Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

No i remis...

Trudno jest mi ocenić czerwień którą dostał "Dyzio", bo byłem w knajpie na meczu, emocje te sprawy, ogólnie mecz walki.Prawie pół meczu w 10, na szczęście padła bramka,nie przechwalając KKS'u nie było widać dużej różnicy w ilości zawodników.Szkoda słupka Krivetsa, chociaż Zakrzewski też mógł strzelić dla GKS'u. wynik sprawiedliwy.

Zobaczymy za tydzień.

Tak jak myślałem, łatwo nie będzie.

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie to co robi iti, ale tez nie do konca sie zgadzam z postepowaniem sklw.

Bardzo dobrze robi - wypleni tę hołotę, złodziei i bandytów pod wodzą niejakiego Bosmana. A tego całego Starucha raz-dwa wynieśli ze stadionu, to reszta bandziorów zamknęła ryje ze strachu.

A o doping bym się nie martwił, część ludzi chętnie by dopingowała swoją drużynę, tylko są zastraszani przez bandytów ze sklw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Legii, "ITI spierdalaj" jak najbardziej na tak, to nie oni sa najważniejsi, no chyba, że chcecie na Łazienkowksiej mieć ekstraklasowy piknik, kibice którzy jeżdża za klubem od paru lat i dopingują na własnym stadionie są potrzebni. Nie mam na myśli tutaj tych którzy "zadymiają".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze robi - wypleni tę hołotę, złodziei i bandytów pod wodzą niejakiego Bosmana.

to jeszcze napisz co takiego dobrego robi zeby wyplenic :?:

A tego całego Starucha raz-dwa wynieśli ze stadionu, to reszta bandziorów zamknęła ryje ze strachu.

nie tak szybko :mrgreen: ,

i nie ze strachu tylko od gazu :mrgreen:

są zastraszani przez bandytów ze sklw.

dalczego twierdzisz ze to sa bandyci ?

A jeżeli ktoś nie jest z sklw, a nie zgadza sie z nowa polityka wlascicieli to tez jest bandytą ? zlodziejem i holota ?

Chcialbym wiedziec jak sie przedstawiac nowo poznanym :razz: :wink:

 

paul_78, troche wiecej luzu :wink:

prawda jak zwykle lezy po srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie to co robi iti, ale tez nie do konca sie zgadzam z postepowaniem sklw.

Bardzo dobrze robi - wypleni tę hołotę, złodziei i bandytów pod wodzą niejakiego Bosmana. A tego całego Starucha raz-dwa wynieśli ze stadionu, to reszta bandziorów zamknęła ryje ze strachu.

A o doping bym się nie martwił, część ludzi chętnie by dopingowała swoją drużynę, tylko są zastraszani przez bandytów ze sklw.

 

Sorry ale jesteś dla mnie typowym przykładem osoby która o kibicowaniu dowiaduje się tylko z onetu, wyborczej i tvn. Czyli tych mediów które postawiły sobie za cel zniszczenie ruchu kibicowskiego w Polsce i doprowadzenie do tego żeby ludzi kupowali drogie bilety, potem ewentualnie kiełbaske i popcorn i siedzieli cicho do końca meczu. Kibice Legii mają poparcie wszystkich innych kibiców piłkarskich w Polsce, nawet z klubów które delikatnie mówiąc za Legią nie przepadają. Według Ciebie to pewnie też są wszyscy hołotą, złodziejami i bandytami. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze robi - wypleni tę hołotę, złodziei i bandytów pod wodzą niejakiego Bosmana. A tego całego Starucha raz-dwa wynieśli ze stadionu, to reszta bandziorów zamknęła ryje ze strachu.

A o doping bym się nie martwił, część ludzi chętnie by dopingowała swoją drużynę, tylko są zastraszani przez bandytów ze sklw.

 

Zal mi Ciebie kolego, ale jeszcze nie wszystko stracone, możesz się nawrócic. No chyba, że masz tyle z kibicowaniem wspólnego co Kubica z Rajdami...

 

Sorry ale jesteś dla mnie typowym przykładem osoby która o kibicowaniu dowiaduje się tylko z onetu, wyborczej i tvn. Czyli tych mediów które postawiły sobie za cel zniszczenie ruchu kibicowskiego w Polsce i doprowadzenie do tego żeby ludzi kupowali drogie bilety, potem ewentualnie kiełbaske i popcorn i siedzieli cicho do końca meczu. Kibice Legii mają poparcie wszystkich innych kibiców piłkarskich w Polsce, nawet z klubów które delikatnie mówiąc za Legią nie przepadają. Według Ciebie to pewnie też są wszyscy hołotą, złodziejami i bandytami.

 

ŚWIĘTA PRAWDA :!: :!: :!:

Na Śląsku "nie lubimy" CWKS, ale solidarni jesteśmy i będziemy z NORMALNYMI kibicami Legii.

 

 

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!! piknikom, fanom siatkówki i Małysza DZIĘKUJEMY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła zatrudniła Kasperczaka , ciekawe czy ich spuści do I ligi jak Górnika hehe

 

chciałbyś :razz:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ja też :mrgreen::twisted:

Heniek - dostal w Górniku co chcial, kase, czas i wolną reke a i tak spadli :mrgreen:

ciekawe jak bedzie we Wiśle - znajac zycie ma zapis w kontrakcie ze ma byc Majster, a niesety w tym roku Miszczem bedzie LEGIA :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imgw napisał/a:

Miszczem bedzie LEGIA

 

 

chciałbyś :razz:

 

 

 

Ja nie :mrgreen::twisted:

Miszczem będzie...Kolejorz, ew. Wisła, ale z Kasperczakiem to wątpliwe...

_________________

 

dobra dobra :razz:

zobaczycie jak nasi kopacze pod czujnym okiem Stefana zaczną grać :!:

i jak powidział nowy stary trener :

 

"Wiem, że ta drużyna może walczyć o mistrzostwo Polski i Puchar Francji" - tak rozpoczął swoją pierwszą konferencję w Legii Stefan Białas

 

tak też bedzie :!:

Legia Miszczem Polski i zdobywca Pucharu Francji :mrgreen::mrgreen:

a pozniej pojedziemy na Litwe :lol::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się wczoraj Heniutek tłumaczył na konferencji. Że on nie nie chciał, że nie miał na myśli, że to, że tamto :mrgreen:.

 

Za Białasa legia grała bardzo ładnie. W dwa dni stylu nie zmieni, ale ja w niego wierzę. Szczególnie, że facet jest sercem za tym klubem. Urban ma natomiast plusa za ładne pożegnanie, na poziomie. Widać, że kulturalny i światowy facet. A to, że w Legii sobie nie poradził - no cóż, trudno. Choć pamiętajmy, że na jesieni ograł i Wisłę i Lecha i Ruch i Bełchatów. He he :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziiaj natomiast ciekawie zapowiada się spotkanie w Katowicach pomiędzy GieKSą a Stalą St. wola. Patrząc na sytuację w tabeli, to GKS powinien ZMIAŻDŻYC(dosłownie) team z Podkarpacia. Ale Stal, jak zapowiedział już jej trener, przyjedzie do Katowic "schowac się za podwójną gardą" w celu wywiezienia remisu. Patrząc na to, że GKS praktycznie nie potrafi grac atakiem pozycyjnym, a Stal do jakiegokolwiek ataku się nie pali, zapowiada się...nad wyraz NUDNY, POZBAWIONY EMOCJI MECZ. Ale miejmy nadzieję, że Stalówka się jednak odkryje i Katowice zbombardują bramkę gości.

S :grin: zczegóły jak zwykle po meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...