Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na deser Lyon przetestuje formę Barcelony. Nieco się niepokoję o wynik. :???:

 

Nie bój bidy :twisted: , mikrocykl wszedł w fazę wznoszącą, dołek musiał być, nie da się całego sezonu grać na takim poziomie jak jechaliśmy do końca stycznia. Poza tym wrócił Blada Twarz i gwałtownie zwiększyła się liczba opcji w ataku, co widać po ilości sytuacji w ostatnim meczu. Bęxdzie dobrze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój bidy :twisted: , mikrocykl wszedł w fazę wznoszącą, dołek musiał być, nie da się całego sezonu grać na takim poziomie jak jechaliśmy do końca stycznia. Poza tym wrócił Blada Twarz i gwałtownie zwiększyła się liczba opcji w ataku, co widać po ilości sytuacji w ostatnim meczu. Bęxdzie dobrze :cool:

 

Trzymam kciuki żeby tak było!

 

Nieźle wczoraj Liverpool rozjechał Real. :mrgreen: Spodziewałem się, że Liv wygra ale nie aż 4:0 :!: :shock:

 

Ps. Wczoraj na Ale Kino był film z 1965 roku "Święta Wojna". Niby komedia ale tematyka całkiem w Polsce aktualna :arrow: http://www.teleman.pl/prog-1142117-swieta-wojna.html :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa statystyka :arrow: http://www.sport.pl/pilka/1,65057,59605 ... zow__.html

 

Jednak fani Realu i Milanu mogą z dumą patrzeć w przeszłość. W teraźniejszość nieco mniej. :twisted: Ale też nie przesadzajmy. Oba zespoły to mocne drużyny, także dzisiaj. :mrgreen:

 

A już za około 2 godziny ruszamy z drugą turą LM. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam mecz i może ktoś mi wyjaśni dlaczego 2ga bramka nie była spalona? :roll:

 

Który mecz?

 

Jeśli chodzi o Man vs Inter, to z tego co pamiętam strzelec nie był na spalonym. Na spalonym był drugi napastnik Man, który nie brał udziału w akcji. To tyle z pamięci. Musiałbym zobaczyć powtórkę tego gola.

 

Barca vs Lyon 4:2 :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :cool:

 

Proszę. :mrgreen:

 

Jeszcze kilka sezonów temu byłby to spalony. Ale od jakiegoś czasu reguły zostały nieco zmienione, tak żeby bardziej promować atakujących. I dlatego w przypadku drugiego gola Man o spalonym nie ma mowy.

 

Ostatecznie Barca vs Lyon 5:2. :mrgreen:

A w Rzymie dogrywka. Ciekawe czy awansuje kolejny angielski klub, czy uchowa się jedyny włoski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka sezonów temu byłby to spalony. Ale od jakiegoś czasu reguły zostały nieco zmienione, tak żeby bardziej promować atakujących. I dlatego w przypadku drugiego gola Man o spalonym nie ma mowy.

 

Ja jakoś z tymi spalonymi to mam problem :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kolejnej rundzie połowa to angielskie kluby :shock:

 

To prawda. Dominacja klubów Premier League nie podlega żadnej dyskusji. Są w tej chwili najlepsi.

 

Natomiast jeśli chodzi o Włochów, to w pucharach pozostało im tylko Udinese. :mrgreen: Jest to jakiś wyznacznik formy ich klubowych drużyn, która pozostawia wiele do życzenia. Gdzieś słyszałem, że tak słabe występy mogą doprowadzić do sytuacji, w której prawo gry w LM będą miały tylko ich 3, zamiast 4 drużyn. Ale nie wiem czy to prawda.

