Skocz do zawartości

Jaki kolor chlapaczy?


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 682
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WRC fan 4 września, na długo przed zamówieniem w RA napisał/a:

Po przeglądnięciu wielu fotek stwierdzam że najładniejsze są czarne RallyArmor 8)

 

I kto miał rację ? :mrgreen:

 

I ja, i ja! Ja też miałem! Też pisałem, że czarne :mrgreen:.

 

Ha ja tez ! A teraz powiedzcie kto wpadl na pomysl by ciagnac z rallyarmor? No kto? :mrgreen: Haaa :!: :mrgreen:

 

no to jak sie tak licytujeta to - kto wam zalatwil agenture celna :?: no kto :?: :mrgreen:

 

hie hie hie

 

To jak Wy tak, to ja się zapytam: a kto zjadł kawior za składki Forumowiczów, ha? :mrgreen: (i wcale nie był to forumowicz "ha" :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex - jako ciekawostkę powiem Ci, że firma RallyArmor nie wiedziała, jak własne filmy zrzucić z tej strony na dysk lokalny i musiałem im to powiedzieć. Byli zachwyceni. I - tu się zdziwisz - nie kituję. Mówię 100% poważnie.

 

:twisted:

 

Hmmm, tak sobie myślę... nie wiem czy tylko ja mam dwie lewe ręce ale mam wrażenie, że różni tacy też powinni umieszczać takie filmy na swoich stronach... IKEA na przykład... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan 4 września, na długo przed zamówieniem w RA napisał/a:

Po przeglądnięciu wielu fotek stwierdzam że najładniejsze są czarne RallyArmor 8)

 

I kto miał rację ? :mrgreen:

 

I ja, i ja! Ja też miałem! Też pisałem, że czarne :mrgreen:.

 

Ha ja tez ! A teraz powiedzcie kto wpadl na pomysl by ciagnac z rallyarmor? No kto? :mrgreen: Haaa :!: :mrgreen:

 

no to jak sie tak licytujeta to - kto wam zalatwil agenture celna :?: no kto :?: :mrgreen:

 

hie hie hie

 

To jak Wy tak, to ja się zapytam: a kto zjadł kawior za składki Forumowiczów, ha? :mrgreen: (i wcale nie był to forumowicz "ha" :mrgreen:)

 

Skoro Wy z takiej manki to moze ja z takiej: a kto zalozyl watek i wogole zapodal temat chlapaczy???? Ze sie tak zapytam? :mrgreen:

 

BTW zamontowalem, a w zasadzie jestem w trakcie i unieruchomilem auto :mrgreen:

1. Przemeq czy u Ciebie na przodzie, ta dolna srubka, ostatnia na progu tez nie chce sie wkrecac? U mnie z obu stron nie ida. Spinki zamontowalem nalezycie. Jak zdejme chlapacz, srubka wchodzi w dziurke jak w maslo :-) Z chlapaczami lata bez sensu i gwintu nie lapie.

2. Tylne zalozylem i myslalem ze moje imbusy podpasuja, a gdzie tam. Musze jutro skombinowac sobie takiego srubokrenta bo kolo to zdejme w ostatecznosci, nie chce mi sie na razie :-)

 

A poza tym chlapacze miodzio sie prezentuja, zaklada sie latwo tylko przod mam na 3 zamiast 4 :-) ale i tak trzyma porzadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saval, WoGut - zobowiązuję Was całą swoją kawiorowo-modową mocą do NATYCHMIASTOWEGO poinformowania mnie o dotarciu paczki. Teraz jeszcze nie ma powodu do niepokoju - mija dopiero trzeci dzień roboczy od nadania paczki, ale jak nie dojdzie do poniedziałku, to... nawet nie chcę myśleć co :twisted:.

 

Ehh, plan wciaz jest, ze w sobote dojda i uskutecznimy montaz. :twisted:

Na razie cisza. Jak nie dojda to ci Przemek ten kawior oscia w gardle stanie :mrgreen:

 

Grunt, zeby do PL na swieta z odpowiednie protekcja czesci karoserii pojechac.

 

BTW 20.12. bede w Warszawie - chetnie uscisne twa dlon......(sila uscisku bedzie zalezala od tego czy...ty juz wiesz od czego) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje siedza na swoim miejscu. Pare tipsow:

1. Lepiej od razu zalozcie sobie plan zdejmowania tylnych kol - bedzie wygodniej wkrecac srubki. Dostepu jest naprawde malo nawet majac Przemkowy wihajster.

2. Jak pisalem wyzej, w przednich nadkolach, najnizsza srubka nie chce sie wkrecac (no, przynajmniej u mnie) - polecam zastosowanie polskich srubek o tym samym wymiarze ale deczko dluzszych - od raz widac roznice :wink:

 

Jutro mache pare fotek, u mnie auto umorusane na maxa a chlapacze czyscuitkie :-) bedzie niezly kontrast :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chlapacze od WRXa pasują do STI (tak niby pisze na opakowaniu)?

