Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Zagalopowałem się trochę :/ Czekam na dzisiejszy mecz Legii.

 

spoko Jaga wygra - macie + 1 punkt

i mozna powiedzieć, że za tydzień macie już +4

ps:

no to za 2 tygodnie będziesz świętował u siebie tego Mistrza :biglol: już bez strachu że kaleki was dogonią

Luboji ch do d. !

 

ps:

i znów ta sama gadka - ale mamy PP

zwisa mi ten PP, zawsze coś i zawsze pod górkę

po ponad 30 latach mam już tego dość

czy tylko u Nas muszą grać ludzie którym odbija palma ?

jakieś fatum

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów ta sama gadka - ale mamy PP zwisa mi ten PP, zawsze coś i zawsze pod górkę po ponad 30 latach mam już tego dość czy tylko u Nas muszą grać ludzie którym odbija palma ? jakieś fatum

 

Chciałbym mieć takie problemy z wynikami swojego klubu jak Ty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę oczywiście mnie zabraknie na meczu, zresztą było do przewidzenia, że pewne bilety będą tylko dla karneciarzy. Jak głupi siedziałem prawie godzinę przed komputerem, zakupiłem bilet, zapłaciłem, a później się okazało, że były jakieś problemy w PayU (co zresztą jest nieprawdą) i biletu nie ma <_<

Ale na pewno ten mecz będzie decydujący bo jak odskoczymy na 5 pkt to naprawdę nie będzie źle. Trzeba tylko spiąć cztery litery bo łatwo nie będzie

 

A kibicom Barcelony gratuluje mistrzostwa. W tym sezonie zadowolę się Pucharem i Mistrzostwem Polski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tez kiedys ganialem w 1lidze w Lidze Fanow. Teraz biegam w Lidze Ursynowskiej: http://ligaursynowska.pl/ w Gauczosach ;)

powodzenia w rozgrywkach, moze kiedys sie zlapiemy na boisku ;)

 

wczoraj dobra akcja. ktoś podjechał na ligę nieoświnionym forkiem z oponami na pace. nie wiem kto to. godzinę po moim meczu po drugiej strony Warszawy zobaczyłem to auto (poznałem po oponach). zrównałem się z nim i pomachałem. para w środku zdziwiona...ale gość odmachał. i teraz nie wiem czy widział mnie gdzieś na boisku czy skumał, że chodzi o auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...