Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

szlag mnie trafia z tą licencją...ja wiem, że FIA i s-ka mają dużo pracy, ale nie jestem pewien, czy zaksięgowanie przelewu i kliknięcie do czechów, to tyle pracy... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania jak Łukasz. Chłopaki z erajdy mają mocne ciśnienie na wyłapywanie ludzi jeżdżących na dwóch nickach. Nie wiem czy jest sens ryzykować dożywotniego bana dla obu zawodników :roll:

Poczekaj Michał. Jeszcze się najeździsz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ,że odcinki mogą być więc byle do mety :wink:

Radzę wszystkim zwrócić uwagę na wysyłanie tych powtórek w ten weekend doszło do "lekkiej" awanturki na forum o to i nie tylko ,niestety gdy FIA nie miał jak się wytłumaczyć to wszystko skasował i kto nie widział ten nie zobaczy ,a chłopaczek mógł się zdenerwować ,ja tam dla spokojności ślę wszystkie powtórki odrazu co by potem nie miał możliwości się do czegoś przyczepić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dostałem od

Żony Logitecha DPGT :D:D .

Ściągam Rbr i wszystkie te patche.Mam nadzieję że jak juz wszystko będę miał to poprosze was o pomoc w setupie Gry i Kierownicy.

Wiem że miną wieki nim będę na jakimś tam poziomie ale na początek może w A5 się pościgam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem RBR!.Wszystkie patche teraz ściągam czeskie RZ:) Od razu pozamieniałem auta.I się zaczeło:)

106 tka działa,Clio R3 też, oraz imprezy s12 i n14.Próbowałem s2000 ,lancera evo9, fabie i wszystko mi wywala.

Oświeci mnie ktoś dlaczego??.

Jak już wszystko będę miał co mam dalej zrobić ??pościągać wszystkie trasy jakie są w czeskiej stronie.

czytałem że trzeba kupić licencje na e-rajdy i to wszystko by jeździć w WRSMP??

 

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią pomogę ale dzisiaj wyszedłem po 10 na motor z myślą iluś tam km a wrócilem po 19 z 450km na liczniku więcej i ledwo żyłem po jeździe w ukropie i pobycie na plaży w kombinezonie skórzanym :mrgreen: Zaraz test przed Lotosem jakiś założę :wink:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... aff452b90e hasło "gt" opony ustawilem ze nie mozna zmieniac ale czy to zadziala :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już po Lotosie :D jestem naprawdę mega szczęśliwy ,bo plan ukończony w stu procentach. Autko nie draśnięte nawet i przed ostatnim oesem miałem 0,30-coś tam straty do gościa który zazwyczaj wkłada mi kilka a nawet kilkadziesiąt sekund no ale niestety chyba chłopak ciśnienia nie trzyma w tak ważnych zawodach :P. Niestety nie dałem rady bo ostatni oes był po suchym ja opony na wilgotne ale opłacało się bo przedostatnia pętla ma tylko jeden wilgotny oes ale za to mega śliski uważajcie panowie :!: :!: :!:

No nic teraz trzeba patrzeć jak inni poleca Cruz pewnie dowali nam po parę minut ale to nic ja ze swojej jazdy jestem zadowolony i mam nadzieję ,że jakieś punkty wpadną

hercooles nie ma za co jak coś wal spróbujemy coś poradzić jak nie damy rady to znajdziemy mądrzejszego i damy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...