Skocz do zawartości

"Piątek u Emila" - 6.10.2006 r.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

foty będą na pewno, trzeba tylko przycisnąć kropka, wełniacza i alexa (ktoś jeszcze miał aparat ale nie znam), ja dziś fotek nie robiłem

 

ja jestem bardzo zadowolony ze zdjęć (najlepsze ze spotów Emilowych, fantastyczne światło):

http://kropeksti.fotosik.pl/albumy/65572.html (w galerii 142 zdjęcia)

 

ZAPRASZAM !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sie rozentuzjazmowalem pierwszym w zyciu upalaniem, ze w czasie powrotnej drogi do Kielc dalem Subarynke prowadzic swojej lepszej polowie a sam mialem "zejscie" ;) czasy mialem kiepskie ale liczy sie zabawa, no i troche szkoda bylo autka. A ze wspomaganiem podobnie jak u Aflinty hehe.

 

Deklaruje z gory obecnosc na nastepnym upalaniu :P

 

i CZEKAM NA FOTKI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropek, no u Ciebie i Welniacza, w sumie na 10 zdjeciach mnie widac, podoba mi sie :-) szkoda ze nie ma filmow z przejazdow, chociazby z aparatu nawet.

 

OGS, ja ta straz widzialem jak wyjezdzalem ze spotu, wjezdzali akurat przez brame ;) szkoda, nie myslalem ze kogos spisza. chociaz i tak olewka, to tylko straz miejska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropek, Wełniacz, mogę Was prosić o wysłanie fotek z moim legacem w pełnej rozdzielczości na aflinta@gmail.com? Bo te co się w galerii wyświetlają, nawet po powiększeniu ciągle są za małe :)

 

ja mam tylko takie, nie robię w większym formacie, bo mam za małą kartę pamięci :) (drobne 128 mb i przy zwiększonej rozdzielczości szybko się "zapycha")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...