Skocz do zawartości

Przeszczep foteli z audi


tremba

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś coś takiego robił? Wybór fajnych foteli jest spory - w moim przypadku chodzi o komfort. O ile podgrzewanie nie jest problemem to zastanawiam się czy poduchy tych foteli da się jakoś włączyć bezboleśnie i bezpiecznie w system forka? No bo z zamontowaniem przy pewnym nakładzie pracy nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski pomysł. Sprzedaj  Forka,  kup Audi i ciesz się komfortem foteli. Łączenie systemów poduszek audi i Subaru nie jest zbyt rozsądne nikt nie da gwarancji że to będzie działać.A poza tym nie godzi się hańbić Forka fotelami z audi.

Edytowane przez andre82
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej  opinii  fotele  Subaraka  sa  wygodniejsze    niż  w A4 S-Line.

Mam  jedno i drugie więc  wiem co mówię  choć  to  moja subiektywna     opinia.

Dla mnie  fotele Audi  są  niewygodne  w części   lędźwiowej  ale  może   jestem  "kosmaty".

Mojej  zonie  w   fotelach S-Line    siedzi  sie wysmienicie.  Ja  po 100km  wkładam  poduszke   termoplastyczną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś takiego robił? Wybór fajnych foteli jest spory - w moim przypadku chodzi o komfort. O ile podgrzewanie nie jest problemem to zastanawiam się czy poduchy tych foteli da się jakoś włączyć bezboleśnie i bezpiecznie w system forka? No bo z zamontowaniem przy pewnym nakładzie pracy nie powinno być problemu.

 

Zamontować to się da ale kto da Ci gwarancję, że to zadziała? Już pomijam fakt, że boczne poduszki w fotelach po "wybuchu" są dostosowane do innych elementów kabiny. Nie wiem jaki kształt ma poducha w golfie ale jeśli po wybuchu będzie miała za ciasno to może się to nieciekawie skończyć. Z tego coteż pamiętam, to poduchy w forkach są specyficzne bo częściowo zastępują kurtyny, boczna poducha chroni głowę kierowcy. Masz coś takiego w Golfie? Wątpię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie forkowe siedziska są trochę krótkie -ma dłuższej trasie ucisk na podudzia powoduje solidny dyskomfort. Co do bezpieczeństwa to nie ma wątpliwości -systemy są różne stąd pytanie czy ktoś to przerobil w realu

. Recaro są fajne do ale wolę podwajac wartość forka innymi usprawnieniami :-). Dzięki za naprostowanie :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...