Skocz do zawartości

Dukiewicz, Jubilerska, Warszawa - opinie


Młoda5000

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, macie jakieś doświadczenia??

Są ASO od zaledwie kilku lat, więc warto się dowiedzieć, jakie doświadczenie mają mechanicy zajmujący się naprawami Subaru i poprosić o obsługę najlepszego. Wszystko zależy od tego, jak skomplikowaną naprawę chcesz zlecić. Obsługę klienta mają dosyć miłą - kiedyś załatwiałem u nich drobną sprawę. 

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panie i Panowie, macie jakieś doświadczenia??

Są ASO od zaledwie kilku lat, więc warto się dowiedzieć, jakie doświadczenie mają mechanicy zajmujący się naprawami Subaru i poprosić o obsługę najlepszego. Wszystko zależy od tego, jak skomplikowaną naprawę chcesz zlecić. Obsługę klienta mają dosyć miłą - kiedyś załatwiałem u nich drobną sprawę. 

 

Chcę zrobić przegląd przedzakupowy. Myślisz, że można im zaufać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chcę zrobić przegląd przedzakupowy. Myślisz, że można im zaufać??
Jeden Forumowicz ostatnio tam robił takowy przegląd (byłem nawet świadkiem) i w sumie zrobili to rzetelnie - wszystkie uwagi potwierdził potem Duch, który robił naprawy. A dlaczego akurat tam?  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, robiłem tam drobiazg, ale bardzo miła obsługa i elastyczne podejście (sprowadzili część na swoje ryzyko, żebym nie czekał z rozmontowanym autem jak by była potrzebna). Kiedyś kupiłem tam fiata i alfę, fiata serwisowałem, choć miałem daleko, alfy nie, bo choć mieli salon, nie mieli autoryzacji (dawno temu). U nich planuję przegląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem tam przeglad przedzakupowy mojego bylego Legacy i:

+ milo i kulturalnie

+ najnizsza cena przegladu w Warszawie

+ w miare solidnie

 

- nie zauwazyli jednej dosc istotnej rzeczy

- nie wykonali jazdy probnej mimo moich prosb

- kierownik serwisu odradzal uzywane Subaru i proponowal nowe Punto :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja tam wlasnie kupilem nowego forka i jak narazie ( odbieram 14.04) pozytywne doznania, kontakt szybki i konkretny ( z racji mojej pracy kontaktuje sie mailem, i tak tez kupilem auto;)) , doradca pomocny a co najwazniejsze z wiekszosci salonow w pl dali najlepsza oferte + gratisy ( subaru strasznie skapi na tym widze) , zobaczymy jak bedZie z odbiorem i po:) ale narazie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 9 lat serwisuję tam Forki (jeden tam zresztą kupiłem), nie mam żadnych zastrzeżeń.

Edytowane przez Brat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tam czyszczenie DPF-a -cholerstwo się zapchało w trasie(padła rura przed turbo) a że byłem w pobliżu to wybór padł właśnie na ten serwis. Szybko sprawnie - pomimo że standardowa procedura nie dawała rady (DPF zapchany na amen) to spryt i dobry myk serwisantów pozwolił na wypalenie - jak do tej pory już ponad 10 tys km i jest ok.
Ze swojej strony serwis mogę polecić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...