Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, podziwiam wytrwalosc ;) ja juz sobie dalem spokoj...

 

Mi się na razie jeszcze chce walczyć - to prawda :twisted:.

 

Dziwi mnie tylko łatwowierność Forumowiczów - ktoś rzuci photoshopa, a wielu wypowiada opinie, jakby była mowa o oficjalnym modelu i się ekscytuje tym, czy ładny, czy nie, czy fajniejszy, niż misiek, czy nie, czy dobrze, że hatchback, czy nie itp. itd... :roll:

 

A ja mówię: poczekajmy i pogadamy, jak zobaczymy pierwsze ZDJĘCIA (w odróżnieniu do modeli komputerowych / photoshopów). Zdjęcia, na których będzie widać fizycznie stojący samochód, na "prawdziwym" tle, a nie wygenerowanym komputerowo krajobrazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mikko Hirvonen stracił 1,3 sekundy do zwycięzcy OS 4. - Sebastien? W tej chwili walczę z Marcusem! Moim zdaniem, 11 sekund to jest nic. Nadal muszę cisnąć."

 

czyżby do wielkiej dwójki dołączył młody [wyleniały z wyglądu :mrgreen: ] ale szybki wilk :?:

 

tylko nie na tych łapach goni, co byśmy chcieli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po Norwegii, ale wyczytałem "16-letni Żenia Nowikow, cudowne dziecko rosyjskich rajdów, odniósł drugie zwycięstwo w mistrzostwach Rosji. W czerwcu ubiegłego roku, trzy miesiące przed 16 urodzinami, kartingowiec z Moskwy triumfował w Ralli Gukowo"

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Subaru World Rally Team przeprowadza szutrowe testy na południu Hiszpanii, w pobliżu granicy z Portugalią - nowe Imprezy WRC 2007 podróżują już do Meksyku, ale Petter Solberg jeździ podobnym samochodem do wersji S12B.

 

- Próbowaliśmy dużo różnych nowych rzeczy i jestem bardzo zadowolony. Wygląda na to, że wszystko zmierza we właściwym kierunku - oświadczył Petter. - Plan jest jasny - powalczyć w tym roku z Sebastienem i Marcusem. Dzisiaj jestem znacznie większym optymistą niż po wcześniejszych testach.

 

Phil Mills powiedział gazecie VG, że po raz pierwszy od dłuższego czasu widział uśmiechniętego Pettera"

 

ja sie tam nie chce madrzyc, ale rewolucji sie nie spodziewam :???:

 

usmiechniety Piotrek powoli malo kogo zaczyna obchodzic [chyba jestem stronniczy :twisted: ]

 

Mysle ze przyblakly lider zespolu zdaje sobie sprawe, ze innym zespolom, rowniez "zmierza we wlosciwym kierunku" tylko szybciej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...