Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja na Rzeszowskim ciekawa. 2 z czołówki wypadło i juz tylko FSVRT zostało i Brzeski Mateusz i Podsiadlo Michal. Trzeba dojechac spokojnie do mety a puntky same wpadna, a ile ich będzie to od Pablonasa duzo zalezy :mrgreen: :wink: Zjem cos i jade rajd chyba :roll:

 

[ Dodano: Pon Wrz 28, 2009 7:07 pm ]

Rzeszowski za mna. W sumie wszystkie odcinki czysto i szybko jak na ta dziwna nawierzchnie. Jedynie Plane 2 slabizna ale balem sie ze wydzwonie na spadaniach, i przygoda na plane 1 gdzie mocno po skarpie pojechalem w 55 sekundzie na lewym zakrecie ale zakonczylo sie strata z 5 sekund tylko. Najwiekszy blad to ostatni oes gdzie wylecialem za drewnianymi barierkami w pole i stanalem na "krawedzi konca planszy" i nie wiem czemu ale wbilem wsteczny i gra mnie postawila na droge :evil: Czyli spadlem za Podsiadlo na 4 miejsce w Nce poki co. Wazne ze punkty beda. Pawel uważaj na 2 petle bo przyczepnosc strasznie spada :!: Powodzenia tym co nie jechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy taki zakup mi w czymś pomoże http://allegro.pl/item753114134_sapphir ... 1_agp.html :roll: Bo juz na wysokich detalach i wszystkich opcjach grafiki odznaczonych i detalach na LOW Sosnova idzie w miare plynnie ale inne odcinki tna i ida mocno klatkowo... i teraz czy zakup takiej karty grafiki pomoże mi w plynności gry ? Mam Celerona D 336 2,8Ghz Ram 512+256 i karte graf Ati Radeon 9600 256MB. Chodzi mi o sam zakup karty a nie wymiane kompa i zakup G25 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, dziwne. Na stacjonarnym kompie mam słabszy konfig, a mimo to gra działa mi swobodnie na medium. Mam P4 2,4 GHz, 512 ram 333mhz i grafikę Radeon 9550 128mb. Z tym, że kartę mam przerobioną na potwora -> pasta termo, duze radiatory na pamieciach i duzy radiator wraz z mocniejszym wentylem na procu od grafy. W efekcie wyciagam z niej 200% - może to jest u mnie kluczem do sukcesu.

 

Co do tej karty z allegro. Ciężko mi powiedzieć, bo już w tym nie siedzę jak dawniej, ale wydaje mi się, że Twój komp nie obsłuży potencjału tej karty. Mogę się mylić, jeśli chcesz to podpytam kumpla, który ogarnia świetnie temat :) Zresztą on "zaprojektował" chłodzenie mojego Radeona i już ze 4 lata działa cycuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, jeśli chcesz to podpytam kumpla, który ogarnia świetnie temat :)
Na pewno moj komp jej w 100% nie wykorzysta ale jak byś mógł zapytać czy będzie znaczna różnica na lepsze to byłbym wdzięczny bo wywalic w ciemno 250zł to :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupa.

 

Zamiast dojechać drugi - trzeci jestem siódmy (jak dobrze pójdzie).

 

Najpierw poszedłem lekko za szeroko na bardzo szybkim łuku (szczyt Verte 1) i chyba dosłownie lusterkiem zdjąłem foto.

Wściekłem się strasznie ale ok. Jedziemy Cote 1 - ekran łapie zwisa na dokręconej piątce zaczyna mnie poniewierać ale udaje się ustawić auto w poprzek drogi. I teraz mój błąd bo było mało miejsca i zamiast cofnąć, dałem jeden i auto zjechało po trawie. Kolejne CFH "z urzędu".

Sosnova. Ostatnie kółko lewy nawrót za mocno przycięty i delikatnie przodem walę w beton po wewnętrznej. Auto się obraca i muszę zawracać na trzy w cholernie ciasnym miejscu.

Teraz już byłem max zły :evil:

Ruszam do Plane 1 wjeżdżam do lasu, szybki lewy z barierą po prawej. Miejsce znane i "lubiane". Kilka rajdów tam zakończyłem. Teraz znowu za szybko, złym torem, ocieram się o barierkę auto się odbija prosto w skarpę. Poniewierka auto staje na boku ale jakimś cudem staje na kołach. Od teraz jazda to już hardcore. Tylne prawe koło leży prawie w poziomie. Max to 100 km/h. Po drodze kolejne obroty i cofania. Generalnie kupa.

Po serwisie już bez większych przygód ale bez motywacji.

 

Tym samym Wełniacz mnie wyprzedził w klasyfikacji i jest drugi. A ja, jak tak dalej pójdzie nie wiem czy się w piątce na koniec sezonu zmieszczę :evil:

Od przyszłego sezonu chyba zawieszę starty. Przez brak czasu na treningi granie w RBR tylko mnie irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój błąd bo było mało miejsca i zamiast cofnąć, dałem jeden i auto zjechało po trawie. Kolejne CFH "z urzędu".
Identyczny błąd popełniłem :evil: Szkoda, że tak Ci się jazda ułożyła ale widzę, że do 6 oesu mieściliśmy się w niecałej sekundzie :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pojechałem dzisiaj...Plane II poczatek spokojnie, czysto i gddzie spod koniec uslizg i drzewko tyłem, zawias pogięty, dupa non stop driftem ale się doczłapałem ruszyłem do Bissane i jakoś dojechałem choć było kilka otarć przez pogięty zawias i w efekcie wolałem dać SR i ruszyć do Arbuza naprawionym autem. Arbuz pojechałem bez spinania się ale na tyle szybko i czystko że byłem 2gi na odcinku z czasem 2:39-(coś tam) i oglądając wyniki nagle zobaczyłem pulpit...ręce mi opadły i już nawet nie wysyłam req. bo nie mam czasu jechać. Laptoka wywalę za niedługo na śmietnik bo w Ryśku non stop mnie wywala. Szkoda bo chociaż chciałem jeden rajd ukończyć jak człowiek. Arbuz pokazał że jestem w stanie wbić się w co najmniej w 10 jeśli tylko znam oes. Muszę dobrze poupalać odcinki i może nie w tym ale na pewno w nastepnym sezonie (z nowym już laptokiem) punkty dla FSVRT zdobywać będę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 4 było ok. nawet udało sie 4 czas w A5 zrobić, zacząłem się rozkręcać, ale niestety głupi błąd, chwila dekoncentracji i SR. Potem Arbuz na którym chciałem isć ile fabryka dała i poszedłem, ale fabryka już nie dawała ;)

Szkoda bo lubię asfalty...tylko asfalty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam newsletter więc dostaję powiadomienia o rajdach :) Innym też polecam :)

W jakiej klasie jest Łada ??

 

No Czesi trochę w kulki lecą z udostępnainiem tras i wozów... mogli się wstrzymać z wrzucaniem na plugin do czasu zakończenia testów.

 

Swoją drogą kumpel, który póki co zamierza zainstalować RBR'a ciągle głowi się jak plugin odblokowuje czeskie trasy w momencie wejścia do turnieju. Doszliśmy do wniosku, że powinna dać się to rozgryźć i mieć te trasy dostępne off-line. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładzina jest w A5 i

samara 1,4 może tak, bo 1,6 już A6/N2?? (tak na logikę), ale do innych a6 nie ma zupełnie podejścia.

Samara 1,4 wolniejsza jest niż P106, albo to kwestia tego, że pugiem juz się najeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...