Skocz do zawartości

Subariadowa majówka w Rumunii - jest ktoś chętny?


przemekka

Rekomendowane odpowiedzi

Jako uczestnik III Subariady, pozwoliłem sobie założyć ten wątek. :)

 

 

 

Znany uczestnikom poprzednich wypraw Miłosz "Rzeźnik" Kaleciński (przygody4x4.pl) zaproponował organizację kolejnego wyjazdu do Transylwanii w "długi" weekend majowy 2015.

Ponieważ było to wspomniane w wątku dotyczącym wyjazdu do Bułgarii, więc informacja mogła nie dotrzeć do wszystkich potencjalnie zainteresowanych tym wyjazdem.

 

Na początek i na zachętę relacja z tegorocznego wyjazdu

 

 

 

Jeśli propozycja Miłosza jest nadal aktualna, to dobrze byłoby, żeby w tym wątku podał szczegóły wyjazdu. Jeśli nie to ... niech Moderatorzy czynią swą powinność. :)

 

Jeśli będą jakieś pytania zainteresowanych udziałem, to myślę, że uczestnicy poprzednich wypraw chętnie na nie odpowiedzą.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Fimik z III Subariady może potencjalnych chętnych ... nieco przestraszyć :)

 

Aby to zrelatywizować dołączam filmik z I Subariady ( też Rumunia ), gdzie mieliśmy nieco lepszą pogodę :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Przedstawiłem bardziej "ekstremalną" wersję. :) No, ale na pogodę to nawet Miłosz nie ma wpływu.

 

 

Proszę o zapisanie na listę

 

 

Co prawda nie ma jeszcze odzewu od Organizatora, ale wstępną listę jak najbardziej możemy stworzyć. 

 

1. zk

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Niniejszym zostałeś wpisany na listę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Przedstawiłem bardziej "ekstremalną" wersję. :) No, ale na pogodę to nawet Miłosz nie ma wpływu.

 

 

Proszę o zapisanie na listę

 

 

Co prawda nie ma jeszcze odzewu od Organizatora, ale wstępną listę jak najbardziej możemy stworzyć. 

 

1. zk

Niniejszym zostałeś wpisany na listę. ;)

Dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne. 25 kwietnia do 3 maja. Pomny deszczowej majówki 2014 zaproponuję hotele / namioty 50/50%.

Jeśli grupa zadeklaruje się do końca lutego to Piotr poprowadzi ekipę Subaru przez rumunię trasą, którą ja przygotuję specjalnie dla Was. A do tego spotkamy się gdzieś tam na szlaku...

Szczegóły podam za kilka dni, ogólnie wszystko podobnie jak w poprzednich subariadach, trasa zapewne będzie kompilacją najlepszych elementów z 2 poprzednich rumuniosubariad plus coś nowego jak zawsze.

 

Przemek, czy to Ty będziesz ogarniał temat, czy ktoś z zapisanych (na razie wybór mały, ale liczę, że się zmieni).

 

I jak zwykle coś na zachętę ode mnie:

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przemek, czy to Ty będziesz ogarniał temat, czy ktoś z zapisanych (na razie wybór mały, ale liczę, że się zmieni).
 

 

Ja pozwoliłem sobie założyć wątek, żeby temat nie umknął w wątku bułgarskim. 

 

W przyszłym roku niestety (głównie z uwagi na egzaminy i zmianę szkoły córki) nie damy rady wziąć udziału w Subariadach, więc lepiej będzie, jeśli "ogarniacz" wyłoni się spośród uczestników. Natomiast w razie pytań chętnie służę pomocą. :)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne. 25 kwietnia do 3 maja. Pomny deszczowej majówki 2014 zaproponuję hotele / namioty 50/50%.

Jeśli grupa zadeklaruje się do końca lutego to Piotr poprowadzi ekipę Subaru przez rumunię trasą, którą ja przygotuję specjalnie dla Was. A do tego spotkamy się gdzieś tam na szlaku...

Szczegóły podam za kilka dni, ogólnie wszystko podobnie jak w poprzednich subariadach, trasa zapewne będzie kompilacją najlepszych elementów z 2 poprzednich rumuniosubariad plus coś nowego jak zawsze.

 

Przemek, czy to Ty będziesz ogarniał temat, czy ktoś z zapisanych (na razie wybór mały, ale liczę, że się zmieni).

 

I jak zwykle coś na zachętę ode mnie:

Miłosz może jakiś słaby emocjonalnie jestem ale te zwiastuny rozpalają kurwiki w mych oczach a po ciele przechodzą dreszcze. Robię liste : namiot.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

 

 

Szczegóły podam za kilka dni

 

Gdyby o te "szczegóły" można prosić ..

 

Chetnie wykonamy mailing ( patrz także wątek o 6-tej Subariadzie), ale dobrze byłoby dołączyć troche wiecej informacji właśnie ...

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie ja raczej odpadam jeśli chodzi o tą majówkę gdyż spodziewam się zostać ojcem w tym własnie miesiącu :) ale po głowie chodzi mi kilka pytań odnośnie takich wyjazdów - mam nadzieję że nie będzie dużą pomyłką jeśli zadam je tutaj a jeśli jednak tak to z góry przepraszam.

1. Czy na taka subariadę trzeba swoje auto jakoś szczególnie przygotować ? (Opony etc )

2. Jakie są koszta udziału ? Nie mam na myśli tu kosztów na paliwo czy wydatki na miejscu, raczej o to czy taki wyjazd coś a jeśli tak to ile kosztuje ?:)

3. Jak wygląda stan techniczny pojazdu po takim wyjeździe ? Mam na myśli głownie zawieszenie. 

 

Dziękuję za odpowiedzi na nurtujące mnie i nie tylko myślę mnie pytania i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...