Skocz do zawartości

[justy] tłumik końcowy


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

no i klops, końcowy tłumik mi się skończył w justynie , co ciekawe, puszka wygląda jak nowa a rura ma dziurę jak w d....

no i teraz mam zagwozdkę , bo chciałam załozyć jakiegoś "mruczącego" zamiast zwykłego

okazuje się , że nie ma za bardzo wyboru , może coś podpowiecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej podpytać jeszcze na forum suzuki

ja mam justy I generacji , inny model , inny wydech

Jedz do tlumikarza, dorobi ci za 100zl.

za 100 zł to nikt nawet nie chce gadać , zrobili mi ładny tłumik z elegancką, chromowaną , grubą jednorurką , koszt 230 zł , trochę drogo ale ładnie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan<= wiesz pytanie moje miało na celu ze za 100zł to się nie da: pojechać do warsztatu , pan dobierze tłumik dopasuje mocownia założy pospawa... da fakture zapłaci ZUS i mu jeszcze na życie zostanie... Do Fiata cienkiego to może jakieś badźewie kupisz i założysz. Ludze głupie siedzą i czytają i póżniej też chcą po100 zł tłumiki.

PZDRE12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E12, nie wiem co to za auto E12, ale do justynki generalnie graty nie sa drogie.

Wiec nie masz co sie czepiac, do justynki blotnik kosztuje 60 zl a do evo 20 x tyle i co z tego?

 

Pytanie bylo o justy i w sprawie justy odpowiadam, nie wiem po co sie wlaczyles do tej rozmowy.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E12, nie wiem co to za auto E12, ale do justynki generalnie graty nie sa drogie.

Wiec nie masz co sie czepiac, do justynki blotnik kosztuje 60 zl a do evo 20 x tyle i co z tego?

 

Pytanie bylo o justy i w sprawie justy odpowiadam, nie wiem po co sie wlaczyles do tej rozmowy.

 

pozdr!

 

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan <= dlaczego włączyłem się do rozmowy wyjaśniłem 3posty wcześniej, wyjaśniłem też jaką gafe strzeliłeś . Jeśli chodzi o cene części to jest temat rzeka

PZDRE12 przepraszam jeśli poczułeś się dotknięty.

 

Gafe?

Poszukaj innego watku, w ktorym mozesz cos sensownego napisac.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...