Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Początek był lekki, ale trzeba stawiać sobie ambitne cele:

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=4b158fdadc6f43c4979559d197fad10b

Hasło: brz

Rajd startuje jutro o 10:00, koniec we wtorek o północy.

Uwaga na setupy i opony !!!

 

Na pierwszej pętli zrobi nam się wilgotno z wrażenia, na drugiej będzie waliło deszczem dokładnie tak jak teraz za oknem, a ostatecznie lekko przymrozi i na ostatnią pętle wyjedziemy na kolcu.

 

Czy już macie ochotę urwać mi głowę ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już siedzę przy piwku więc dzisiaj nie dokończę.

 

Ciekawe czy pojadę jeszcze raz od początku czy od OS2. Pierwszy OS pojechałem potwornie zachowawczo, a i tak zrobiłem szybkiego spina na polu 200 metrów przed metą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz testuje Subaru Impreze N14 URT i musze powiedzieć, że bardzo przyjemnie się jeździ :)

 

 

Nie jestem dobry w screen-ach, ale cóż :P

 

screenjpg_xssxeqw.JPG

 

 

 

 

 

 

 

Zrobiłem szyby z własnym nazwiskiem, ale coś źle bo jak wrzuciłem na auto to mam całe białe szyby i lampy :angry:

Ktoś wie co i jak zrobić, żeby szyby wyglądały normalnie? Operuje Gimpem 2.8.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w Gimpie ale jak ja robiłem swoje w Photoshopie to najpierw normalnie napisane nazwisko później jeszcze kanał alpha na biało trzeba zamalować :)

I mam pytanko tak właściwie czym się rózni Impreza N14 URT od N14, bo poza tym że URT ma 6 bieg to nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w Gimpie ale jak ja robiłem swoje w Photoshopie to najpierw normalnie napisane nazwisko później jeszcze kanał alpha na biało trzeba zamalować :)

I mam pytanko tak właściwie czym się rózni Impreza N14 URT od N14, bo poza tym że URT ma 6 bieg to nie wiem :P

Urt to prawie R4. U mnie w rsrbr urt teraz zamienili na R4. W zeszłym sezonie Urt klepał jak chciał N14. Inny silnik,skrzynia.zawias i.t.d

Auta są identyczne w rbr jak w rsrbr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urt to prawie R4. U mnie w rsrbr urt teraz zamienili na R4. W zeszłym sezonie Urt klepał jak chciał N14. Inny silnik,skrzynia.zawias i.t.d

IMO tylko skrzynia. URT ma 6MT, a N14 5MT.

 

Czasy jednym i drugim zawsze robiłem podobne ale urt jakoś lepiej mi się jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urt to prawie R4. U mnie w rsrbr urt teraz zamienili na R4. W zeszłym sezonie Urt klepał jak chciał N14. Inny silnik,skrzynia.zawias i.t.d

IMO tylko skrzynia. URT ma 6MT, a N14 5MT.

 

Czasy jednym i drugim zawsze robiłem podobne ale urt jakoś lepiej mi się jeździ :)

Dokładnie lepsze czasy sie robi. Cos musi byc innego :)

 

A wygląda to tak:

post-11393-0-71630400-1359837715_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Pucu, to czemu nie wysyłasz requesta ?

Żeby być fair w stosunku do Was :) Często mi się tak zdarzało w WRSMP i jeżeli miałem "crashed" to request się nie liczył... chyba, że po prostu uznajemy to za zabawe ^_^

 

@@aQq, ja też na Joux Plane II miałem duże problemy podczas testów... zbyt szybki odcinek jak dla mnie, bo zawsze gdzieś mi ucieknie czterołap :) w ośce potrafiłem opanowywać te poślizgi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby być fair w stosunku do Was :) Często mi się tak zdarzało w WRSMP i jeżeli miałem "crashed" to request się nie liczył... chyba, że po prostu uznajemy to za zabawe ^_^

Ale w tym rajdzie jest SR na każdym odcinku więc do takiej sytuacji nie powinno dojśc. Tzn. mogło dojść tylko w przypadku wywalnia gry, ale idea jest taka, zeby jechać od kolejnego odcinka. WRSMP to mistrzostwa polski, a my upalamy na haśle wiec mamy dużą swobodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...