Skocz do zawartości

Dziwny objaw w WRXie.


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem w Krakowie i podczas jazdy zauważyłem dziwną rzecz. :???: Jadąc trasą przy stałej prędkości, auto zaczyna się jakby kołysyć (do przodu i do tyłu). :sad: Objaw ten jest od początku. Najpierw myślałem, że to taka droga. Nie tylko ja.

Po dodaniu gazu przechodzi. Co to może być? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Krakowie i podczas jazdy zauważyłem dziwną rzecz. :???: Jadąc trasą przy stałej prędkości, auto zaczyna się jakby kołysyć (do przodu i do tyłu). :sad: Objaw ten jest od początku. Najpierw myślałem, że to taka droga. Nie tylko ja.

Po dodaniu gazu przechodzi. Co to może być? :?:

 

Ja tego nigdy nie doswiadczylem. A moze jednak droga? Albo faktycznie cos jest nie tak... Oby nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że można kupić tylko jeden wskaźnik (a nie 3) i niekoniecznie rozmiaru ruskiego budzika, jak defi :mrgreen:, a zamontować go tak jak to jest w skandynawskich wersjach STI (tzw. S.E.II), czyli przy kierownicy - a więc odchodzą koszty daszków czy budowania stelażu na słupek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domestos666, Wrzuć na luz (dosłownie;)), jeżeli dalej to samo to coś z zawieszeniem, jeżeli problem ustępuje to prawdopodobnie to co pisze Loucyphre.

 

Dodatkowo może być

- kiepskie paliwo

- brudny filtr powietrza

- przepływka

- pompa wtrysku

 

Oby nic poważnego... zresztą masz gwarancję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domestos666, Wrzuć na luz (dosłownie;)), jeżeli dalej to samo to coś z zawieszeniem, jeżeli problem ustępuje to prawdopodobnie to co pisze Loucyphre.

 

Dodatkowo może być

- kiepskie paliwo

- brudny filtr powietrza

- przepływka

- pompa wtrysku

 

Oby nic poważnego... zresztą masz gwarancję ;)

 

O paliwie nie pomyślałem, ale daje to do myślenia. :wink:

Filtr powietrza był zmieniany na 15000, teraz jest 19000. Powinien być ok. :cool:

Co do reszty, to robi się poważniej. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie. wrzuć na luz, niektorzy nie mają samochodu bo im ukradli i jeszcze ubezpieczenia nie dostali (TO JA :mrgreen: ), inni sprzedają dziś swojego GT a Ty się martwisz, że cię buja :)

 

Nie bujaj :P

 

No właśnie ja bym chciał się tak pobujać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...