Skocz do zawartości

wrx bugeye 2001 rok wagon , koszt zwiekszenia mocy na 300hp?


Charoneo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dyskusja. Doszliśmy do wniosku, że dla faceta o "normalnych" wymiarach 175cm i 98kg fotele się nie nadają.

Helmut nie dziwne, że dla Ciebie się nadają jak jesteś wyższy i chudszy :P

Charoneo ważę chwilowo tyle co Ty, a mam mam 186cm i uważam, że jestem mega gruby, a Ty nazywasz kogoś innego wieprzem :biglol:

Wniosek. Fotele są bardzo dobre. Czas kupić rower na 3 miesiące przed zakupem Imprezy i po problemie :P

Edytowane przez Bartek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu odpowiedz konkretna , ni e n oo o  ten filmik hehe lepszy jak jazda bmw po warszawie 

Z podniesieniem mocy chodzi o to ze, w kazdym aucie mozna ta moc podniesc do bezpiecznej granicy  i za rozsadna cene ,zeby auto bylo  bardziej elastyczne  itp.

Z tych wypowiedzi wywnioskowalem ze podniesienie mocy do 265hp nie powinno byc drogie , ale takze  nie w plynie negatywnie na explatacje auta, dzis na jezdzie próbnej zdjolem kurtke i jechalem w samej koszulce bylo wygodniej, faktycznie  dla wyzszego jest  wiecej miejsca , z deka sie na brzuszkau odłozyło hehe 

Edytowane przez Charoneo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się biorą tacy Debile na świecie. Przez takich baranów normalni kierowcy mają dodatkowe fotoradary, progi zwalniające itd. Żenada. 4 pajaców podnieca się jak ich kolega idiota objechał 90 konną astrę. :toobad:

Edytowane przez Helmut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...