Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item136252633_sony_ms_pro_duo_1_gb_high_speed_od_1_zl_bcm_.html

Cena pewnie nieznacznie przekroczy 100zł, ale zauważ że ta karta to high speed.

Trzeba często patrzeć na allegro, chociaż największym wzięciem z tego co wiem cieszą się karty 2GB (cena przeważnie 200-230zł).

 

A z tym nie umywaniem się... rany ja nie wiem co Ty na tym PSP widziałeś... tetrisa? ;)

 

edit: WRCfan, ta karta którą wrzuciłeś akurat do PSP się nie nadaje

dobra, chyba ostatni edit :)

http://allegro.pl/item136796005_sony_pro_duo_1gb_memory_stick_high_speed_nowa_gw.html

Tak gdyby były jakieś wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

PSP jest troche nieporeczne, poza tym iPod teraz ma 8gb, a ja ostatnio na wypozyczonego iPoda od niechcenia nagralem w pare minut 3GB.

Poza tym jak juz pisalem troche mnie przerazaja ceny na PSP - ja jestem pod tym wzgledem kawior i interesuja mnie tylko nowe gry jeszcze w blonie dziewiczej ;)

 

Poza tym iPoda zawsze moge podlaczyc do radia samochodowego przez USB, a PSP niekoniecznie zawsze musze miec okazje pouzywac - wlasnie tego sie boje, ze po miesiacu/dwoch pojdzie w odstawke... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria GT: Nigdy nie sądziłem, że po czołówce z banda można kontynuować jazdę samochodem jak z pod igły! FUUUUUUUUUU!!!!!! bark uszkodzeń! łeee, co to ma byc? :evil:

Widocznie model uszkodzeń jest GT obcy :evil: Ale co tu wymagać... w końcu "plej" by tego nie uciągnął! ot co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heller, część z tych prezentacji ma już bodaj rok :)

Dawide-GP, GT III na PS2 w zasadzie niczym nie różniło się od GT II na PS, mocy było pod dostatkiem by uszkodzenia dorobić a jednak nikt się o to nie pokusił - taka polityka. GT HD na PS3 ma mieć lepszą grafikę od tego co jest teraz na PS2, dopiero GT5 jest zapowiadane jako przełomowe w całej serii z powodu wprowadzenia owych uszkodzeń. Jak będzie to się dopiero okaże, bo na PS2 też uszkodzenia miały być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na PC są od dawien dawna! Dlatego seria TOCA Race Driver (szczególnie jej 3cia odsłona) jest dla mnie najbardziej realistyczną grą wyścigową i jedynie tak realistyczną w swojej klasie. Pomijam tu wynalazki typu flot out, gdyż z realnymi wyscigami zawiele nie ma wspólnego - jakos nigdy nie widziałem żeby np. na australijskiej Adelajdzie zawodnicy skakali wzwyż samochodami o tyczce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawide-GP, eee, nie czytasz uważnie. Kwestia podejścia do zniszczeń to bardziej polityka wydawcy niż możliwości konsoli. W TOCA grywałem na pierwszym szaraku, podobnie jak w F1 i można było naprawdę furę mocno uszkodzić, mistrzem w tej dziedzinie było moje ulubione destruction derby - gra z genialnie dobraną muzyką do charakteru jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ czytam! To ty[ b]aflinta[/b] "źleś" zinterpretował. Przecież zastosowalem odpowiednie emotki. Dla mnie uszkodzenia liczą się najbardziej (tak se auta narozwalam na PC i w realu nie muszę wypadków robić :mrgreen: ). Nowy PS spokojnie uciągnie stłuczki, jednak na PieCu to będzie lepiej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawide-GP, polemizować odnośnie wyglądu gier nie będę, bo porównywanie możliwości TV, który ledwo wyciąga w przeplocie 720x512 z monitorem na którym bez łaski osiąga się 1280x1024 jest bezcelowe. Ale jakby oba podpiąć po HDMI do nowych TV, które potrafią wyciągnąć 1080p to obawiam się, że w PC będziesz musiał sporo zainwestować by na dzień dzisiejszy mieć podobny efekt jak na konsoli. Oczywiście za rok lub dwa szybkie karty graficzne potanieją, bo nie będą już szybkie jak ich następczynie. Konsole to nieco inna filozofia niż PC. Uważam, że są genialne w swojej prostocie i braku konieczności corocznej rozbudowy o nowe grafiki, CPU itp.

