Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

 

wszystkie odcinki pokryte duża lub średnią ilością wody wszystkie dziurawe, czyli mniej więcej tak jak było to w I rundzie RSMP

co jest Panowie????  

 

 

Ja jutro postaram się pojechać trening ale nie obiecuję, bo trochę roboty jeszcze mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://e-rajdy.pl/wrsmp-codriver-pro.html

 

Ściągnij wersję 2.2 i go zainstaluj

 

Następnie ściągnij, któryś z "głosów" np.  RBR Maciek Handwerker Pack 1.3 ( ja osobiście jeżdżę na Arkadiusz Małecki Pack: bo znam gościa).

Rozpakowujesz do folderu w którym zainstalowałeś wcześniej codriver pro np. C:\Program Files\ SCI Games\Richard Burns Rally\WRSMP\CoDriverPro\Codrivers\Maciek Handwerker i zrobione.

 

Teraz tylko uruchamiasz Codrivera przed właczeniem RBR-a i powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening przed Arłamowem 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=cd14d3fb14c47a595f7361365ca559d9

hasło : FSVRT

Do końca niedzieli można jechać więc trenujemy w weekend  ;)

*na 4 OS nie zapomnijcie zmienić opon 

Edytowane przez aQq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://e-rajdy.pl/images/stories/wiadomosci/2012/codriver21.jpg 

 

Masz Tomulus u siebie jak odpalasz Codrivera w oknie "Co-driver:" jakiegoś pilota ( na załączonym zdjęciu jest D. Pieda - chodzi o to czerwoną czcionką). Jak tam masz puste pole a w polu niżej (białe tło) masz jakiegoś pilota to wystarczy, wybrać w białym oknie pilota i kliknąć Reload i powinno działać. Jak tam niestestety nie będziesz miał to nie mam pomysłu o co może chodzić ale jeszcze sam popróbuję zainstalować od poczatku to może mi się przypomni :D

 

 

Wgrałem sobie kolejnego pilota i u mnie działa. Zrobiłem to tak, że utworzyłem nowy folder w kataloga .../Codrivers i nazwałem go nazwiskiem twórcy, dalej do niego wgrałem to co było w pliku .rar i wszystko działa. Tylko jak masz uruchomiony program codriverpro i wgrywasz to musisz go wyłączyć i ponownie włączyć. Jakbyś jeszcze miał jakiś problem to wstaw screena ze swojego folderu gdzie zainstalowałeś codriverpro

Edytowane przez w3rti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bangla fota. ja mam pilota Handewerka czy jakoś tak ale mam go w pluginsach  i na przykład jak pojawi siem nowy odcinek to musze zapauzowac gre, kliknąć prawym dwa razy i wyskakuje mi okienka z notatkami. w orginale jest rbr. ini  i musze zmienic na polish.ini.  

 

 

Trening przed Arłamowem 
jak ma byc taki rajd jak trening to zero przyjemnosci  :( 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie bangla fota. ja mam pilota Handewerka czy jakoś tak ale mam go w pluginsach  i na przykład jak pojawi siem nowy odcinek to musze zapauzowac gre, kliknąć prawym dwa razy i wyskakuje mi okienka z notatkami. w orginale jest rbr. ini  i musze zmienic na polish.ini.  

 

 

Trening przed Arłamowem 
jak ma byc taki rajd jak trening to zero przyjemnosci   :( 

 

 

Ja u siebie nic nie musiałem zmieniać. Zainstalowałem i włączyłem codrivera, odpalałem gre i wszystko działało i działa do tej pory. Nie mam pojęcia jak możemy pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wyjeżdzam na majówkę i wrócę dopiero w niedziele, ale mam nadzieję że wtedy chociaż pare razy przejadę sobie te odcinki, dostanę nowy setup i w poniedziałek/wtorek pojadę rajd :D Wszystko wyjdzie w praniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem. Czekam na requesta. Dwa odcinki doturlałem sie do mety. Straciłem ok.dwóch minut :) 

Rajd ogólnie słaby. pare odcinków na krzyż. 


Niewiarygodnie głupi i tępy jest Rysiek. Na ostatnim odcinku Bisanne juz po mecie delikatnie zawadziłemn o coś tam  i .....

Nie ukonczyłem odcinka. Ogólnie rajd  taki sobie a wręcz beznadziejny. Zero przyjemnosci z jazdy. Walka raczej z grą a nie zawodnikami. 

Cały rajd pilnujesz co by czegoś nie sciąć (kary) , kibole, sedziowie.  Ogólnie wole treningi :) 


Tak z ciekawosci to mozna gdzies napisac dlaczego nie ukonczyłem odcinka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też pojechałem i jestem zły na siebie bo na ostatnim odcinku dobre półtorej minuty straciłem z głupoty. Chciałem pojechać wolno i na luzie, a wyszło w cały świat. Rozkojarzyłem się i wyleciałem z trasy, oczywiście na tym modzie jazda po trawie wygląda jak jazda po lodzie i musiałem wzywać kibiców. Później chciałem przycisnać i znowu zachaczyłem o pobocze i pomimo że dwoma kołami bylem na asfalcie to z rowu juz nie byłem w stanie sam wyjechać. W ten sposób już w tej chwili straciłem 2 pozycje a na koniec pewnie jeszcze stracę.

 

Pomimo ostatniego odcinka, jak na ilość treningu to nawet nie było takie złe tempo. Momentami nawet całkiem fajnie mi się jechało, szczególnie Jeaux Verte. Teraz pozostaje czekać na 2 runde :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również PO  ;) dobrze się jechało ale na Soricy czułem, że jadę za wolno w tej szerszej partii pod koniec no i jeden zakręt za szybko "przytarłem" barierkę oczywiście z samochodu zostały palące się części  :P czekam na Świdnicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...