Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to też bardziej taki typ hipsterowaty. Ale może zanim został hip-prawnikem i zaczął się stołować na pl. Zbawiciela :mrgreen:, wychowując się w W-wie faktycznie zaznał prawdziwej Żylety i jeszcze to pamięta. Nie wiem...

 

liczę na akcję OK

choć jak przeczytałem na ile zadłuzyła Legię - grupa ITI i sp to mi się słabo robi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realowi trafił się ciężki dwumecz, tym bardziej, że rewanż na wyjeździe. Myślę, że w gruncie rzeczy Krystek będzie się na ten mecz strasznie spinał aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Jeśli odpadać to po dobrym dwumeczu. Formy nie ma i jeśli ma nadejść to będzie to ostatni gwizdek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ile zadłuzyła Legię - grupa ITI i sp to mi się słabo robi

 

To w dużej części efekt ponoszenia kosztów utrzymania klubu i zakupów piłkarzy. Klubu, który nie zarabiał na grze w pucharach europejskich, biletach, gadżetach, sprzedaży piłkarzy. Plus wiele nieudanych decyzji kadrowych (drodzy ławkowicze) i kary z UEFA i mamy efekt.

 

Poza tym nie rozumiem histerii związanej z "zadłużaniem" - na świecie jest bardzno niewiele firm, a nawet państw, które nie żyłyby na kredyt. Te, które są nadpłynne (np. Apple), to wyjątki potwierdzające regułę. Nie mówiąc już o tym, że zadłużanie się zewnętrznie jest bardziej efektywne podatkowo, niż finansowanie własnym kapitałem :->.

 

Zadłużanie się jest poza tym - upraszczając - dopóty dobre, dopóki dodatnie są aktywa netto. A tego, jakie są aktywa netto KP Legia SA już chyba kibice nie sprawdzili...

 

Dlatego niestety ten punkt krucjaty Żylety przeciw ITI uważam za kompletnie nietrafiony i bazujący na braku podstawowej wiedzy na temat finansów. Czy to się komuś podoba, czy nie.

Edytowane przez Przemeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego niestety ten punkt krucjaty Żylety przeciw ITI uważam za kompletnie nietrafiony i bazujący na braku podstawowej wiedzy na temat finansów.

 

Przemeq jest tylko jeden problem- iti twierdzi, ze iti nie zadłuza Legii to po 1 a po 2 że to wina kibiców

po kiego opowiadali o LM i o zarobkach jak jedynie dług wzrasta ?

to nie argument "kiboli" a cały czas gra KP - dług wina kibola :biglol:

 

a tu chyba zaczyna byc lepsze ZOO od naszego grajdołka

kielecka milicja działająca w Warszawie przy poznańskiej to zaczynają byc uczniaki :

 

Kibice Lecha Poznań z fan clubu z Murowanej Gośliny za wywieszenie flagi na stadionie Lecha otrzymali dwa lata zakazu stadionowego, 2 tysiące złotych grzywny i obowiązek stawiennictwa w czasie meczu na komendzie policji. Sąd uznał że ich flaga zakłócała.. sygnał radiowy.

 

Kibice Lecha opublikowali pełne brzmienie wyroku:

 

"W dniu 23.09.2012w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej, na stadionie miejskim, w trakcie trwania imprezy masowej, nie wykonał poleceń służby porządkowej nakazującej podciągnięcie flagi, która zasłaniała widok z pokoju kontroli i zakłócała sygnał radiowy. Tj. o wykroczenie z art.54 ust.1 Ustawy o BiM. Sąd postanowił uznać obwinionego XX za winnego wykroczenia z art.54 ust.1 ustawy o BiM popełnionego w sposób opisany wyżej i za to wymierzam karę 2000 zł grzywny oraz środek karny w postaci zakazu wstępu na wszystkie mecze piłki nożnej krajowe, oraz zagraniczne z udziałem drużyny Lecha Poznań na okres 2 lat z obowiązkiem osobistego stawiennictwa na komendzie policji w czasie trwania w/w imprezy masowej".

