Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Markus_SK, jak Liga Angielska (Premiership) ma się do Ligi Szkockiej (Scottish Premier League)...?? Nijak, styl inny, drużyny słabsze... A derby Glasgow są podszyte wojną wyznaniową pomiędzy protestantami a katolikami, na pewno doskonale o tym wiesz :) Co nie oznacza, że nie dochodzi do starć między tzw "pseudokibicami" (w UK to są po prostu "hooligans" :) ), ale na stadionie jest spokojnie i o to właśnie chodzi, tak...?

 

wolu$, to Cie nie miało ruszyć... Nie irytuj się niepotrzebnie :) Wpadnę do Poznania to pójdziemy na piwo i będzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o całą Wielką Brytanię :wink: . Zapomniałem do tego dodac świrów z Walii, bo tam tez jest mocna ekipa Hools(Swansea, Cardiff, Newport). Teraz i Swansea, i Cardiff mają szansę awansowac do Premiership :!: :twisted: Napewno będzie ciekawie :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sposobu kibicowania: mi też takie piknikowe zachodnieuropejskie piknikowe kibicowanie nie pasuje. Generalnie krzyki, jak padnie bramka, trochę pomruków i gwizdów, jak się nie zgadzają z decyzją sędziego, czy przyjezdni strzelą bramkę i tyle. Jesteśmy ze swoimi śpiewami mocno "staromodni", ale mi akurat takie staromodne kibicowanie pasuje 8).

 

A co do "Kuchenkorza" - oj, wolu$, chyba trochę idealizujesz. Nie zdarza mi się przeczytać o Legii inaczej, niż "Legła" :twisted:. A wiem, bo czasem wchodzę na forum Lecha - gdzie "czasem" znaczy: "przy okazji jakiejś dotkliwej porażki wspomnianego" :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że forum GieKSy też nikt nie pisze "Ruch", czy "Niebiescy", tylko każdy pisze "smrody" itp. W tym także ja. :mrgreen:

Ale jak będziemy tu tak pisac na siebie, to w końcu nikt tu nie będzie zaglądac bo się zrazi.

A jakby wyglądał KĄCIK KIBOLA bez ZGRAI FANATYKÓW :?: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sposobu kibicowania: mi też takie piknikowe zachodnieuropejskie piknikowe kibicowanie nie pasuje.

 

+1. Nie wiem jak na innych stadionach i meczach, bo nie jestem super wielkim fanem polskiej pilki i na wyjazdowe nie jezdze, ale baaaaaardzo mi odpowiada taka atmosfera jak jest teraz na meczach Legii (nie mowie oczywiscie o ostatnim incydencie ze Staruchem, ale uznaje to za wyjatek)

 

zdarza mi sie bywac na żylecie i kuuuurde, tam serio jest fajnie. i nie, nie jestem "kibolem" :P moze zasady sa troche inne, ale od daaawna nie bylem swiadkiem zadnych spiec. serio jest bezpiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEAH!! :twisted: Czerwone Diabły pogoniły kota The Blues i wygrały na "wyjeździe" :mrgreen: W rewanżu będzie 1:0 dla MU i jedziemy do finału 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pięknie Barcelona wygrała 5:1 8) ale Real wczoraj nie gorzej 4:0 :roll:

 

Będą 4 mecze pomiędzy Barceloną a Realem. Dodajmy, że kluczowe mecze.

 

Obecna forma Barcelony nie jest aż tak dobra jak mogłaby być. Szczególnie widać brak skuteczności u napastników. Obrona też dziurawa przez kontuzje i braki w składzie.

 

Real wydaje się nabierać tempa, i ostatnia wpadka w lidze nie powinna zamazywać tego obrazu.

 

Także nie liczmy na kolejne łatwe 5:0. :wink:

 

W rewanżach LM pozostaje już chyba tylko jeden interesujący mecz, w którym będzie się toczyć realna walka o awans :arrow: bitwa o Anglię. :wink: Wynik 0:1 jest dobry dla United ale o niczym nie przesądza.

 

Z pozostałych spotkań bardzo dziwna jest tak wysoka przegrana Interu i to w meczu w Mediolanie. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna forma Barcelony nie jest aż tak dobra jak mogłaby być. Szczególnie widać brak skuteczności u napastników. Obrona też dziurawa przez kontuzje i braki w składzie.

 

 

rpw czy to Ty pisałeś ,że wcale tak łatwo może nie być awansować z Szachtarem :?: mam nadzieję ,że nie wykraczesz 4:0 w rewanżu :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna forma Barcelony nie jest aż tak dobra jak mogłaby być. Szczególnie widać brak skuteczności u napastników. Obrona też dziurawa przez kontuzje i braki w składzie.

 

 

rpw czy to Ty pisałeś ,że wcale tak łatwo może nie być awansować z Szachtarem :?: mam nadzieję ,że nie wykraczesz 4:0 w rewanżu :wink: :mrgreen:

 

Tak, to ja pisałem. 8)

 

I w zasadzie podtrzymuję. :P:mrgreen: Trzeba przyznać, że mieliśmy trochę szczęścia w tym meczu. Szachtar mógł strzelić więcej niż jednego gola i byłby problemik, bo u nich gra się bardzo trudno.

 

Trzeba też podkreślić, że Szachtar zagrał fajny i otwarty futbol. Porównując to na przykład do gry Arsenalu... Albo nie, lepiej nie porównujmy. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, 4 GD w ciągu 18 dni się szykują! Będziemy mieli się czym ekscytować w najbliższych tygodniach :) Takiej rywalizacji 2 drużyn jak będzie pewnie teraz nie było od lat (na tak wysokim szczeblu rozgrywek).

Rewanże pomimo tego, że przesądzone tak naprawdę również mogą być ciekawe. Fakt, Tottenham zagrał ostatnio jeden ze słabszych meczy jakie wiedziałem w ich wykonaniu w tym sezonie. U siebie na pewno będą chcieli się jednak pokazać z duże lepszej strony, podobnie Szachtar. Nawet jeśli te dwie drużyny nie awansują to będą chciały się godnie pożegnać i powalczyć nie tylko o remis ale i o jakieś nawet skromne zwycięstwo. Szachtar ma naprawdę potencjał i jeśli nie sprzedadzą kilku zawodników (a raczej tak się nie stanie) to będą mieli czym straszyć w najbliższych sezonach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie nazw naszych klubów: faktycznie tutaj powinniśmy te nazwy na pewnym poziomie utrzymywać coby sobie do gardeł nie skakać:)

 

odnośnie sposobu kibicowania: nigdy Angli u nas!!! chociażby dlatego, że nie umiem kibicować siedząc:) z drugiej jednak strony akcje typu: race na boisku, napierd... piłkarzy, awantury na trybunach a nawet wulgarne przyśpiewki (tak tak celowo omijam je podczas dopingu) mojej akceptacji nie dostaną. Jak ktoś wymyśli/znajdzie/wprowadzi jakiś odcień szarości między jednym a drugim zasłuży na Nobla.

 

odnośnie LM: wysokie wyniki w pierwszych meczach raczej martwią - prawdopodobnie w drugich zobaczymy rezerwy (może nie te najgłębsze ale jednak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...