Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Może da się wyłączyć wyświetlanie międzyczasów, żeby nie było kalkulacji i odpuszczania?

Możesz to wyłączyć z poziomu gry. Jest gdzieś w opcjach musisz poszukać (chyba w opcjach pluginu)

Ja jeżdżę ze zderzaka z tych samych powodów o których mówicie czyli nie lubię widzieć dwóch kierownic (które z resztą poruszają się z różnymi prędkościami) i w niektórych autach widok ze środka jest strasznie ograniczony (Focus 06 np).

Na rozbitą przednią szybę jest jakiś patch wydany (znaczy - nie bije się szybka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po kolejnym rajdzie A5 i poza bledem ok 30 sekund na new Bobs z grubsza czysto rajd przejechalem :) Na ostatnim oesie ciecie i sciagnelo mnie na drzewo i auto zamilklo... ale ogolnie rajd zaliczony do udanych :) Ciekawe ile znowu mi Pablonas wleje :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablonas dawaj już jakiś rajdzik, żeby N4 było :)

 

[ Dodano: Czw Wrz 11, 2008 7:48 pm ]

I jeszcze jedno pytanko do miszczóff - na jakim maksymalnym kącie skrętu jeździcie? Ja do tej pory waliłem na 900 stopni, ale trafiło mnie, że to jakiś bezsens i tak to można żukiem jeździć :) Przestawiłem właśnie na 540 stopni rodem z WRC i się przyzwyczajam do takiego setupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanko do miszczóff - na jakim maksymalnym kącie skrętu jeździcie? Ja do tej pory waliłem na 900 stopni, ale trafiło mnie, że to jakiś bezsens i tak to można żukiem jeździć :) Przestawiłem właśnie na 540 stopni rodem z WRC i się przyzwyczajam do takiego setupu.

504 na szutrach i 475 na asfaltach. Przy DFP oczywiście.

 

Mamy nowy rajd: "Forum Subaru: szutry w N4"

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... a09801a40c

Hasło "awd"

Uwaga na zmianę pogody w połowie rajdu :twisted:

 

Brak restartów, zniszczenia reduced, SR po każdym odcinku. Powodzenia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem puchar A5 :mrgreen: Chyba panowie macie jakieś poważne problemy, żebym ja - laik zajął 3 miejsce na klawiaturze :mrgreen:

 

uuuu ale się rywalizacja zaczyna robić :twisted: No chłopaki podniesiecie chyba rękawicę rzuconą przez Michala? :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w koncu wszedlem w ustawienia zawiasu w Imprezce na asfalt i nie znajac sie nic a nic TO w góre dalem TAMTO w dół i auto zaczelo o wiele lepiej skrecac i stabilnosc wzrosla :shock: ok 2-4 sekundy wszystkie odcinki asfaltowe zrobilem a na Bisanne zblizylem sie do granicy 4:00 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakiś problem. Nie wiem czy to u czechów jakieś przejściowe problemy czy inny diabeł :?:

W oba nasze rajdy nie mogę wejść, gdyż ponieważ "nie masz zainstalowanego żadnego dopuszczonego auta".

Dziwne bo nic z fizykami nie kombinowałem. Udało mi się wejść tylko w rajd gdzie można było jechać oryginalną imprezą 2000 którą też mam zainstalowaną. Wszędzie innej komunikat jak wyżej. Mam nadzieję że przejdzie samo z siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyż ponieważ "nie masz zainstalowanego żadnego dopuszczonego auta".

U mnie tak samo :evil:

 

Jest szansa, że nie zdążycie zanim rajd się skończy? Bo chyba tylko tka mogę zająć miejsce na pudle? :mrgreen:

 

Cholercia szkoda - bo własnie chciałem zasugerować następny rajd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie masz zainstalowanego żadnego dopuszczonego auta".
Czesci zmienili wszystkie fizyki do aut i trzeba od nowa sciagac i instalowac dla kazdego auta. Ustawienia aut tez sie pozmienialy max moc hamulcow to 8000 a bylo 10000... i mam z tym duzy problem bo musialem tyl zwiekszyc i mam 60/40 teraz i zle mi sie z tym jezdzi :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - kto wie, co trzeba wygrać, żeby odblokować Imprezę WRC w singlu? Bo mam już wszystkie z wyjątkiem tego.

Z tego co pamiętam to musisz wszystkie lekcje w szkole zaliczyć na "złoto". Ewentualnie załóż profil w grze o nazwie "mulligatawny" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czity są dla mięczaków :) Dzięki za podpowiedź, zaraz poprawię niedopracowane elementy w szkole jazdy :)

 

[ Dodano: Sob Wrz 13, 2008 7:38 pm ]

Czy ktoś może wytłumaczyć jak prostemu chłopowi małorolnemu co dokładnie trzeba ściągnąć żeby jeździć po sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wytłumaczyć jak prostemu chłopowi małorolnemu co dokładnie trzeba ściągnąć żeby jeździć po sieci?

 

Fizyke do auta ktorym jezdzisz w pluginie. Przykładowo jezdzisz Impreza N12 to sciagasz to http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... d&cat=1061 plik physics i rozpakowajuesz go do pliku physics.rbz znajdujacego sie w glownym katalogu gry. Potem wchodzisz w ustawienia auta i patrzysz czy Twoje modyfikacje mieszcza sie w tej nowej specyfikacji... hamulce max to 8000 teraz damper i springs sie pozmienialy i kąt skretu kierownicy czy cos takiego. Ja lece szutrowe odcinki smignac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie po dzisiejszym festiwalu wypadków i podsterowności rezygnuję z grania. Przestało mnie to bawić. Od początku jak gram to postępy zrobiłem mikroskopijne. Jak sie zacznie rok akademicki to siedząc w Bielsku może wrócę do gry. Póki co chętnie przejadę się u kogoś na prawym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie po dzisiejszym festiwalu wypadków i podsterowności rezygnuję z grania. Przestało mnie to bawić. Od początku jak gram to postępy zrobiłem mikroskopijne. Jak sie zacznie rok akademicki to siedząc w Bielsku może wrócę do gry. Póki co chętnie przejadę się u kogoś na prawym :mrgreen:

 

Nieeeeeeeeeeee... straciłem jedynego rywala na moim poziomie :sad:

 

:P Tak czy inaczej ponawiam prośbę o replaye. Będzie fajny filmik forumowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...