Skocz do zawartości

Jaki kolor chlapaczy?


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 682
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tego - fakt, że srebrne śrubki wyją. Ale ja już mam na nie pomysł. I to taki, który spowoduje, że nie dość, że śrubki nie będą wyły, to jeszcze chlapaki się będą lepiej trzymać.

 

Jak zrealizuję ten pomysł, to Wam powiem :twisted:.

 

Mazaczkiem podmalujesz? :twisted:

 

Moja obiecana fotka do kolekcji RA. Czy inni juz pozakladali te amerykanskie gumki? :twisted:

 

dsc00487mf5mc2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obiecana fotka do kolekcji RA. Czy inni juz pozakladali te amerykanskie gumki? :twisted:

 

Umyl byc auto do wysylania fotek do rallyarmor :razz: Jak Ci nie wstyd takie "brudne" zdjecia linkowac :razz: :mrgreen: :razz:

 

Inni jeszcze nie zalozyli :razz: NIe mam czasu sie z tym ogarnac :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obiecana fotka do kolekcji RA. Czy inni juz pozakladali te amerykanskie gumki? :twisted:

 

Umyl byc auto do wysylania fotek do rallyarmor :razz: Jak Ci nie wstyd takie "brudne" zdjecia linkowac :razz: :mrgreen: :razz:

 

Mowilem juz wczesniej ze bedzie brudne ... uwazniej watki czytaj :razz: ... ciezko pracuje, na myjnie nie ma czasu zajechac. Zreszta za brudnym dziewczyny sie ogladaja...

 

Inni jeszcze nie zalozyli :razz: NIe mam czasu sie z tym ogarnac :???:

 

Sykstus, przeciez to jest proste, tu powinienes cos znalezc http://tinyurl.com/sbd2z

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie jacky za cos 70zl i dotnij na wzor naszych (lub nieco wyzej w strone budy).

kilka wkretow kupisz z podkladkami (czarnych), wzor nawiercen ci podamy, spinki zalatw (najlepiej z blachy)

i bedzie elegancko :smile:

 

i to jest doskonala pomysla ;) wzor nawiercen poprosze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie jacky za cos 70zl i dotnij na wzor naszych (lub nieco wyzej w strone budy).

kilka wkretow kupisz z podkladkami (czarnych), wzor nawiercen ci podamy, spinki zalatw (najlepiej z blachy)

i bedzie elegancko :smile:

 

i to jest doskonala pomysla ;) wzor nawiercen poprosze :mrgreen:

 

spinki mozesz dostac od nas, mi zostało kilka bo dostalismy z zapasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 3 godziny nam z Wogutem zeszło. Oto efekt.

 

Wogutowe (czarny):

 

Savalowe (niebieski):

 

Wrazenia:

1. "Troche"zabawy z tym bylo.

2. Klipsów za wiele ale mojemu zestawowi brakowało podkładki. Wiem ze brzmi to trywialnie ale ci co zakładali wiedza ze bez nich ani rusz.

3. Zobaczymy jak sie spisza w boju ale obawiam sie ze na zmarzniętym śniegu poprzestawiają się gdyż bardzo łatwo przekręcić srube wiec dokrecac trzeba z wyczuciem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest doskonala pomysla ;) wzor nawiercen poprosze :mrgreen:

 

Najwygodniej byloby gdyby ktos kto jeszcze nie zalozyl po prostu odrysowal ksztalt chlapacza i mocowan na kartce/brystolu. Spinki kazdy moze ci podeslac, uzbiera sie odpowiednia liczba, zostalo nam.

 

halo :!: czy ktos kto jeszcze nie zamontował mógłby postapić zgodnie ze wskazowkami powyzej :?: wdzieczny bede :mrgreen:

 

jednoczesnie oglaszam rozpoczecie zbiorki pozostalych, ponadprogramowych mocowan :wink: dobroczyncom a raczej mocowaniodawcom postaram sie w miare mozliwosci i potrzeb jakos odwdzieczyc :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saval, WoGut - dobra robota! 8)

 

Co do tego "mojego" pomysłu na montaż - spec powiedział mi, że trzeba te chlapaki po prostu na nity zamontować i basta. Nic się nie przestawi - jeśli już, to najwyżej z błotnikiem :twisted::mrgreen:.

 

Przemek, czy przetestowales je w boju?

Moze niepotrzebnie marudze i mocowania dadza rade :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

halo :!: czy ktos kto jeszcze nie zamontował mógłby postapić zgodnie ze wskazowkami powyzej :?: wdzieczny bede :mrgreen:

 

Ja nie zamontowalem, to na czym mam to odrysowac? Tylko od razu uprzedam mam malo czasu wiec moze sie to przeciagnac ;)

 

a zdjales kierownice :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

halo :!: czy ktos kto jeszcze nie zamontował mógłby postapić zgodnie ze wskazowkami powyzej :?: wdzieczny bede :mrgreen:

 

Ja nie zamontowalem, to na czym mam to odrysowac? Tylko od razu uprzedam mam malo czasu wiec moze sie to przeciagnac ;)

 

na kartce/kartonie czymkolwiek :mrgreen: moze niekoniecznie na chusteczkach hignienicznych bo bede musial puzzle ukladac :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...