Skocz do zawartości

GRAZA JAK MOGLAS NAM TO ZROBIC :?:


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zaczne uzywac klawisza "ignoruj wątek". Graża została już chyba wystarczająco wypromowana.

 

nie przesadzaj - mielismy jeden jedyny watek gdzie moglismy sie rozwinac to kudlaty nam zamknal podejrzewam ze za prosba G.R.A.Z.Y. - wiec trza bylo rozpoczac taka swiecka tradycje - poza tym jest to OT wiec prosilbym sie nie czepiac :mrgreen:

 

poza tym wyslalem Ci mejla i czekam na odp bo kolezka czeka na wymiary do wysylki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotfl :) :) :) Rozumiem że przy okazji jakiegoś spotkania nie będę miał problemu aby poznac który to przemeq :)

 

A warto w ogóle poznawać? Ja Ci mówię, że nie... :roll:

 

:wink: :D

 

Się spotkamy - się okaże :) Zawsze dobrze wiedziec kto jest kto na żywo aby dobrze łączyc sobie z nickami forumowymi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dobrze wiedziec kto jest kto na żywo aby dobrze łączyc sobie z nickami forumowymi :P

 

He he - to zawsze na początku "forumowania" ciężka sprawa - ale parę spotów ogólnopolskich (Plejady, Miedziana Góra, Słomki) i będziesz kojarzył 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bad day i ta krowa mnie tak jakoś....no niefajnie no i tyle...mam h..... poczucie humoru chyba...

 

Grazu nasza uwielbiona - to ze jeden niewychowany osiol tak Ci na nerwie zagral nie powinno byc powodem porzucania calej reszty Twych wiernych fanow - szczegolnie mnie i Bilex'a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Adamusie. Graża widać za nic ma rzesze swych wielbicieli i po jednym niesmacznym (?) żarcie przekreśliła wszystkich "grubo kesko". Trudno się mówi. Pora obiekt inny znaleźć. Może by ogłozenie w prasie branżowej (Plejady?) dać:

 

"Grupa młodych, przystojnych mężczyzn chętnie przygranie na forum obiekt kultu płci żeńskiej. Wymagania - zgrabne to i owo (konieczne udoumentowanie fotografiami!!!), poczucie humoru i dyspozycyjność forumowa oraz brak zaangażowanego w forum chłopaka. Wiek: 18 - ...

Miłość do Subaru mile widziana"

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...