Skocz do zawartości

Dane techniczne imprezy 1.5


Gość Cisu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,ze zamiast papierowych 177km/h jedzie 210km/h:)

 

Jechałeś tyle czy usłyszałeś od kogoś? Wierzyc mi się nie chce :) chyba że duuuuuuua górka była.... albo licznik tez tanszy wsadzili (mniej dokladny) i przekłamuje z 20km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w subaru liczniki kłamią, ale w toyocie przy 100 licznikowych miałem 93 realnie (wg gpsu- przyjmijmy ze to jest realne). Przy 160 juz miałem 151 realnie,

przy 200 było realnie 188, na samym koncu było 215 licznikowe i 200 realnie (200 powinno byc wg katalogu).

 

Wiec w foresterze to zamkniecie licznika hmmmmmmm zaprzeczał nie będe oczywiscie bo własciciel wie najlepiej że tyle jechał, pytanie tylko czy ktoś mierzył jakie przekłamania mają poszczególne modele subaru? Chociażby amatorskim gpsem?

Za miesiąc podam wam wyniki z wrx07 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja 2.0 kombi 96r miala 0-100km/h w dwie osoby okolo 11 sekunde wiec ta ciezsza na pewnie kolo 13-14 czyli tyle ile starsza 1.6. Na wiekszy v-max niz 180 tez bym nie liczyl, ale chyba sedan jest troche szybszy, za to kombi moze lepiej przyspieszac na redutkorze (ja urywalem 1 sek do 100)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dane oficjalne (Limuzyna):

 

0-100 12.4

Szybkość maksymalna: 175

Zużycie paliwa w miescie 10.4

Na trasie 6.4

 

Nasza 1.5 osiagnęła maksymalnie na austostradzie w Niemczech w/g GPS 185 km/godz.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...