Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

nie sądzę że pasjonat socera zestawi Eusebio z napastnikiem rodzimej Naprzód Końskowoli ;)

 

Nie potrafisz oddzielić piłkarskiego geniuszu od problemów zagubionego człowieka.

 

 

przestał być wielki jak zaczął ćpać

był wzorem dla młodych i tyle z tego wzoru zostało co działki pobranej nosem

a ta bramka z anglią i potem te pierdy o "ręce Boga" to już żal jak słodkie popierdywanie Amstronga

był wielki ale wszystko rozmienił i stał sie małym człowieczkiem

 

Troche masz racji,ale mnie go po ludzku żal.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale patrz stach1111 - strzela tą bramkę ręką, podchodzi - przyznaje sie i potem strzela 2 bramki

no przeszedł by do legend futbolu po wsze czasy

nawet jego ćpanie nie zniszczyło by tego wizerunku

zabrakło mu jaj - jak temu francuzikowi co strzelił ręką bramkę irlandii

zwykły oszust i to małego kalibru- przy technice tej teraz i nawet tej z lat 90-tych takie kłamstwa wychodza z miejsca na jaw

co do Zizu - baranek z makaronem raczej też nie był najlepszym wyjściem

choć Cantona był zabijaką ale jakoś na postrzeganie go jako kopacza to nie wpływa choć też nie przynosi mu to dumy- patrz karate kid z kibicem :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze 11-stki, bo inaczej bedą sami napastnicy :)

Poza tym to by musieli być piłkarze z dawnych lat, bo inaczej bedą decydowały przede wszystkim sympatie klubowe :)

 

Dobry pomysł!

Niech będzie 11-stka marzeń :)

Z uwzględnieniem współczesnych+mistrzowie z okresu swojej świetności.

 

a może do lat 90 tych

i od lat 90 tych w górę

czyli DWIE jedenastki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze 11-stki, bo inaczej bedą sami napastnicy :)

Poza tym to by musieli być piłkarze z dawnych lat, bo inaczej bedą decydowały przede wszystkim sympatie klubowe :)

 

Dobry pomysł!

Niech będzie 11-stka marzeń :)

Z uwzględnieniem współczesnych+mistrzowie z okresu swojej świetności.

 

a może do lat 90 tych

i od lat 90 tych w górę

czyli DWIE jedenastki ;)

 

o to może być troche trudniejsze0sad.gif kurcze moge już nie pamiętać kto był na prawej a kto na lewej4fvgdaq_th_c7_orig.gif

 

PS.kurcze Szpila walczy o 3.00 a ja jutro do roboty...ajajaj.....lubie jego walki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servus Pyski! Ja na Gornym Ślonsku, tydzień urlopu. 1350ojroli zarobione, nie ma tragedyji. Dajcie spokój LukCiostiemu. Ja też na kopaczy i kibiców utd gadam SCUM-y i zawsze tak będę godoł(mówił). Nikt nie obraża naszych klubów czy to z POlski, czy ze Ślonska, jest JUT. Oczywiście krytykowanie CITY surowo wzbronione, zeby nie było. :D

 

jutro CITY gości "Bin Dipper"-ów, czyli po naszymuu tych co w hasiokach(śmietnikach) grzebiom(szukają). Wpadka z QuPeRami oby była tą ostatnią.

 

 

Kto chętny niech wpada do mnie na Zbożową na Krombachera. Mam spory zapas.

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sambuca się chłodzi. Pił to ktoś kiedyś? Ma to ciulstwo 40 voltów, jest przezroczyste, gęste i kosztowało 7eur. Ponoć je anyżowe... Strach się bać...

z tego piłem dobre drinki na ukrainie, sambuca, wódka piwo i to chyba wsio ...potem trzeba tak specjalistycznie uderzyć żeby piana podeszła i naraz wypić...2 i jesteś ustawiony ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska-Rumunia dzisiaj :drool:;)

 

ale to tylko chłopcy ligowcy chyba :(

 

a widziałeś walke Szpili z odtworzenia?

 

ja widzialem dzisiaj na yt:

http://www.youtube.com/watch?v=rCOBJ42lc0g

 

Dobra, mocna walka. Szpilka w wywiadzie przyznal, ze byla to najtrudniejsza walka w jego karierze. Zlekcewazyl przeciwnika (jak to Szpilka.. :facepalm: ), dostawal baty (2 razy knockdown), ale na szczescie sie udalo.. Mam nadzieje, ze chlopak nabierze wreszcie pokory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra, mocna walka. Szpilka w wywiadzie przyznal, ze byla to najtrudniejsza walka w jego karierze. Zlekcewazyl przeciwnika (jak to Szpilka.. :facepalm: ), dostawal baty (2 razy knockdown), ale na szczescie sie udalo.. Mam nadzieje, ze chlopak nabierze wreszcie pokory.

 

fajnie Szpila boxował.Nie rzucał się do bijatyki,pięknie punktował prawym prostym a potem zaraz kombinacja z lewym,bił z wielu płaszczyzn,;to co mówiłem wcześniej to tylko sobie potwierdziłem-chłopak ma naprawdę talent i genialną psyche,dwa razy wstać szczególnie po tym drugim dzwonie prosto w żuchwę-szacunek.

Momentami miałem wrażenie że boksuje jak Ali np. z Foremanem fenomenalne ciosy z defenzywy i odskoku,kapitalny przegląd sytuacji.

 

Dwie rzeczy mnie martwią: opuszczona prawa ręka a raczej brak obrony tego miejsca chociażby jakimś dobrym balansem-to do poprawy,a druga sprawa to mam wrażenie że On może mieć tendencje do tłuszczyku-taki typ,może być ciężko coś wyrzeźbić ala Gołota,chociaż może to sprawa wieku,diety i treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...