Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

http://www.gram.pl/news_9AnlGe8_Cienszy ... u_ray.html

 

 

szykuje sie kolejna obnizka cen PS3? :)

 

[ Dodano: Wto Sty 29, 2008 11:26 am ]

aflinta, mi sie to podoba: http://uk.gamespot.com/video/933155/617 ... -trailer-1

 

nawet nie tyle chodzi o grafike, co o fizyke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq utwórz sobie nowego usera na sony japonia tam mozesz za free sciagnac GT5 Prologue demo

 

Już zrobiłem starania w tej sprawie - na ten tydzień jestem umówiony na montaż neostrady w domu 8).

 

Będzie specjalnie pod PS3 :).

 

Z tym kupnem japonskiej wersji to nie takie proste do konca, musisz ja kupic od kogos na ebayu dostajesz kod dzieki ktoremu mozesz zaczac sciagac GT 5 Prolog :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly, ale mi chodziło o to, że neostrada jest generalnie pod PS3 (jest dużo materiałów w sieci), nie specjalnie po to by ściągnąć demo GT5:P. Na to demo się nie nastawiam.

 

PS GT5:P w pełnej europejskiej wersji już zamówione 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje sie kolejna obnizka cen PS3? :)

 

Według mnie PS3 i tak jest mocno niedowartościowane w porównaniu do tego, co oferuje. Jego cena to wynik "większej" kalkulacji, związanej z wygraniem rynku dla Blu-Ray'a. Jakby hardware był drogi, Sony mogłoby znów paść ofiarą mechanizmu znanego z Betą i Mini Diskiem - były to b. dobre technologie, ale zbyt drogie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, reklamę można jakoś przetrzymać :) Ale sama gra wymiata.

Than_Junior,

fizyka nie fizyka, grasz sam- albo przez sieć (ale dalej siedzisz sam). A to drugie to świetna zabawa jak się znajomych zaprosi. Sam pamiętam jak EyeToy porywał wszystkich - mimo, że gierki bardzo proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ze GT5 ma byc pod koniec roku to lajtowo ;):mrgreen:

Chyba ze chodzi ci o GT5 prologue ;)

 

Witać niektórym trzeba napisać Gran Turismo 5 Prologue, żeby zrozumieli, bo jak już się napisze w skrócie i normalną czcionką - nie dają rady... :roll:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, ja rozumiem jak się jest na wygnaniu zagramanicą ;) Ale tak normalnie, razem wypić, zjeść coś, w coś razem pograć :) Żadna najbardziej wypasiona gra komputerowa nie dorówna wspólnej zabawie na żywca, szczególnie, że kobiety wolą takie granie od jakiegoś strzelania, mordobicia czy wyścigów :mrgreen: Nasuwa mi się tu analogia do seksu, w samotności albo nawet przez internet/telefon to nie to samo co na żywca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

polecam wszystkim posiadaczom PS 3 Uncharted: Drake's Fortune. pierwsza gra od bardzo dawna która przeszedłem od początku do końca :wink: .

zachwyca piękna grafika, U:DF to najlepszy film w jaki grałem :wink: .

Generalnie jest to strzelanka TPP(cały system strzelania polega na chowaniu się za obiektami, wychylaniem i celowaniem). wątki łamigłówkowe nie będą stanowić problemu dla 10latka, także z grą przygodową U:DF ma nie zbyt dużo wspólnego.

IMO najlepsza gra na PS 3 do tej pory, warto sprawdzić (w PS store jest demko).

 

TUTAJ recenzja

p.s.

czekam na GTA IV i Mafie 2 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam wszystkim posiadaczom PS 3 Uncharted: Drake's Fortune. pierwsza gra od bardzo dawna która przeszedłem od początku do końca :wink: .

zachwyca piękna grafika, U:DF to najlepszy film w jaki grałem :wink: .

Generalnie jest to strzelanka TPP(cały system strzelania polega na chowaniu się za obiektami, wychylaniem i celowaniem). wątki łamigłówkowe nie będą stanowić problemu dla 10latka, także z grą przygodową U:DF ma nie zbyt dużo wspólnego.

IMO najlepsza gra na PS 3 do tej pory, warto sprawdzić (w PS store jest demko).