A PC.. cóż, mam używam do pracy, mam linuxa, pod którego nie ma zbyt wielu gier, więc sobie nimi głowy nie zaprzątam. W moim przypadku granie na PC było by znacznie droższe niż na konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Niekażdy ma plazme w domu, a do PS jakos w zestwie jej nie dodają (ciekawe czemu :roll: ), a na zwykłym telewizorze to całość wygląda beznadziejnie (jakoś pixele za duże) + latający obraz (odświerzanie 60Hz)

... po 2, 3, 4, podam np jutro bo teraz nie chce mi się grzebać po czasopismach i internecie - standardową przeglądarka w N-series nie jest zbyt rozbudowana, tzn nie posiada opcji otwórz w nowym oknie, celem wyszukania odpowiednich danych, przy równoczesnym nie zamknięciu okienka z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Niekażdy ma plazme w domu, a do PS jakos w zestwie jej nie dodają (ciekawe czemu :roll: ), a na zwykłym telewizorze to całość wygląda beznadziejnie (jakoś pixele za duże) + latający obraz (odświerzanie 60Hz)

Konsole zazwyczaj kojarzą się z grami akcji, jak oglądasz filmy na TV jakoś nie narzekasz na piksele i latający obraz, zapewniam Cię, że grając na konsoli też na to nie zwracasz uwagi. I małe sprostowanie, telewizory w europie odświeżają obraz z przeplotem uzyskując 50Hz.

 

... po 2, 3, 4, podam np jutro bo teraz nie chce mi się grzebać po czasopismach i internecie

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z czego tu się śmiejesz? Że leżę wygodnie w ciepłym łużku i przeglądam forum podczas gdy ty ćwiczysz garba przed PC albo drętwiejesz od ciężaru laptopa? :lol::mrgreen:

 

I wyobraź sobie, że przy oglądaniu wiadomości mnie wnerwiają duże piksele przez co mimo odświerzania 100Hz psuje oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, grzecznie wyjaśniłem, iż nie mam możliwości szybkiego podania argumentujących moje stwierdzenie materiałów ze względu na to, że mnie telefon ogranicza! Ty zaś obracasz to w wychwalanie się! :evil:

 

A do tematu:

Jak napisałem tak robię, podaję ("jutro") następne argumenty! :razz:

 

http://www.theinquirer.net/?article=32171

 

The Inquirer miał okazję zobaczyć nowe devkity... i beknal smiechem :razz: Pomijajac to ze np. Gran Turismo z PS3 byl pokazywany na PC - co daje do myślenia po co kupowac konsole "nastepnej" generacji skoro na PC w to pograsz juz hehe.

 

O tym ze karta graficzna PS3 RSX jest o połowę wolniejsza niż ta z X360 też juz wiemy... Nawiasem mowiac RSX ma tyle poligonów co starutki GF6 o.o

 

I jeszcze info o procesorku CELL:

 

PS3_memory_bandwidths.jpg

 

Jak widać procesor zapisuje dane z szybkościa 4GB/s a czyta... z predkoscia 16MB(!)/s .... No ładnie ze CPU do pamięci zapisze w mig 4GB, ale... bedziemy zczytywać te dane pół godziny :P Jeszcze Sony powiedziało by nie zapisywac niczego do pamięci RAM tylko do ram RSX... wiec po co pamiec RAM zwykła skoro trzeba unikać jej używania???

 

Ps. Mój PC to: AMD 64 X2, 2x Ge-Force FX6600 SLI, 1GB RAM dual chanal, 2x WD Cawiar 160GB na RAIDzie. Kopie leżącego, czyli PS3! 8)

 

I jeszcze mają adnotacja dla WRC fana. Podanie parametrów mojem PC jest niezbędne do udowodnienia iż PS3 wymiękka i nie jest aktem wychwalania się! (choć uparcie będziesz twierdził, że jest... daj sobie spokój z tymi twoimi fałszywymi wywodami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, grzecznie wyjaśniłem, iż nie mam możliwości szybkiego podania argumentujących moje stwierdzenie materiałów ze względu na to, że mnie telefon ogranicza! Ty zaś obracasz to w wychwalanie się!

 

taa, zwłaszcza pisząc o ćwiczeniu garba itd...nieważne :roll:

taa, a ten dalej swoje :neutral:

 

... po 2, 3, 4, podam np jutro bo teraz nie chce mi się grzebać po czasopismach i internecie

:lol:

była to odpowiedź na lol aflinty który odebrałem jako marniewanie się z tego, że jednak komórka trochę ogranicza mi możliwości szybkiego reagowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan

Ps. Mój PC to: AMD 64 X2, 2x Ge-Force FX6600 SLI, 1GB RAM dual chanal, 2x WD Cawiar 160GB na RAIDzie. Kopie leżącego, czyli PS3! 8)

 

Dobrze że Sony tego nie widzi bo chyba wpadło by w kompleksy i zaprzestało produkcji PS3 w trybie natychmiastowym :D

A na poważnie to zastanów się co piszesz, bo PS3 jeszcze nawet nie jest w sprzedaży więc jak może z czym kolwiek wygrywać/przegrywać? No chyba że chodzi Ci o same cyferki, to ok Twoje są wyższe... tylko co z tego?

 

A wracając do uszkodzeniu w Gran Turismo - nie było ich ponieważ twórcy gier uznali że PS2 może tego nie pociągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrali graczom tym samym wiele radości z gry :evil:

co do twojego obojętnego (tak to odczułem) stosunku do cyferek, to adekwatnie cyferki w osiągach Corolli 1.6 na rok 2007 (załóżmy, że takie dane są dostępne) są gorsze od tych z STI 2006, i według ciebie "co z tego" i "nie ma co porównywać, bo..." corolla "nie jest w sprzedaży"? Z całym szacunkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...