Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ szybki jest ten nowy gabonczyk w BVB,Lewy w roli rozgrywającego.Pep musi przełknąć słaby debiut .Dobry mecz.

Gabończyk rzeczywiście szybki, długo nie grał ale pokazał się z dobrej strony, Lewy, mimo nie wykorzystanej 100% sytuacji grał też fajnie, rzeczywiście dobrze rozgrywał ;)

Coś mi się wydaje, że BVB w tym sezonie może pokusić się o majstra, Bayern może potracić punkty na początku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ szybki jest ten nowy gabonczyk w BVB,Lewy w roli rozgrywającego.Pep musi przełknąć słaby debiut .Dobry mecz.

Gabończyk rzeczywiście szybki, długo nie grał ale pokazał się z dobrej strony, Lewy, mimo nie wykorzystanej 100% sytuacji grał też fajnie, rzeczywiście dobrze rozgrywał ;)

Coś mi się wydaje, że BVB w tym sezonie może pokusić się o majstra, Bayern może potracić punkty na początku sezonu.

Zobaczymy,pamiętaj że nie grało wielu czołowych graczy z Bay.Z kolei w BVB nie grał Chitaryan czy jak mu tam,bardzo zdolny chłopak.Boję sie że Bay to nie barca i tikitaka może nie wypalić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy,pamiętaj że nie grało wielu czołowych graczy z Bay.Z kolei w BVB nie grał Chitaryan czy jak mu tam,bardzo zdolny chłopak.Boję sie że Bay to nie barca i tikitaka może nie wypalić .

w BVB nie grał też Piszczek ;P

BVB jest poukładana BAY się układa, może być różnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwszy wyjazd w tym sezonie zaliczony. Piłkarsko z naszej strony kiepsko, ale to jest mało istotne akurat. Kibicowsko xtra, plaża, śpiewy, racowisko i tłum turystów z aparatami, którzy bili brawo. Na stadionie doping w 1 połowie dobry, potem każdy szukał kawałka cienia, bo się nie dało. Ogólnie dobrze, tylko zgubiłem dokumenty wszystkie, zastrzegłem karty, a potem dokumenty się znalazły i zostałem bez grosza przy dupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...