Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

i jak zwykle Lech zagrał kawał całkiem niezłej piłki, patrząc na to że to ich pierwszy poważny mecz w tej rundzie. Co najważniejsze pokazali że mają chłopaki po prostu jaja, w przeciwieństwie do Wisły, Legii i reszty Polskich zespołów które już nie raz przy wyniku 2-0 w plecy grali jakby to już był koniec meczu.

Za tydzień może chłopakom dopisze szczęście i pokuszą się o zwycięstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak zwykle Lech zagrał kawał całkiem niezłej piłki

 

Kurde, niestety :twisted:.

 

w przeciwieństwie do Wisły, Legii i reszty Polskich zespołów które już nie raz przy wyniku 2-0 w plecy grali jakby to już był koniec meczu

 

Przejrzyj wyniki ostatnich sparingów Legii, Panie "kibicu" :twisted:. W trzech ostatnich pierwsi tracili bramkę(bramki) i dobrze się to kończyło. Ostatnio 2:2 z Bayerem Leverkusen. Oczywiście ja wiem, że to tylko sparingi, tak że nie mówię o znaczeniu tych wyników, a jedynie komentuję twierdzenie, że przegrywając przestają walczyć :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj wyniki ostatnich sparingów Legii, Panie "kibicu" :twisted:. W trzech ostatnich pierwsi tracili bramkę(bramki) i dobrze się to kończyło. Ostatnio 2:2 z Bayerem Leverkusen. Oczywiście ja wiem, że to tylko sparingi, tak że nie mówię o znaczeniu tych wyników, a jedynie komentuję twierdzenie, że przegrywając przestają walczyć :twisted:.

 

Przemuś, Ty kopnąłeś kiedyś piłkę? :mrgreen: Sparingi to sobie można wsadzić w d...ynię ;-)

 

A tak na marginesie, za te dni, co mnie nie było - FORZA MILAN! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, za te dni, co mnie nie było - FORZA MILAN! :twisted

 

Staraliśmy się godnie Cię zastępować. :wink: :mrgreen: I krzyczeliśmy jeden przez drugiego - Forsa Milan. To jest...pardon...Forza Milan oczywiście. :cool: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest kibice???

 

JUSTYNA Mistrzynią Świata :mrgreen::mrgreen: :!: :!: a tu cisza :?: :?:

 

a Stoch 4 był cud jakiś czy co??

 

Szczerze pisząc, to byłem pewien że ktoś już o tym wspomniał. :oops:

 

Brawo Justyna :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No i dobre dwa skoki Kamila. Oby tak dalej. :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Lut 21, 2009 10:11 pm ]

A Barca wmoczyła u siebie z Espanyolem. :sad: :sad: :sad: Natomiast Real nabrał wiatru w żagle i przejechał Betis 6:1. Mam nadzieję, że to tylko chwilowa wpadka Barcy. Inaczej wietrzę problemy. :sad: A właśnie zbliża się najważniejszy moment sezonu oraz LM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kibicuję Barcelonie,będzie dobrze w tym sezonie :smile:

 

Mam nadzieję. :mrgreen: Wszystko zależy od tego, czy obecna sytuacja (remis i przegrana) to tylko chwilowa zadyszka. Bo widzę, że Real jest na fali wznoszącej.

 

Z innych wydarzeń piłkarskich, fajna końcówka meczu Liverpool-u ale ostatecznie tylko remis. Czyli Man Utd. odjeżdża. :wink:

 

No i Milan wygrał 1:0. :cool: Ale Inter też. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Barcę się nie martwcie, w meczu gdzie zremisowali nie grała połowa podstawowych graczy, tutaj chyba też wszyscy 'najlepsi' nie grali, w dodatku czerwona kartka dla Keity, który rozgrywa piłke, więc wytłumaczenie jest ;)

 

Man Utd nieźle, nieźle, Kuszczaka krytykują, bo nie zatrzymał kogoś tam sam na sam i wpuścił bramkę. Ale oczywiście nie skrytykują obrony, która zawiniła tylko jego...

 

Celtic nieciekawie - 3 mecz bez wygranej. Rangersi wygrali i odskoczyli już, ciekawe jak to się dalej potoczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zimowej przerwie od jutra wracamy do emocji związanych z LM. Niektóre pary bardzo ciekawe np.: Inter vs Man czy Real vs Liv. Emocji na pewno nie zabraknie. :mrgreen:

 

24.02, 20:45 Inter - Man Utd.

24.02, 20:45 Atletico - Porto

24.02, 20:45 Lyon - Barcelona

24.02, 20:45 Arsenal - Roma

25.02, 20:45 Villarreal - Panath.

25.02, 20:45 Real - Liverpool

25.02, 20:45 Sporting - Bayern

25.02, 20:45 Chelsea - Juventus

 

Nieco drżę o formę Barcy przed meczem z Lyonem:

http://www.sport.pl/pilka/1,65057,63054 ... aknac.html

 

Trzymajmy kciuki za swoich faworytów. :mrgreen:

 

Ps. Zaraz zaraz. Patrzę i patrzę ale jakoś nie widzę w tym zestawieniu Milanu. :cool: Czyżby bidulki nie grali w LM? :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lut 24, 2009 1:14 pm ]

http://www.sport.pl/pilka/1,93854,63123 ... Milan.html

 

[ Dodano: Wto Lut 24, 2009 9:43 pm ]

O Barcę się nie martwcie, w meczu gdzie zremisowali nie grała połowa podstawowych graczy, tutaj chyba też wszyscy 'najlepsi' nie grali, w dodatku czerwona kartka dla Keity, który rozgrywa piłke, więc wytłumaczenie jest ;)

 

I połowa meczu z Lyonem nie potwierdza niestety Twojego optymizmu. :sad: Jest 1:0 dla Lyonu, a gra pozostawia wiele do życzenia. :sad:

 

[ Dodano: Wto Lut 24, 2009 10:42 pm ]

Barcelonie udało się zremisować. Uff. Jakkolwiek nie tak miało być.

Ale w sumie czemu się dziwić. Dobry bramkarz to skarb:

http://videos.sapo.pt/3gKMDhccZuGbNcVsJqTO

 

Arsenal - Roma 1:0

Atletico - Porto 2:2

Inter - Man Utd 0:0

Lyon - Barcelona 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...