 

TUTAJ recenzja

p.s.

czekam na GTA IV i Mafie 2 :cool:

 

 

Potwierdzam Uncharted jest super... Ale Devil May Cry 4 jeszcze lepsze :P:) Szczerze polecam - po raz pierwszy nie załowałem, że wydałem ponad 200zł na gre....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krwi jako takiej nie ma. Potwory oczywiście są - ale bardziej takie fantasy niz jakies powykręcane maszkary sci-fi- przyrawiające o zawał serca, gra ma bardzo fajny klimat. Misje poprzeplatane są demkami, jest troche zagadek ktore trzeba po drodze rozwiązac (inaczej nie otworza sie jakies drzwi itp), sporo ciosów (min mozna różne komba kupowac w specjalnych sklepach) i ta grafika mnie powaliła. Zarówno demek jak i samej gry... To moja pierwsza konsola więc może dlatego tak mi sie podoba (chociaz u kumpli na ps2 niczego podobnego nie widziałem). Światła, cienie... no naprawde super, do tego bardzo fajna oprawa muzyczna. Filmiki na youtube nie oddają tego. Polecam :)

Przechodząc levele za każdym razem dostajemy ocene; za czas, styl (czy walki były efektowne), ilosc znalezionych orbów i cos tam jeszcze. Jeszcze nie wiem do końca, ale jak sie ukończy każdy poziom z najwyższą oceną to sie coś dzieje, jest jakis bonus - chyba dostaje się jakies nowe umiejętnosci.

Po przejsciu całej gry na poziomie podstawowym, można przejsc ją na poziomie trudniejszym. Wtedy otwiera się specjalny tryb gry gdzie walczy się już tylko z potworami na 101 levelach (juz bez biegania, zagadek itp). Potrzebna na to przynajmniej 3 godziny. A i jeszcze jedno - nie da sie oczywiscie sejfowac :P Wiec trzeba miec naprawde podpakowaną postac żeby dac rade (to tez jest fajne, że postac sie rozwija, dochodzą nowe umiejętnosci, bronie itp).

A potem to już nie wiem, chyba są jeszcze 2 dodatkowe poziomy trudnosci jak juz sie to wszystko przejdzie :)

 

 

Jedyny minus to to, że należy miec min godzine czasu siadające do tej gry - save'y można robic tylko po przejsciu misji (tzn zasejfuje nam np ilosc punktów, nowe umiejętnosci - ale jezeli zrobimy sejfa w polowie misji, to przechodzimy ją od nowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzuciłem sobie filmik z "actual gameplay". Nawalanka taka, jak w Assassin's Creed, tylko, że w AC duuuuuużo fajniejsza i dużo bardziej klimatyczna .

 

Grałem, też fajne - jedyny minus to to, że przez pół gry robi się ciągle to samo :P Ale fajna była (imo grafiką nie dorównuje DMC4).

 

Echhh....szkoda, że ps3 nie było jak do szkoły chodziłem... teraz krucho z czasem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh....szkoda, że ps3 nie było jak do szkoły chodziłem... teraz krucho z czasem....

 

Ja się cieszę - inaczej zakończyłbym z wykształceniem podstawowym :mrgreen:.

 

Chociaż ówczesne gry, choć technicznie dużo słabsze, były równie, jeśli nie bardziej wciągające. A to dlatego, że wymagały więcej wyobraźni... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem, też fajne - jedyny minus to to, że przez pół gry robi się ciągle to samo :P Ale fajna była (imo grafiką nie dorównuje DMC4).

niestety gra jest liniowa (właściwie to jedno liniowa :twisted: ). ale mi i tak się bardzo podobała :cool: , sugeruję granie na poziomie Hard od początku :wink:.

 

p.s.

co do cen gier na PS 3 to alledrogo naszym przyjacielem jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, na allegro można cos wyrwac - tylko gorzej jest z nowościami - już takich super okazji nie ma. Ja miałem ciśnienie na DMC4 i skończyło się na empiku :P No ale jak się jest cierpliwym i poczeka np miesiąc...

Niewątpliwym plusem jest, że po przejsciu gry zwykle traci się na niej 30-50-80zł - praktycznie zawsze znajdzie się kupiec (o ile nie jest to jakas gra która dodają np do konsoli za darmo :P).

 

Pożyczyłem dziś od kolegi unreal turnament... grafika ładna ale grywalnosc na padzie... powiem tak;

 

- na padzie o mało nie zatłukł mnie pierwszy bot w pierwszej misji :P (zaznaczam, że w innych grach lubie i umiem grac na padzie)

 

- podłączyłem klawiature i mysz - maskara :P wiem, że to akurat naleciałośc pc'towa, ale tutaj moim zdaniem nic nie zastąpi szybkosci i precyzji myszy (może kwestia wprawy :P )

 

Wiec jeżeli nie macie akurat wolnej klawiatury usb i myszki - zapomnijcie o unrealu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...