Skocz do zawartości

Solenoid 2 port vs 3 port


sc00by

Rekomendowane odpowiedzi

Witan

A wiec padł solenoid, co było problemem z przeładowaniem turbo. I mnie jest standard 2 port Denso, jednak znalazłem kilka 3 portowych ponoć lepsze znalazłem fajny ponoć był instalowany w wersjach Prodrive. Jednak u mnie mimo pakietu Prodrive mam 2 portowy. S wiec czy musi być 2 portowy czy mogę zainstalować 3 port., czy muszę robić remap, jaka jest różnica?

 

Pozdro

 

-==-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI a korekta to nowa mapa czy tylko jakieś korekty w obecnej? Jakieś istotne zmiany, i co się może wydarzyć jak nie zrobię remapu?

załóż, odpal i zobaczysz... przestanie ładować... (będziesz miał taki efekt jakbyś wyjął restryktor)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to pewnie tylko korekta. Ale jak nie miales robionej wczesniej mapy, to pewnie i tak trzeba zaczac od czegos.

Nie wiem czy Ecutek i OpenEcu oferuja dostep do oryginalnej mapy tak po prostu i zmiany w niej, czy raczej trzeba wgrywac baze i budowac calosc "od nowa". To juz pytanie do specow od tych rozwiazan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż, odpal i zobaczysz... przestanie ładować... (będziesz miał taki efekt jakbyś wyjął restryktor)

Dlaczego ma przestać ładować? Jak poprawnie podłączy, to będzie jeździć.

Tylko wartości w tabelach WGDC dobre dla 2-portowego będą prawdopodobnie za wysokie dla 3-portowego.

Edytowane przez California
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...