Skocz do zawartości

Kostka do żarówki lampy przedniej


sredniaq

Rekomendowane odpowiedzi

Stopiła i popękała mi kostka wpinana do lampy w forku. Może ktoś się orientuje, czy występuje to jako część zamienna, czy muszę szukać używanej? Musi to być jakaś dedykowana do subaru, czy każda do żarówki H4, np. z innego japończyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie koszulki, ale przypomniałem sobie o nich dopiero jak już wszystko skończyłem :/

 

 

Sent with Tapatalk

Jeszcze mam pytanie:

mam wrażenie, że po tej naprawie kostki na zegarach lekko żarzy się kontrolka od świateł drogowych. Jest lekko widoczna, wszystkie inne normalnie czarne, nie palą się. Po włączeniu świateł drogowych lampka normalnie zapala się i świeci pełnym blaskiem. Czy może mieć to jakiś związek z dokonaną naprawą? Lutowanie kabelków odbyło się oczywiście przy odłączonym akumulatorze...

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 

mam wrażenie, że po tej naprawie kostki na zegarach lekko żarzy się kontrolka od świateł drogowych

 

Dla potomnych dla wyjaśnienia:

Źle zlutowałem kabelki i jak miałem zapalone światła mijania to paliła się żarówka jak od drogowych, a gdy włączaem drogowe zapalała się mijania, Po ponownym lutowaniu i poprawieniu wszystko wróciło do normy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...