 

Tez to zauwazylem. Z tego wynika ze tak. Nie sadze aby byly az tak duze roznice w nadkolach i mocowaniach.

 

Przemeq wypowiedz sie, Ty miales w reku chlapacze do roznych wersji Imprezy. Nie wierze ze nie obadales roznicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadałem je tylko swoim wzrokiem, łapskami nie tykałem (pomijając chlapacze Pitera, do których macania się już przyznałem :mrgreen:) i stwierdzam, że chlapacze do WRX i STI wyglądają identycznie.

 

Nota bene zdziwiłbym się, gdyby FHI chciało się robić inne mocowanie nadkoli w WRX i STI :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu znalazłem chwile i założyłem. Z przodem miałem troche kłopotów głównie z braku odpowiednich narzędzi ale dałem rade :mrgreen: , tył po zdjęciu koła montuje sie w 5 minut. Wszystko generalnie ładnie pasuje. Wyglądaja bardzo ok i sprawiają wrażanie mocnych, zobaczymy po kilku krawężnikach czy tylko wyglądają. Zdjęcia wkrótce

 

Jeszcze tylko pytanie do tych co juz założyli. Czy rallyarmor jest chojne i wam też zostało sporo części w woreczku? :mrgreen: :wink: Nigdy nie udało mi sie jeszcze upchnąć kpl gratów zaplanowanych przez producenta do wykonania danej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - to Słomka.

 

Nota bene sprawdziłem chlapaki w boju i zdały egzamin na szóstkę - jedyna czysta powierzchnia na karoserii mojego samochodu po wizycie na Słomce to tuż za chlapaczami :grin:. Nie były im straszne ani kamyczki, ani błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadałem je tylko swoim wzrokiem, łapskami nie tykałem (pomijając chlapacze Pitera, do których macania się już przyznałem :mrgreen:) i stwierdzam, że chlapacze do WRX i STI wyglądają identycznie.

 

Nota bene zdziwiłbym się, gdyby FHI chciało się robić inne mocowanie nadkoli w WRX i STI :twisted:.

 

Kurcze, chyba przestraszyłem się tego dotyku i jeszcze ich nie zamontowałem ... :grin:

 

 

(... nie miałem czasu :wink: )

 

PS. a zauważyłeś różnicę pomiędzy chlapaczami GT-WRX ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przyszly dzis o 15.00.

 

A, ze siedze w robocie :evil: nawet ich jeszcze nie dotknalem.

W weekend zrobimy z Wogutem kolektywne zakladanie co udokumentowac zdjeciami nie omieszkamy.

 

Dzieki Przemek,

 

 

PS. Przykro mi ze stales sie ofiara wlasnej solidnosci i kawior musisz pozyskac ze srodkow wlasnych. :grin:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozylem wczoraj w nocy. no coz, bede oryginalny i troche ponajezdzam (naturalnie na producenta :!: ).

jakos wykonania ok, ale bez rewelacji (np obrobka krawedzi, liniowosc napisow) :neutral: .

spinki plastikowe to jakas pomylka - strasznie delikatne. do tego mialem wszystkie jednakowe.

do przednich chlapaczy musialem podcinac, zeby nie wrzynalo sie w plastikowe nadkole

i nie bylo widoczne z zewnatrz po skreceniu. moze te z okraglymi koncami (jak na filmie) bylyby ok.

wkrety i podkladki, to jakis zart. juz nie bede marudzil, ze wypadaloby dac do zestawu wkrety oksydowane na czarno,

bo wieksza wpadka sa podkladki o zbyt duzej srednicy wewnetrznej.

wycentrowanie wkret/podkladka w czasie skrecania jest dosc upierdliwe.

tylne chlapacze w gt mocowane sa jedynie na dwa zewnetrzne punkty. trzeci "wyje" luzno.

fakt, ze trzyma sie /chyba/ wystarczajaco, ale co 3 wkrety, to nie dwa :twisted: .

inna sprawa, ze potrzebna bylaby jakas przejsciowka buda/chlapacz, bo kat to jakies 45°.

to tak kilka wiekszych uwag :mrgreen: . poza tym jest dosc ok. przynajmniej mam cos kawiorowego w aucie.

no ok, pol kawiorowego. kawiorowe ta sa prodrive'y za 4 razy tyle :lol:

 

pozdrowienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos wykonania ok, ale bez rewelacji (np obrobka krawedzi, liniowosc napisow)

 

z tym napisem to faktycznie lipa, to jest jakos wypalone w gumie i naklejone niebieska naklejka (czasem nierowno).

 

spinki plastikowe to jakas pomylka - strasznie delikatne. do tego mialem wszystkie jednakowe.

 

:shock: :shock:

 

wkrety i podkladki, to jakis zart. juz nie bede marudzil, ze wypadaloby dac do zestawu wkrety oksydowane na czarno,

 

przyznaje ze wyglada to lipnie, srebrne srubki blyszcza sie jak psu ... trzeba caly czas na brudno jezdzic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...