Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Clio skończone :D Wiem że trwało to wieki ale ostatnio czas nie pozwalał a najgorzej auta się wykańcza bo te malutkie elementy malowanie trzeba dopasować. Clio ma powyginaną karoserie i niektóre elementy malowania mogą wydawać się krzywe ale zapewniam nie są :lol: . Kalina będzie na 500% w nast. tyg jak nie to możecie mnie zwolnić :P W przyszłości pomaluje też S12, N12 i właśnie jedzie ktoś od Nas WRC?

 

oqg7dt.jpg16acnzb.jpg2v1kl5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar świetna robota :) Skoro Clio jest gotowe to wrzuć proszę "czystą" teksturkę do folderu Download na naszym serwerze :) Podobnie zrób z Kaliną jak skończysz :) Jak w końcu się pojawią numery startowe to będziemy wrzucać spersonalizowane tekstury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn.? ja tylko przedłużałem to mam na Czechach przyznaną

 

i właśnie ściągam teksturki i dziś wieczorkiem trochę poupalam :twisted:

 

a tak wogóle to muszę się pochwalić dziś zrobiłem przemeblowanie i wieczorkiem wypróbuje też połączenie laptopa i 37 cali LCD ciekawe jak się sprawdzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablonas - Ci co przedłużają chyba nie dostają tym razem pakietu wysyłkowego. Albo ja źle swego czasu wyczytałem. Z tymi pakietami jest gruba obsuwa, nie wiadomo czy w ogóle będą. Problem był z wydrukowaniem tych regulaminów. Nawet angażowałem się w pomoc przy znalezieniu tańszej opcji ale temat umarł, nie wiem na czym stanęło.

 

I teraz mała propozycja: w weekend zamierzam nieco poprawić dział Team na stronie i teraz pytanie do Was czy bylibyście za tym aby umieścić przy każdej osobie niedużą fotkę mordki ?? :)

Dodatkowo prosiłbym o kontakt osoby, które chciałyby się znaleźć na liście zawodników na stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciałem z marszu drugą rundę asfaltowego pucharu polski. Czasy żenujące ale wracam po długiej przerwie i to mnie usprawiedliwia :) Uważajcie na OSach bodajże 2 i 3. Idą po ciemku. Do tego wilgotno/mokro, a więc dość ślisko, a ostatni OS to już kompletna masakra. Nie mogłem auta na drodze utrzymać. Strach było gazu dodać bo zachowywało się jak jakieś RWD.

Trzeba powoli zacząć jeździć bo strasznie zostałem z tyłu :(

 

Aha. Będą jakieś teamowe tekstury do N14 URT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Paweł napisałeś o Asfaltowym Pucharze PL, bo bym nie pojechał. Kurs w Koszalinie bez neta cały tydzień, tylko na sobotę do domu wpadam, na szczęście został tydzień i powrót do normalności. Jeszcze po obiedzie WCN mnie czeka i muszę go pojechać bez większego treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszej stronie w dziale Pomoc jest obiecywana przeze mnie od dawna Instrukcja instalacji dźwięku do Imprezy 555. Jak ktoś do dziś nie poradził sobie z tym problemem to zapraszam do lektury. :)

 

Obiecywałem też inne poradniki ale niestety nie pamiętam jakie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...