Skocz do zawartości

naprawa lakiernicza, a gwarancja na auto


radix99

Rekomendowane odpowiedzi

zdarzyło się gdzieś na parkingu... ktoś przejechał mi czymś dziwnym (może wózkiem) po tylnym zderzaku. efekt: kilka rys, najdłuższa ma ok. 40cm. wygląda to po prostu niechlujnie, więc chciałbym oddać auto w ręce lakiernika (zaznaczam, że potrzebne jest tylko lakierowanie). pytanie: czy koniecznie muszę jechać do autoryzowanego serwisu (jakieś 160km w jedną stronę), czy mogę załatwić sprawę na miejscu z zakładem, który ma podpisaną umowę o bezgotówkowe rozliczanie szkód z moim ubezpieczycielem? imprezkę kupiłem w styczniu tego roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarzyło się gdzieś na parkingu... ktoś przejechał mi czymś dziwnym (może wózkiem) po tylnym zderzaku. efekt: kilka rys, najdłuższa ma ok. 40cm. wygląda to po prostu niechlujnie, więc chciałbym oddać auto w ręce lakiernika (zaznaczam, że potrzebne jest tylko lakierowanie). pytanie: czy koniecznie muszę jechać do autoryzowanego serwisu (jakieś 160km w jedną stronę), czy mogę załatwić sprawę na miejscu z zakładem, który ma podpisaną umowę o bezgotówkowe rozliczanie szkód z moim ubezpieczycielem? imprezkę kupiłem w styczniu tego roku...

 

Zrob zdjecie tego miejsca i jedz gdzie chcesz.Nie bedziesz przez 2 rysy 300km jechal.

Pozdr AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim sensie "czy warto"? auto jest w leasingu, więc likwidacja szkody nie pociąga za sobą wzrostu składki ubezpieczenia :)

 

To Ty chyba pierwszy raz leasingujesz. W Progresie masz? Jeżeli tak, to w rocznicę dostając papiery o przedłużenie ubezpieczenia i nową składkę, pytają, czy miałeś szkodę. Jeżeli tak, składka jest wyższa. Czy warto dotyczy, czy warto. Mi na parkingu także przejechali po zderzaku i zlałem temat (Accorda mam czarnego, ale wyłazi jakiś popiel ze spodu). Do lakiernika zawiozę przed sprzedażą. Polakieruje, wypoleruje całą budę, wypierze środek i do ludzi.

O auta raczej dbam. Spędzam w nich dużo czasu, lecz nie popadam w skrajności.

 

FUKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob zdjecie tego miejsca i jedz gdzie chcesz.Nie bedziesz przez 2 rysy 300km jechal.

Pozdr AK

 

wielkie dzięki, o to mi chodziło. ale najpierw dowiem się dokładnie i u samego źródła a`propos ewentualnej podwyżki przyszłorocznej składki ubezpieczenia. chociaż mój kuzyn, który ten mój pierwszy życiowy leasing na auto załatwiał twierdzi, że zawsze w ten sposób likwidował każdąm nawet najdrobniejszą szkodę w swoich leasingowanych autach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda wizyta moim samochodem w supermarkecie jest dla mnie nie lada stresem... :roll:

 

 

Ostatnio ktoś tak otworzył drzwi obok mojego auta, ze nawet czarna listwa na drzwiach nie dała rady ochronić. Pojechało po listwie i po lakierze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...