Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się na samym starcie do SS1 rozłączyła kierownica :( Pierwszy raz taki przypadek mam :/ Oczywiście mam crashed on SS, więc nie wysłałem jeszcze requesta tylko maila z zapytaniem im napisałem.

jaki ster??? Mi momo tez sie rozłacza na pierwszej grze albo niedziała force coś tam. Pózniej jest oki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechalem puchar ale zbyt zachowawczo. Nie obylo sie bez dzwonow, na Joux Plane II wywalilem solidnego dacha i musialem sie dotoczyc do mety. Moze to i lepiej bo jakbym dojechal do tego spadania w lesie to mozliwe ze tam by sie skonczylo znacznie gorzej. :biglol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie brat załatwił... gdy w weekend mnie nie było poinstalował inne sterowniki do karty graficznej i RBR zaczął mi wariowac. Usunąłem te sterowniki i zainstalowałem te które miałem wcześniej, ale niestety nadal dzieje się to samo... a dzieje się coś takiego, że na orginalnych trasach jest ok, ale na Peklu, albo Sumburku (lub innych) po kilkuset metrach zaczynają migac mi zegary i cale tekstury, az znikają i gra się przycina. Próbowałem włączac grę w oknie, ale wtedy już mi się mocno RBR przycina :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotos przelozony na 17.04. Tomulus, moze jeszcze dostaniesz licencje. :)

Nadzieja matką głupich. Widocznie taki jestem i czekam :biglol: :biglol: :biglol:

 

Panowie czy da rade wrzucić ryska na drugi dysku jak utworze foldery (sci i richard burns rally)????

Bo bez folderów nieda rady. rsrbr i rbr gryzą sie . Niema mowy żeby to było na jednym dysku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z RSRBR wiec nie pomoge, właśnie "przejechałem" Puchar Asów, mnóstwo emocji, jechało mi się naprawde super... jak nigdy, ale na ostatniej pętli coś mi się popsuło w camhacku, cały obraz zrobił się płaski i w trakcie jazdy na peklo chciałem to naprawic i wciskalem tam te guziki już w nerwach, nie dohamowałem do nawrotu... niestety zakończyłem rajd na drzewie :( sami zobaczcie wyniki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...