Skocz do zawartości

Duży spoiler w WRX, klapa leci na łeb :)


PETER 555

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie co może pomóc to wymiana drutów na te STI tak jak piszesz i z tego co kiedyś patrzyłem u Siebie w n/a to nie jest trudne najlepiej porobić sobie zdjęcia od spodu dokładnie jak to ma wyglądać i według zdjęć montować ;) A jak to nie pomoże to dam numer do dobrego dentysty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem na sprężyny od STI jeszcze przed założeniem spojlera. Niezła katapulta z tego wyszła - jak położyłem szmatkę na klapie to po otwarciu z kabiny szmatka potrafiła dolecieć do połowy dachu :) Sama wymiana to jakieś 5 min roboty z tym że wymienialiśmy we 2 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

o ciekawe a mi nawet nalesnik się nie podnosił sam do góry. Gdyby wymieniałem spoiler i klapa była lżejsza o naleśnik i otworzyłem bagażnik to wystrzelił jak dziki - przyznam, że się trochę bałem, aby się sam nie urwał, więc ja chyba wolę sam podnosić klapę do góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja mam zwykle WRXowe i muszę ręcznie podnosić klapę i nie jest to jakieś mocno uciążliwe.
Mam tak samo i też nie widzę w tym nic uciążliwego. Potrzeba jedynie nieco większej siły, żeby unieść klapę do góry, a potem należy uważać, żeby ze zbyt dużej wysokości nie opuszczać... ;)  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciążliwe nie jest, tylko po co pamiętać, uważać na taką pierdołę.

Żonka kiedyś opuściła klapę z góry, to myślałem, że zawału dostanę, tak pierdyknęło szok.

Teraz z góry sama opada i tylko leciutko ręką muszę dopchnąć żeby się zamknęła i tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...