 

Fani Lecha drwiąco zastanawiają się, "- czy flaga można zakłócać sygnał radiowy?". O tym czy i drugi zarzut jest zasadny, czyli czy transparent rzeczywiście zasłaniał widok z okna smutnych panów, można się przekonać patrząc na załączone zdjęcie.

 

To już kolejny przykład absurdu na poznańskim stadionie, wcześniej zakaz stadionowy został nałożony na popularnego "Klimę" - wodzireja z "Kotła", najaktywniejszego sektora kibiców "Kolejorza". Mężczyzna został ukarany za niezajmowanie swojego miejsca. Przypomnijmy, że miejscem gniazdowego jest właśnie gniazdo, i co oczywiste nie siedzi on podczas meczu na krzesełku na które wykupiony ma karnet.

 

 

jest i cyrkowe info z k6

---> ta ikona pasuje tu jak ulał :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :biglol:

 

wyszło jak nabijali sobie dodatkowo liczby wyjazdowe:

 

Udostępniam konto koledze.

 

Tak to te same Dzieci. To te same Dzieci' date=' które były w pierwszym autokarze wracającym z Zabrza i załapały się na konkretną wentylację. To te same Dzieci, które załapały się na gazowanie na Suchych Stawach w czasie meczu z Cracovią. T[b']o te same Dzieci, które były obecne w 7 osób w Gdyni (i stanowiły 1/5 wszystkich obecnych Kibiców Polonii[/b], docierając własnym transportem, bo nie był organizowany wyjazd). To te same Dzieci, które darły ryja na Kamiennej głośniej niż wielu dorosłych.

 

Dzieci, o których mówisz Ty i te wspominane przeze mnie to oczywiście zupełnie inne jednostki. Jedno je łączy obie grupy to podopieczni Stowarzyszenia "Serduszko dla Dzieci".

 

to chyba jedyna "ekipa" która zabiera dzieci i wlicza je do liczby wyjazdowej :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski pilkarzem Manu..

 

Jak poinformował w piątek portal goal.com, Robert Lewandowski uzgodnił warunki kontraktu indywidualnego z Manchesterem United. Polski napastnik Borussii Dortmund trafi do drużyny Aleksa Fergusona latem, podpisze pięcioletni kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq jest tylko jeden problem- iti twierdzi, ze iti nie zadłuza Legii to po 1 a po 2 że to wina kibiców

 

No bo z punktu widzenia aktywów netto może nie zadłużać. Czy jeśli masz dom warty milion i kredyt na niego na 300 tys. to jesteś zadłużony? Formalnie tak, ale realnie Twoje aktywa netto to 700 tys. - pewnie w ten sposób ITI myśli mówiąc o "niezadłużaniu Legii" 8-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski pilkarzem Manu..

 

Jak poinformował w piątek portal goal.com, Robert Lewandowski uzgodnił warunki kontraktu indywidualnego z Manchesterem United. Polski napastnik Borussii Dortmund trafi do drużyny Aleksa Fergusona latem, podpisze pięcioletni kontrakt.

no to może wreszcie skończą sie spekulacje bo już troche to nudne.

Dziś np. wyczytałem że trener szachtara mówi o zainteresowaniu Realu Lewandowskim :wacko:

 

a na "fejsie" Robercik się odciął:

 

http://www.facebook.com/pages/Robert-Lewandowski-Oficjalna-Strona/159093717469358?ref=ts&fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ właśnie w tym momencie Ibra brameczke pier........ł.18-sta w 16-stu spotkaniach....Jego obecność każe mi oglądać ligę francuską.

 

a teraz co zrobiłłłłłłł :o :o :o nawat nie jestem w stanie tego opisać.

Gdyby to kuriozalne uderzenie zakończone było golem to byłby to gol 1000-lecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uoż kurde, szubaru co oni Ci zrobili?

 

Z drugiej strony witamy wśród swoich i mamy nadzieję, że będzie nieco więcej zrozumienia dla nas, niż jak to miało miejsce wcześniej.

 

podobno jednak nie.. okaze sie na dniach

 

Kupa plotków. Generalnie cieszę się, że nie trafi do City, bo ponoć krążyły słuchy, że mają się wymienić za Dżekiego, który jest bez porównania lepszym zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...