeskich trasach w P106 czas jakiś temu, nie były takie dramatyczne przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos zle w rajdzie ustawilem bo po dzwonie na 1 oesie zakonczylem rajd, no i pojawil sie problem z mostkami bo na shepherdzie zakonczylem na mostku i na prospect ridge to samo przed meta w uskok walnalem jadac czytsto i po peżocie 207 s2000 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos zle w rajdzie ustawilem bo po dzwonie na 1 oesie zakonczylem rajd

Zawsze zaznaczaj obie opcje dotyczące SR czyli:

Allow superally in this stage

Superally hold stage RZ

 

no i pojawil sie problem z mostkami bo na shepherdzie zakonczylem na mostku i na prospect ridge to samo przed meta w uskok walnalem jadac czytsto i po peżocie 207 s2000 :roll:

Czyli pug ma ten sam bug co focus 06 :( Mega denerwujące to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...