 

Oglądaliście wczoraj Man vs Liv? Dobry, szybki mecz. Chociaż Man jakiś taki jakby "wczorajszy". Szczególnie w II połowie. A wynik :arrow: :shock: :shock:

Liv się po nich zdrowo przejechał. :mrgreen:http://www.sport.pl/pilka/1,65080,63828 ... nited.html

 

Na marginesie warto zauważyć, że tylko w Anglii można zaplanować rozegranie TAKIEGO meczu na sobotę o 13:45. :mrgreen:

 

A dzisiaj wieczorem gra Barca. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca musi wygrać :!:

 

I dali radę. :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Mar 17, 2009 7:37 pm ]

Coś mi się to rozwiązanie nie podoba. :sad: Choć na razie brak szczegółów.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65057,63942 ... rzow_.html

 

[ Dodano: Pią Mar 20, 2009 12:36 pm ]

Pary ćwierćfinałowe LM (mecze 7/8 i 14/15 kwietnia):

 

Villarreal - Arsenal

Man Utd - Porto

Liverpool - Chelsea

Barcelona - Bayern

 

Pary półfinałowe LM (28/29 kwietnia i 5/6 maja):

 

Man Utd/Porto - Villarreal/Arsenal

Barrcelona/Bayern - Liverpool/Chelsea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mamy zestaw par ćwierćfinałowych:

 

Villarreal (Hiszpania) - Arsenal Londyn (Anglia)

Manchester United (Anglia) - FC Porto (Portugalia)

FC Liverpool (Anglia) - Chelsea Londyn (Anglia)

FC Barcelona (Hiszpania) - Bayern Monachium (Niemcy)

 

Liverpool-Chelsea 3 raz ze sobą będą walczyć.jeśli mnie pamięć nie myli jest 1:1.

 

Barcelona trafiła na strasznie skuteczny w ostatnim czasie Bayern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma Michaela, moglibyśmy podyskutować. :mrgreen:

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65083,64061 ... trofa.html

 

Co tu dyskutować, dokładnie to samo pisałem jakiś czas temu w tym wątku, właśnie w odpowiedzi na jakiś post Michaela.

A co do losowania rpw to będzie dużo bramek w naszym ćwierćfinale, obrona Bayernu do szczelnych w tym sezonie nie należy :twisted: . Chyba się wybiorę na rewanż do Monachium :idea: Niestety w półfinale już łatwo nie będzie, choć i tak dobrze, żę nie trafiliśmy na Liverpool teraz, miałbym spore obawy.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do losowania rpw to będzie dużo bramek w naszym ćwierćfinale, obrona Bayernu do szczelnych w tym sezonie nie należy :twisted: . Chyba się wybiorę na rewanż do Monachium :idea: Niestety w półfinale już łatwo nie będzie, choć i tak dobrze, żę nie trafiliśmy na Liverpool teraz, miałbym spore obawy.[/b]

 

Durbos, widzę, że podchodzisz mocno optymistycznie do spotkania z BM. :mrgreen: Może to i dobrze. :wink: Mimo wszystko, ja bym jeszcze nie patrzył na półfinał, bo mecz z BM wcale nie będzie łatwy. Niemieckie drużyny grają trudny futbol dla Hiszpanów. No i jeszcze pierwszy mecz u nas. :sad: Szkoda, że nie trafiliśmy na Porto.

 

http://www.sport.pl/sport/10,67450,6407 ... orzej.html

 

A na naszym podwórku, wczoraj Legia remisuje z ostatnim w tabeli Górnikiem Zabrze. :sad: Czyli tytuł powoli odjeżdża do Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na naszym podwórku, wczoraj Legia remisuje z ostatnim w tabeli Górnikiem Zabrze. :sad: Czyli tytuł powoli odjeżdża do Poznania.

 

A może Legia liczy, że Lech i tak zostanie w wyniku afery korupcyjnej zdegradowany :twisted:

 

i wtedy będzie mistrzostwo przy zielonym stoliku.. rewanż :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli dzisiaj wygra Liv, to Man będzie miał tylko punkt przewagi. Końcówka sezonu zapowiada się ekscytująco. :mrgreen: Liv ma cały czas szanse na dublet (mistrzostwo i LM). :wink:

 

To jest historia podobna do Primera Division. Podobnie jak Man, także Barca była już pewna tytułu Mistrza. Aż tu nagle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...