Skocz do zawartości

Strzałki reputacji


stach1111

Strzałki reputacji  

152 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 430
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie rozumiem calej tej wojenki o strzalki. Mowienie, ze jest to zamach na demokracje, ze ktos zostal pozbawiony mozliwosci wyrazani swojej opini czy zdania jest to kompletna bzdura.  Strzalki moze i byly fajne ale do momentu az staly sie narzedziem "zemsty" czy "zrobienia psikusa". Ktos dostawal pierdyliard strzalek zielonych za pisanie kawalow albo za to, ze pil kawe z tym a nie innym a inny dostal 3 strzalki za to, ze pomogl w rozwiklaniu jakiegos problemu technicznego i dla jednych ta wlasnie osoba bedzie miala wieksza reputacje.

 

A z drugij strony, jezeli sie to komus nie podoba i uwaza, ze nie moze funkcjonowac bez strzalek, zawsze moze zmienic wirtualne srodowisko na bardziej mu pasujace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zazwyczaj straszyciele znikali w czeluściach internetu a The Forum trwało. I tak samo bedzie trwało bez Ciebie, Twoich ankiet i mądrości, beze mnie i moich mądrości, bez Carlosa, bez Aya i bez wielu innych...

 

 

W sumie to będzie też trwało bez nikogo idąc tym tropem :biglol: Rząd sam się wyżywi-pamiętasz to? ;)

Na forum aktywnie jestem prawie cztery lata,więc jakimś stażem też mogę się pochwalić.

Z kimś mnie też pomyliłeś,bo niczego nie żądam i niczym nie straszę.

Dochodzę jedynie praw AKTYWNYCH użytkowników Forum do współdecydowania w dozwolony do tego regulaminem sposób.

Staram się dochodzić racji a z niesłusznymi decyzjami po prostu się nie zgadzam,bo chyba nie muszę?Z resztą chyba nie tylko ja.

Jak widać Moderatorzy to też ludzie i mogą się pomylić w osądach i czynach.

 

Trzymam kciuki za rozsądne wyjście z sytuacji na miarę technicznych możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałki mogą być ale równie dobrze może ich nie być.

 

Jednego jednak nie rozumiem. Co przeszkadzało temu co "pomogl w rozwiklaniu jakiegos problemu technicznego" wydarzenie, że gdzieś tam "ktos dostawal pierdyliard strzalek zielonych za pisanie kawalow albo za to, ze pil kawe z tym a nie innym. Czy mu od tego strałek ubylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę jedynie praw AKTYWNYCH użytkowników Forum do współdecydowania w dozwolony do tego regulaminem sposób.

 

:facepalm:

 

adekwatnie w UK, Francji i Niemczech dano takie prawo muslimom i zobacz co z tego wynikło :D  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:

 

 

wyobraz sobie jaką polewe mają teraz nowi na TF, którzy przyszli tu po zmianie z BMW czy AR  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:

 

opanuj swój płacz, bo jeszcze pomyślą, że piszesz w imieniu WSZYSTKICH AKTYWNYCH...

Edytowane przez saszynski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dochodzę jedynie praw AKTYWNYCH użytkowników Forum do współdecydowania w dozwolony do tego regulaminem sposób.

 

 

Poproszę o punkt regulaminu, który daje Ci prawo współdecydowania. 

 

 

Pewnie go nie ma,ale czy nie uważasz ,że byłoby miło,bo "Vox populi....." no wiesz ;)

 

 

 

Dochodzę jedynie praw AKTYWNYCH użytkowników Forum do współdecydowania w dozwolony do tego regulaminem sposób.

 

:facepalm:

 

adekwatnie w UK, Francji i Niemczech dano takie prawo muslimom i zobacz co z tego wynikło :D  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:

 

 

wyobraz sobie jaką polewe mają teraz nowi na TF, którzy przyszli tu po zmianie z BMW czy AR  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:

 

opanuj swój płacz, bo jeszcze pomyślą, że piszesz w imieniu WSZYSTKICH AKTYWNYCH...

 

 

Twoja postawa nazywa się "homo sovieticus" :)

Podobnie jak społeczeństwo rosyjskie,które uwielbia być prowadzone za rączkę.To zwalnia i rozmywa odpowiedzialność,niestety kosztem wolności :(

 

Rozumiem,że gdybyś miał takie możliwości odebrałbyś we Francji,USA etc. prawa muslimom i innym jak byłeś to łaskaw sprecyzować swoją "myślą"?No to brawo :) Na szczęście nie jesteś decyzyjny w tych kwestiach :)

UFFF :biglol:

PS.Co Wy(nieliczni ;) ) macie jakąś obsesję na punkcie płaczu :biglol:  :biglol:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podobnie jak społeczeństwo rosyjskie,które uwielbia być prowadzone za rączkę.To zwalnia i rozmywa odpowiedzialność,niestety kosztem wolności

 

w którym miejscu mi sie ogranicza wolność? możesz podac przykłąd? 

 

 

Chodzi Ci o Forum?

Ja odniosłem się jedynie do Twojego światopoglądu w,którym godzisz się na wszystkie narzucone zasady.

Jeśli natomiast żle go odczytałem i tak nie jest to przepraszam.

Również nic mi do tego,że uważasz całą sytuację na forum za poprowadzoną prawidłowo.Tak myślisz,tak wyraziłeś swój głos i mnie nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

:) Na szczęście nie jesteś decyzyjny w tych kwestiach :)

 

Ty tez nie jestes decyzyjny w kwestiach "szczalek". Tak jak lubilem kiedys czytac Twoje posty tak teraz mam ochote rzucic to wszystko i wyjechac w Bieszczady :)

 

Stanislawie, Staszku, Przyjacielu... nie idz ta droga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:) Na szczęście nie jesteś decyzyjny w tych kwestiach :)

 

Ty tez nie jestes decyzyjny w kwestiach "szczalek". Tak jak lubilem kiedys czytac Twoje posty tak teraz mam ochote rzucic to wszystko i wyjechac w Bieszczady :)

 

Stanislawie, Staszku, Przyjacielu... nie idz ta droga :)

 

 

Konstruktywna krytyka mnie napędza :)

Bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja odniosłem się jedynie do Twojego światopoglądu w,którym godzisz się na wszystkie narzucone zasady.
 

 

nie wiem co to ma wspólnego ze strzałkami? koło onego mi one latają... przez ich brak nie mam jakos utrudnionego zycia... za to Ty płaczes jakby Ci amputowali reke... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się tak nie ubawiłem. I Wojna Szczałkowa. Przypomina mi to sytuację na Rajdzie Polski, jak dwóch gimbusów kłóciło się o lajki . Jeden ucieszył się że zrobił ładne zdjęcie i wrzuci na twarzoksiążkę na  co drugi :zasłoniłeś mi, nie miałem jak zrobić fotki na fejsa,nie zalajkuję ci tego zdjęcia... prawie się popłakałem ze śmiechu. :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...