Skocz do zawartości

Fotel regulowany elektrycznie SH


SubaruSK

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem Forka XT. Zanim trafiłem na tego właściwego, trochę pooglądałem na Słowacji, jeździłem dwoma, kupiłem w Polsce trzeciego jakiego wytypowałem. Wszystkie egzemplarze były wyposażone w elektryczną regulację fotela kierowcy – i wszystkie były popsute L

Mianowicie, lewa strona z przodu siedziska się nie podnosi. Cały fotel idzie do góry, lewy przód nie.

Czy spotkaliście się z czymś podobnym, i próbowaliście usunąć bubla? Jest to trudne, co się tam pofajdało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo, dzięki za odpowiedź we właściwym temacie. Jak się zrobi cieplej, to na pewno wykręcę i sprawdzę, co nie gra. I tak mam stopy od fotela do konserwacji, nigdzie nie ma rdzy, tylko na tych blachach.

Czyli jak mechanizm jest z prawej strony, to lewa trzyma się tylko dzięki sztywności konstrukcji siedziska? Jak tak, to słabo … może to być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i sprawdziłem, co prawda bez wykrecania, ale wiem o co kaman. Z lewej strony jest jedna podpora którą Subaru (albo jakiś inny LEAR) zbyt słabo zagrzał punktowo do ramki siedziska. Do poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym sezonie? :-D :-D

 

A tak poważnie to bez odkręcania fotela ciężko mi zorientować się co do czego trzeba przyspawać. Do tego nie miałem zbyt dużo czasu na patrzenie się na problem. Tak to już jest przed okresem ogórkowym...

Edytowane przez Szaql
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak informacyjnie oświadczam, że temat "oberwanego" fotela jest już załatwiony przez pewien serwis w Józefowie :)

Teraz jest juz komfortowo .... i symetrycznie :)

serdecznie polecam

Edytowane przez Szaql
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...